HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (86)
algeria: LIGUE 1
FT
El Bayadh
1 - 0
Khenchela
FT
JS Saoura
6 - 0
US Souf
FT
US Biskra
2 - 2
ES Setif
PST
Khenchela
-
MC Alger
PST
Paradou AC
-
ASO Chlef
PST
NC Magra
-
JS Saoura
PST
ES Setif
-
US Souf
PST
JS Kabylie
-
CS Constantine
PST
US Biskra
-
MC Oran
angola: GIRABOLA
FT
Kabuscorp
2 - 2
1º de Agosto
armenia: PREMIER LEAGUE
FT
Ararat
1 - 1
Van
australia: A-LEAGUE
FT
Brisbane Roar
3 - 4
Adelaide United
australia: NEW SOUTH WALES NPL
FT
Manly United
3 - 2
NWS Spirit
FT
Sydney II
0 - 2
Sydney United
australia: SOUTH AUSTRALIA NPL
FT
South Adelaide Panthers
2 - 2
Croydon Kings
FT
Adelaide City
2 - 3
Adelaide United II
australia: VICTORIA NPL
FT
Melbourne Knights
0 - 1
Oakleigh Cannons
australia: QUEENSLAND NPL
FT
Redlands United
0 - 1
WDSC Wolves
austria: BUNDESLIGA
7
´
Austria Vienna
0 - 0
SCR Altach
austria: 2. LIGA
71
´
SV Lafnitz
1 - 3
Leoben
71
´
Ried
3 - 0
SKU Amstetten
71
´
SV Kapfenberg
1 - 2
SV Horn
austria: REGIONALLIGA - OST
34
´
Draßburg
1 - 1
Fach-Donaufeld
37
´
Mannsdorf-Großenzersdorf
1 - 1
Mauerwerk
5
´
Rapid Wien II
0 - 0
TWL Elektra
4
´
Traiskirchen
0 - 0
Favoritner AC
19:00
Ardagger
-
Oberwart / Rotenturm
austria: REGIONALLIGA - MITTE
74
´
Wallern / Marienkirchen
4 - 1
St. Anna
32
´
Voitsberg
2 - 1
ASK Klagenfurt
32
´
Weiz
0 - 0
WSPG Wels
34
´
LASK Juniors
1 - 0
Gurten
31
´
Gleisdorf 09
1 - 1
Deutschlandsberger SC
33
´
Bad Gleichenberg
1 - 0
Allerheiligen
34
´
SK Vorwarts Steyr
0 - 0
Union Vöcklamarkt
bangladesh: PREMIER LEAGUE
FT
Rahmatgonj MFS
1 - 2
Fortis
FT
Sheikh Russel
0 - 1
Abahani
barbados: PREMIER LEAGUE
00:00
Brittons Hill
-
Paradise
02:00
Empire Club
-
Weymouth Wales
belarus: PREMIER LEAGUE
FT
FC Vitebsk
1 - 0
Bate Borisov
6
´
Dinamo Brest
0 - 0
Naftan
belarus: 1. DIVISION
FT
Volna
3 - 0
ABFF U17
belarus: RESERVE LEAGUE
TBD
Dinamo Brest Res.
-
Naftan Res.
TBD
Gomel Res.
-
Minsk Res.
TBD
Torpedo Zhodino Res.
-
Smorgon Res.
TBD
Dnepr Mogilev Res.
-
Dinamo Minsk Res.
TBD
Vitebsk Res.
-
BATE Res.
TBD
Isloch Res.
-
Neman Grodno Res.
TBD
Shakhtyor Res.
-
Slutsk Res.
TBD
Slavia Res.
-
Arsenal Res.
