HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (6)
albania: SUPERLIGA
14:00
Egnatia Rrogozhinë
-
FK Kukesi
18:00
Vllaznia Shkodër
-
Erzeni Shijak
18:00
Tirana
-
Teuta Durrës
algeria: COUPE NATIONALE
21:00
CR Belouizdad
-
Oued Akbou
21:00
USM Annaba
-
CS Constantine
21:00
US Biskra
-
MC Oran
21:00
Mostaganem
-
Hussein Dey
angola: GIRABOLA
14:00
CD Lunda-Sul
-
Onze Bravos
argentina: COPA DE LA LIGA PROFESIONAL
FT
Instituto Cordoba
1 - 2
Argentinos JRS
21:00
Tigre
-
Belgrano Cordoba
21:00
Defensa Y Justicia
-
Estudiantes L.P.
23:30
Huracan
-
River Plate
argentina: TORNEO PROMOCIONAL AMATEUR
18:00
Nautico Hacoaj
-
SAT Moreno
18:30
Deportivo Camioneros
-
Belgrano Zarate
argentina: PRIMERA NACIONAL
18:00
Guillermo Brown
-
Talleres Remedios
22:05
Agropecuario
-
Quilmes
armenia: FIRST LEAGUE
11:00
Nikarm
-
Ararat II
11:00
Gandzasar
-
Lernayin Artsakh
australia: A-LEAGUE
33
´
Adelaide United
1 - 0
Western United
austria: BUNDESLIGA
18:30
Austria Vienna
-
FC BW Linz
austria: 2. LIGA
17:10
Leoben
-
SV Kapfenberg
17:10
SKN ST. Polten
-
SKU Amstetten
19:30
Ried
-
Grazer AK
austria: REGIONALLIGA - OST
18:00
Draßburg
-
Neusiedl
18:00
Mannsdorf-Großenzersdorf
-
TWL Elektra
18:30
Ardagger
-
Wiener SC
18:30
Krems
-
Oberwart / Rotenturm
18:30
Traiskirchen
-
Rapid Wien II
austria: REGIONALLIGA - MITTE
18:00
Gleisdorf 09
-
Wolfsberger AC II
18:00
Wallern / Marienkirchen
-
ASK Klagenfurt
18:00
Bad Gleichenberg
-
Voitsberg
18:00
LASK Juniors
-
Union Vöcklamarkt
18:00
Weiz
-
Allerheiligen
18:00
WSPG Wels
-
Deutschlandsberger SC
austria: REGIONALLIGA - WEST
17:00
Silz / Mötz
-
Imst
17:30
Pinzgau Saalfelden
-
Wolfurt
18:00
Schwaz
-
TSV St. Johann
azerbaidjan: PREMYER LIQA
12:30
Qabala
-
Neftchi Baku
15:00
Kapaz
-
Qarabag
bangladesh: PREMIER LEAGUE
1
´
Abahani Chittagong
0 - 0
Bangladesh Police
1
´
Mohammedan Dhaka
0 - 0
Fortis
3
´
Sheikh Jamal
0 - 0
Sheikh Russel
belarus: PREMIER LEAGUE
14:00
FC Dnepr Mogilev
-
Arsenal
16:00
Dinamo Brest
-
Smorgon
belarus: RESERVE LEAGUE
TBD
Dinamo Brest Res.
-
Smorgon Res.
TBD
Minsk Res.
-
Dinamo Minsk Res.
TBD
Naftan Res.
-
BATE Res.
TBD
Gomel Res.
-
Neman Grodno Res.
TBD
Torpedo Zhodino Res.
-
Slutsk Res.
TBD
Dnepr Mogilev Res.
-
Arsenal Res.
TBD
Vitebsk Res.
-
Slavia Res.
TBD
Isloch Res.
-
Shakhtyor Res.
belgium: JUPILER PRO LEAGUE
19:45
Gent
-
Standard Liege
belgium: CHALLENGER PRO LEAGUE
19:00
Club Brugge II
-
Dender
19:00
Beerschot Wilrijk
-
KRC Genk II
bolivia: PRIMERA DIVISIóN
FT
Blooming
1 - 0
Aurora
23:00
Santa Cruz
-
The Strongest
bosnia: PREMIJER LIGA
13:00
Igman Konjic
-
Sloga Doboj
15:00
Tuzla City
-
FK Sarajevo
19:00
Zeljeznicar Sarajevo
-
Velež
brazil: PARANAENSE U20
18:30
Cianorte U20
-
Arapongas U20
18:30
Hope Internacional U20
-
Athletico PR U20
brazil: CATARINENSE U20
18:00
Hercílio Luz U20
-
Avaí U20
brazil: PAULISTA - A1
FT
Palmeiras
1 - 0
Novorizontino
bulgaria: FIRST LEAGUE
12:00
Pirin Blagoevgrad
-
Etar Veliko Tarnovo
14:30
Arda Kardzhali
-
Levski Krumovgrad
17:00
Levski Sofia
-
Slavia Sofia
chile: PRIMERA DIVISIóN
23:30
Cobresal
-
Palestino
chile: PRIMERA B
21:00
Union San Felipe
-
Deportes Limache
china: SUPER LEAGUE
11:35
Sichuan Jiuniu
-
Shijiazhuang Y. J.
colombia: PRIMERA A
22:00
Alianza Petrolera
-
Deportes Tolima
congo: LIGUE 1
14:00
CARA Brazzaville
-
Cheminots
14:00
Léopards de Dolisié
-
Nouvelle Génération
14:00
V.Club Mokanda
-
Kondzo
17:00
Jeunesse Unie de Kintélé
-
Nathalys
croatia: HNL
14:50
Istra 1961
-
NK Lokomotiva Zagreb
17:00
NK Slaven Belupo
-
NK Osijek
croatia: FIRST NL
12:45
HNK Cibalia
-
Zrinski Jurjevac
14:30
Solin
-
Jarun
croatia: SECOND NL
14:30
Hrvatski Dragovoljac
-
Dugo Selo
14:30
Opatija
-
Mladost Ždralovi
14:30
Kustosija
-
Jadran LP
14:30
Bjelovar
-
Grobničan Čavle
17:00
Karlovac 1919
-
Hrvace
cyprus: 1. DIVISION
17:00
Doxa
-
Othellos
17:00
Apollon Limassol
-
AE Zakakiou
czech-republic: FNL
17:00
Opava
-
Hanácká
17:00
Vysočina Jihlava
-
Dukla Praha
17:00
Příbram
-
Vlašim
17:00
Zbrojovka Brno
-
Sparta Praha II
czech-republic: 3. LIGA - CFL A
1
´
Admira Praha
0 - 0
Loko Vltavín
09:30
České Budějovice II
-
Králův Dvůr
14:00
Sokol Hostouň
-
Povltava FA
15:30
Jiskra Domažlice
-
Viktoria Plzeň II
17:00
Písek
-
Dukla Praha II
czech-republic: 3. LIGA - MSFL
14:00
Hodonín
-
Viktoria Otrokovice
14:00
Uherský Brod
-
Zlín II
14:00
Blansko
-
Start Brno
14:30
Frýdek-Místek
-
Karviná II
16:00
Hranice
-
Tatran Bohunice
czech-republic: 3. LIGA - CFL B
09:30
Kolín
-
Jablonec II
14:00
Baník Souš
-
Mladá Boleslav II
15:00
Slovan Velvary
-
Teplice II
15:30
Sokol Živanice
-
Hradec Králové II
17:00
Ústí nad Labem
-
Chlumec nad Cidlinou
denmark: DBU POKALEN
15:30
FC Nordsjaelland
-
Aarhus
18:00
Silkeborg
-
FC Fredericia
denmark: KVINDELIGA
14:00
Køge
-
KoldingQ
ecuador: LIGA PRO
FT
LDU de Quito
5 - 0
Imbabura
england: CHAMPIONSHIP
12:30
Bristol City
-
Leicester
13:00
Millwall
-
West Brom
15:00
Cardiff
-
Sunderland
15:00
Huddersfield
-
Coventry
15:00
Hull City
-
Stoke City
15:00
Norwich
-
Plymouth
15:00
Preston
-
Rotherham
15:00
QPR
-
Birmingham
15:00
Sheffield Wednesday
-
Swansea
15:00
Southampton
-
Middlesbrough
17:30
Blackburn
-
Ipswich
20:00
Watford
-
Leeds
england: LEAGUE ONE
15:00
Barnsley
-
Cambridge United
15:00
Derby
-
Blackpool
15:00
Exeter City
-
Charlton
15:00
Fleetwood Town
-
Cheltenham
15:00
Lincoln
-
Leyton Orient
15:00
Peterborough
-
Carlisle
15:00
Port Vale
-
Bristol Rovers
15:00
Reading
-
Northampton
15:00
Shrewsbury
-
Oxford United
15:00
Stevenage
-
Bolton
15:00
Wigan
-
Burton Albion
15:00
Wycombe
-
Portsmouth
england: LEAGUE TWO
15:00
AFC Wimbledon
-
Harrogate Town
15:00
Accrington ST
-
Morecambe
15:00
Barrow
-
Grimsby
15:00
Bradford
-
Tranmere
15:00
Colchester
-
Newport County
15:00
Crawley Town
-
Doncaster
15:00
Forest Green
-
Stockport County
15:00
Gillingham
-
Crewe
15:00
Milton Keynes Dons
-
Walsall
15:00
Salford City
-
Sutton Utd
15:00
Swindon Town
-
Notts County
15:00
Wrexham
-
Mansfield Town
england: NATIONAL LEAGUE
15:00
Boreham Wood
-
Dagenham & Redbridge
15:00
Dorking Wanderers
-
Bromley
15:00
Ebbsfleet United
-
Southend
15:00
Gateshead
-
Rochdale
15:00
Hartlepool
-
FC Halifax Town
15:00
Kidderminster Harriers
-
Altrincham
15:00
Maidenhead
-
Aldershot Town
15:00
Oldham
-
AFC Fylde
15:00
Oxford City
-
Wealdstone
15:00
Solihull Moors
-
Barnet
15:00
Woking
-
Eastleigh
15:00
York
-
Chesterfield
england: NATIONAL LEAGUE - NORTH
13:00
Gloucester City
-
Brackley Town
15:00
Alfreton Town
-
Rushall Olympic
15:00
Banbury United
-
Hereford
15:00
Blyth Spartans
-
Curzon Ashton
15:00
Boston United
-
Peterborough Sports
15:00
Buxton
-
Chester
15:00
Darlington 1883
-
Chorley
15:00
Farsley Celtic FC
-
Southport
15:00
Scarborough Athletic
-
Warrington Town
15:00
Scunthorpe
-
Kings Lynn Town
15:00
South Shields
-
Spennymoor Town
15:00
Tamworth
-
Bishops Stortford
england: NATIONAL LEAGUE - SOUTH
15:00
Bath City
-
Weymouth
15:00
Chelmsford City
-
Dartford
15:00
Eastbourne Borough
-
Maidstone Utd
15:00
Farnborough
-
Chippenham Town
15:00
Hampton & Richmond
-
Tonbridge Angels
15:00
Havant & Wville
-
Worthing
15:00
Hemel Hempstead Town
-
Aveley
15:00
St Albans City
-
Braintree
15:00
Welling United
-
Dover
15:00
Weston-super-Mare
-
Taunton Town
15:00
Yeovil Town
-
Torquay
17:00
Truro City
-
Slough Town
england: NON LEAGUE PREMIER - ISTHMIAN
15:00
Cray Wanderers
-
Chatham Town
15:00
Folkestone Invicta
-
Lewes
15:00
Haringey Borough
-
Hastings United
19:45
Concord Rangers
-
Carshalton Athletic
england: NON LEAGUE PREMIER - NORTHERN
15:00
Ashton United
-
Whitby Town
england: NON LEAGUE PREMIER - SOUTHERN SOUTH
15:00
Poole Town
-
AFC Totton
15:00
Basingstoke Town
-
Gosport Borough
15:00
Chesham United
-
Hayes & Yeading United
15:00
Hungerford Town
-
Bracknell Town
england: NON LEAGUE PREMIER - SOUTHERN CENTRAL
15:00
AFC Telford United
-
Redditch United
15:00
Hitchin Town
-
Needham Market
estonia: MEISTRILIIGA
12:30
Kuressaare
-
Tallinna Kalev
finland: SUOMEN CUP
13:00
FC RP
-
MaPS
france: LIGUE 1
20:00
Lille
-
Lens
france: NATIONAL 1
18:30
Dijon
-
Nimes
18:30
Chateauroux
-
Martigues
18:30
Le Mans
-
Epinal
18:30
Marignane
-
Versailles
18:30
Cholet
-
RED Star FC 93
georgia: EROVNULI LIGA 2
15:00
Lokomotivi Tbilisi
-
Shturmi
georgia: EROVNULI LIGA
15:00
Dila
-
Saburtalo
16:00
Kolkheti Poti
-
Telavi
17:00
Dinamo Batumi
-
Torpedo Kutaisi
germany: REGIONALLIGA - NORDOST
12:00
Hertha BSC II
-
Lokomotive Leipzig
ghana: CUP
15:00
Nsoatreman
-
Karela
PST
Dreams
-
Soccer Intellectuals
hungary: NB I
19:00
Puskas Academy
-
Videoton FC
indonesia: LIGA 1
13:30
PSM Makassar
-
Pusamania Borneo
13:30
Barito Putera
-
PSIS Semarang
13:30
Persepam Madura Utd
-
PSS Sleman
ireland: PREMIER DIVISION
19:45
Derry City
-
Galway United
19:45
Drogheda United
-
St Patricks Athl.
19:45
Shelbourne
-
Dundalk
19:45
Waterford
-
Sligo Rovers
19:45
Shamrock Rovers
-
Bohemians
ireland: FIRST DIVISION
19:45
Bray Wanderers
-
Cobh Ramblers
19:45
Cork City
-
Athlone Town
19:45
Kerry
-
Wexford
19:45
Longford Town
-
UCD
19:45
Treaty United
-
Finn Harps
israel: LIGA LEUMIT
13:00
Hapoel Ramat Gan
-
Ironi Tiberias
13:00
Ironi Kiryat Shmona
-
Hapoel Umm al-Fahm
13:00
Hapoel Kfar Saba
-
Sektzia Nes Tziona
13:00
Hapoel Nazareth Illit
-
Bnei Yehuda
13:00
Hapoel Afula
-
Hapoel Rishon LeZion
japan: J1 LEAGUE
10:00
Tokyo Verdy
-
Kyoto Sanga
jordan: LEAGUE
19:30
Al Salt
-
Sahab
kuwait: PREMIER LEAGUE
18:30
Al Fahaheel
-
Al Qadsia
kyrgyzstan: PREMIER LEAGUE
90
´
OshMU Aldier
1 - 0
Kara-Balta
09:30
Abdish-Ata
-
Alay
latvia: VIRSLIGA
14:00
FS Jelgava
-
Metta / LU
lebanon: PREMIER LEAGUE
12:15
Tadamon Sour
-
Tripoli SC
lithuania: 1 LYGA
16:00
FA Šiauliai II
-
Neptūną Klaipėda
16:00
Kauno Žalgiris II
-
Nevėžis
16:00
Panevėžys II
-
Be1 NFA
lithuania: A LYGA
17:00
Banga
-
Džiugas Telšiai
macao: PRIMEIRA DIVISãO
11:00
Jia Hua
-
Universidade de Macau
13:00
Tak Chun Ka I
-
Hang Sai
mauritania: PREMIER LEAGUE
00:30
Concorde
-
Chemal
22:30
Tevragh-Zeïne
-
Inter Nouakchott
mexico: U23 LEAGUE
15:00
Club America U23
-
Atlético San Luis U23
16:00
Mazatlan FC U23
-
Club Tijuana U23
mexico: LIGA DE EXPANSIóN MX
FT
Monarcas
3 - 4
Venados FC
FT
Dorados
0 - 3
Atlante FC
mexico: LIGA PREMIER SERIE A
16:00
Correcaminos UAT II
-
Atlético Saltillo
mexico: LIGA PREMIER SERIE B
18:00
Deportivo Dongu
-
Caja Oblatos CFD
22:00
Chilangos
-
Aguacateros CDU
23:00
Poza Rica
-
Deportivo Ayense
moldova: SUPER LIGA
13:00
Spartanii Selemet
-
Saxan
mongolia: PREMIER LEAGUE
11:15
Bavarians
-
Khovd
morocco: CUP
22:00
Olympique Khouribga
-
Difaa EL Jadida
22:00
Chabab Mohammédia
-
Youssoufia Berrechid
netherlands: EERSTE DIVISIE
19:00
ADO Den Haag
-
Groningen
19:00
Den Bosch
-
Dordrecht
19:00
Helmond Sport
-
Willem II
19:00
Telstar
-
Jong Utrecht
19:00
Emmen
-
Jong Ajax
19:00
De Graafschap
-
Jong AZ
19:00
NAC Breda
-
MVV
19:00
FC Eindhoven
-
Cambuur
19:00
VVV Venlo
-
FC OSS
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - CENTRAL
06:00
North Wellington
-
Waterside Karori
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - NORTHERN
02:00
Bay Olympic
-
East Coast Bays
02:00
Tauranga City United
-
Auckland United
02:00
Birkenhead United
-
West Coast Rangers
02:00
Manurewa
-
Western Springs
02:00
Auckland City
-
Eastern Suburbs
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - SOUTHERN
01:00
Twenty 11
-
Nelson Suburbs
01:45
Coastal Spirit
-
Selwyn United
northern-ireland: IRISH CUP
19:45
Glentoran
-
Linfield
peru: PRIMERA DIVISIóN
FT
Alianza Lima
3 - 0
Cultural Santa Rosa
poland: III LIGA - GROUP 1
11:00
Jagiellonia II
-
Unia Skierniewice
18:26
Broń Radom
-
Lechia T. Mazowiecki
poland: III LIGA - GROUP 2
11:00
Pogoń Szczecin II
-
Stargard Szczeciński
13:00
Solec K.
-
Świt Skolwin
14:30
Luzino
-
Noteć Czarnków
poland: III LIGA - GROUP 3
12:00
Górnik Zabrze II
-
Kluczbork
15:00
Warta Gorzów
-
Gwarek Tarnowskie Góry
poland: III LIGA - GROUP 4
14:30
KSZO 1929
-
Sokół Sieniawa
portugal: JúNIORES U19
11:00
SC Farense U19
-
Vitoria Guimaraes U19
portugal: CAMPEONATO DE PORTUGAL PRIO - GROUP A
15:00
Montalegre
-
Os Limianos
portugal: PRIMEIRA LIGA
15:30
GIL Vicente
-
Famalicao
18:00
Benfica
-
Chaves
20:30
Estrela
-
Sporting CP
portugal: SEGUNDA LIGA
11:00
CF Os Belenenses
-
Feirense
14:00
Pacos Ferreira
-
Oliveirense
15:30
Tondela
-
Vilaverdense
qatar: STARS LEAGUE
18:30
Al Shamal
-
Al Ahli Doha
18:30
UMM Salal
-
Muaither SC
romania: LIGA I
15:30
FC Voluntari
-
AFC Hermannstadt
18:30
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
-
CFR 1907 Cluj
russia: PREMIER LEAGUE
16:30
Dinamo Moscow
-
FC Rostov
rwanda: NATIONAL SOCCER LEAGUE
13:00
Gasogi United
-
Etoile de lEst
13:00
Amagaju
-
Marines
16:00
Gorilla
-
Police
saudi-arabia: PRO LEAGUE
19:00
Al-Ittihad FC
-
Al-Fayha
19:00
Al Taawon
-
Al-Hazm
19:00
Al Akhdoud
-
Al-Raed
19:00
Al-Ettifaq
-
Al-Ahli Jeddah
19:00
Damac
-
Al Khaleej Saihat
saudi-arabia: DIVISION 1
18:30
Al-Adalah
-
Al Taraji
18:45
Al Qaisoma
-
Al Safa
18:45
Al-Faisaly FC
-
Al Kholood
19:00
Al Jabalain
-
Ohod
19:00
Al Arabi SC
-
Al-Qadisiyah FC
scotland: CHAMPIONSHIP
19:45
Ayr Utd
-
Airdrie United
serbia: SUPER LIGA
13:00
Cukaricki
-
Novi Pazar
15:00
Radnik Surdulica
-
Vojvodina
17:00
IMT Novi Beograd
-
Železničar Pančevo
17:00
TSC Backa Topola
-
FK Vozdovac
serbia: PRVA LIGA
14:00
Radnički Novi Beograd
-
Sloboda Uzice
14:00
Jedinstvo Ub
-
Metalac GM
18:00
Dubočica
-
Macva
slovakia: SUPER LIGA
16:30
Ružomberok
-
Dunajska Streda
slovakia: 2. LIGA
09:30
Slovan Bratislava II
-
Tatran Prešov
11:00
Slavoj Trebišov
-
Petržalka
14:00
Púchov
-
Dolný Kubín
16:00
Pohronie
-
Komárno
slovakia: 3. LIGA - WEST
11:00
Rača
-
Podkonice
14:00
Lokomotíva Zvolen
-
Nové Mesto nad Váhom
14:00
Malacky
-
Sereď
slovenia: 1. SNL
14:00
Rogaška
-
Bravo
16:30
Maribor
-
Radomlje
19:15
NK Domzale
-
Mura
slovenia: 2. SNL
14:00
Ilirija
-
Triglav
14:30
Dekani
-
Tabor Sežana
17:30
Krka
-
Fužinar
17:30
Rudar
-
Tolmin
spain: LA LIGA
20:00
Cadiz
-
Granada CF
spain: SEGUNDA DIVISIóN
19:30
Burgos
-
Espanyol
sweden: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
13:00
Ahlafors
-
Vänersborgs FK
13:00
Herrestads
-
Kumla
13:00
Forward
-
Grebbestad
13:00
Gauthiod
-
Lidköping
13:00
Säffle SK
-
Stenungsund
15:00
Kongahälla
-
Motala
sweden: DIVISION 2 - NORRA SVEALAND
12:00
Viggbyholms IK
-
IFK Österåker
13:00
Enköping
-
Gute
sweden: DIVISION 2 - NORRLAND
14:00
Team Thoren
-
IFK Luleå
sweden: DIVISION 2 - SöDRA SVEALAND
12:00
Enskede
-
Nyköping
12:00
Smedby
-
Sylvia
sweden: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
13:00
Laholm
-
Öckerö
13:00
Astrio
-
Tord
15:00
Hittarp
-
Bergdalens
18:00
Varbergs GIF
-
Sävedalen
sweden: DIVISION 2 - ÖSTRA GöTALAND
12:00
Karlshamn
-
IFK Hässleholm
12:00
Österlen
-
Nosaby
14:00
Kristianstad
-
Simrishamn
switzerland: CHALLENGE LEAGUE
18:30
Neuchatel Xamax FC
-
FC Schaffhausen
18:30
Stade Nyonnais
-
FC Sion
19:15
Bellinzona
-
FC Aarau
turkmenistan: ÝOKARY LIGA
TBD
Şagadam
-
Aşgabat
TBD
Merw
-
Köpetdag Aşgabat
usa: USL CHAMPIONSHIP
23:00
North Carolina
-
Hartford Athletic
usa: USL LEAGUE ONE
23:00
Lexington
-
Greenville Triumph
usa: MLS NEXT PRO
FT
Houston Dynamo FC II
0 - 1
Austin II
uganda: PREMIER LEAGUE
13:00
SC Villa
-
Mbarara City
13:00
Wakiso Giants
-
NEC
13:00
Kitara
-
BUL
16:00
URA
-
Vipers
ukraine: U19 LEAGUE
10:00
Zhytomyr U19
-
Chornomorets U19
10:00
Veres Rivne U19
-
Kryvbas 2020 U19
10:00
Minaj U19
-
Oleksandria U19
11:00
Obolon Kyiv U19
-
Shakhtar Donetsk U19
ukraine: PERSHA LIGA
TBD
Livyi Bereh
-
Ahrobiznes Volochysk
10:00
Yarud Mariupol
-
Prykarpattia
10:30
Podillya Khmelnytskyi
-
Kremin
11:00
Karpaty
-
Viktoriya Mykolaivka
united-arab-emirates: PRO LEAGUE
18:00
Al Wahda FC
-
Shabab Al Ahli Dubai
18:00
Al-Ittihad Kalba
-
Ajman
uruguay: PRIMERA DIVISIóN - APERTURA
15:30
Cerro Largo
-
Racing Montevideo
19:00
Penarol
-
Club Nacional
uzbekistan: PRO LEAGUE A
10:30
Olimpik-Mobiuz
-
Mashal
uzbekistan: SUPER LEAGUE
14:00
Olmaliq
-
Bunyodkor
14:15
Qizilqum
-
Lokomotiv
venezuela: PRIMERA DIVISIóN
20:00
Zamora FC
-
Angostura FC
venezuela: SEGUNDA DIVISIóN
23:00
Fundacion AIFI
-
Marítimo
wales: PREMIER LEAGUE
12:30
GAP Connah S Quay FC
-
Newtown AFC
12:30
Barry Town
-
Penybont
12:30
Colwyn Bay
-
Aberystwyth Town
12:30
Pontypridd Town
-
Haverfordwest County AFC
world: CAF CHAMPIONS LEAGUE
18:00
Simba
-
Al Ahly
world: FRIENDLIES CLUBS
TBD
IFK Mariehamn
-
Kooteepee
TBD
Flekkerøy
-
jerv
TBD
vaasa PS
-
FF Jaro
09:45
HJK helsinki
-
PK-35
11:00
EIF
-
KäPa
11:00
PEPO
-
JIPPO
CANC
Ilves Tampere
-
FC Lahti
13:00
FC Lahti
-
IF Gnistan
14:30
Klubi-04
-
SalPa
15:00
Ilves Tampere
-
AC oulu
zimbabwe: PREMIER SOCCER LEAGUE
13:00
Highlanders
-
Simba Bhora
13:00
Hwange
-
Bulawayo Chiefs
13:00
Yadah
-
Dynamos
Advertising