belgium: JUPILER PRO LEAGUE
19:45
AS Eupen
-
Charleroi
brazil: GOIANO U20
19:30
Royal U20
-
Cerrado EC U20
19:30
Guanabara City U20
-
Itaberai U20
19:30
Aparecidense U20
-
Vila Nova U20
19:30
Trindade U20
-
Aparecida EC U20
brazil: CATARINENSE U20
19:00
Brusque U20
-
Internacional SC U20
19:00
Joinville U20
-
Figueirense U20
brazil: PAULISTA - U20
19:00
Tanabi SP U20
-
Mirassol U20
19:00
Rio Preto U20
-
Jose Bonifacio EC U20
19:00
Fernandopolis U20
-
Olimpia U20
19:00
Francana U20
-
Inter de Bebedouro U20
19:00
Bandeirante U20
-
Sertãozinho U20
19:00
São Carlos U20
-
Ferroviária U20
19:00
XV de Jaú U20
-
Rio Claro SP U20
19:00
Velo Clube U20
-
CA Taquaritinga U20
19:00
Independente SP U20
-
Inter Limeira U20
19:00
XV de Piracicaba U20
-
Rio Branco U20
19:00
Cosmopolitano Sports U20
-
União São João U20
19:00
Itapirense U20
-
Ponte Preta U20
19:00
Guacuano U20
-
Brasilis U20
19:00
Porto Football U20
-
Aguai U20
19:00
Capivariano U20
-
Guarani U20
19:00
Paulinia FU U20
-
Metropolitano FC U20
19:00
União Mogi U20
-
Taubaté U20
19:00
União Suzano U20
-
São José EC U20
19:00
CA Joseense U20
-
Pinda U20
19:00
São Bento U20
-
Desportivo Brasil U20
19:00
Comercial de Tietê U20
-
Ituano U20
19:00
Sfera U20
-
Elosport U20
19:00
Osasco Audax U20
-
Oeste U20
19:00
Referencia U20
-
GE Osasco U20
19:00
Ibrachina U20
-
Flamengo SP U20
19:00
Guarulhos U20
-
Nacional SP U20
19:00
São Caetano U20
-
Água Santa U20
19:00
EC São Bernardo U20
-
Aster Brasil SP U20
19:00
Mauá U20
-
Jabaquara U20
19:00
Santo André U20
-
Mauaense U20
19:00
Marília U20
-
Presidente Prudente U20
19:00
Tupã U20
-
Novorizontino U20
19:00
Gremio Prudente U20
-
VOCEM U20
brazil: AMAPAENSE
00:00
Oratório
-
Trem
brazil: SERIE B
23:00
Ituano
-
Operario-PR
23:00
Sport Recife
-
Vila Nova
bulgaria: FIRST LEAGUE
35
´
Pirin Blagoevgrad
1 - 0
Botev Vratsa
bulgaria: SECOND LEAGUE
FT
Marek
1 - 1
Septemvri Sofia
burkina-faso: LIGUE 1
PST
Rahimo
-
Sporting Cascades
PST
ASEC-K
-
Salitas
PST
Majestic
-
Etoile Filante
PST
USFA
-
RCK
PST
SONABEL
-
Royal
china: SUPER LEAGUE
FT
Qingdao Youth Island
0 - 2
Nantong Zhiyun
FT
Sichuan Jiuniu
1 - 3
Qingdao Jonoon
FT
Shijiazhuang Y. J.
2 - 3
Henan Jianye
FT
Changchun Yatai
0 - 1
Meizhou Kejia
FT
Hangzhou Greentown
1 - 2
Beijing Guoan
FT
Wuhan Three Towns
2 - 1
Tianjin Teda
FT
Chengdu Better City
0 - 1
Shandong Luneng
colombia: PRIMERA B
21:30
Depor FC
-
Tigres FC
22:00
Orsomarso
-
Popayan
colombia: COPA COLOMBIA
FT
Quindio
2 - 3
Envigado
FT
Once Caldas
0 - 1
Fortaleza FC
congo: LIGUE 1
15:00
Jeunesse Unie de Kintélé
-
CARA Brazzaville
37
´
Étoile du Congo
0 - 0
Nouvelle Génération
congo-dr: LIGUE 1
14:30
Blessing
-
Groupe Bazano
15:30
Renaissance
-
Kuya Sport
croatia: HNL
81
´
Istra 1961
3 - 0
NK Slaven Belupo
croatia: FIRST NL
FT
Jarun
2 - 2
Vukovar
FT
Sesvete
1 - 1
Dubrava Zagreb
croatia: SECOND NL
FT
Hrvatski Dragovoljac
0 - 0
Jadran LP
FT
Kustosija
0 - 1
Karlovac 1919
cyprus: 2. DIVISION
FT
Ermis
2 - 1
Xylotympou
czech-republic: 3. LIGA - MSFL
FT
Uničov
5 - 0
Viktoria Otrokovice
denmark: SUPERLIGA
34
´
Lyngby
0 - 0
Vejle
denmark: 1. DIVISION
35
´
Hillerød
0 - 0
Naestved
36
´
B 93
0 - 0
AC Horsens
36
´
Kolding IF
0 - 0
Sonderjyske
denmark: 2ND DIVISION - GROUP 1
36
´
Fremad Amager
0 - 0
HIK
37
´
Thisted FC
1 - 0
Skive
36
´
Esbjerg
0 - 0
Aarhus Fremad
35
´
Nykobing FC
0 - 1
AB Copenhagen
denmark: DENMARK SERIES - PROMOTION ROUND
18:00
Kjellerup
-
Horsens II
18:00
Aarhus Fremad II
-
Vorup
18:00
Hørsholm-Usserød
-
Allerød
dominican-republic: LIGA MAYOR
22:00
Vega Real
-
Atlético Pantoja
ecuador: LIGA PRO SERIE B
FT
UT Cotopaxi
4 - 0
Cuniburo
el-salvador: PRIMERA DIVISION
02:30
Águila
-
Santa Tecla
england: CHAMPIONSHIP
20:00
QPR
-
Leeds
estonia: MEISTRILIIGA
77
´
Vaprus
2 - 1
Nõmme United
finland: VEIKKAUSLIIGA
FT
Inter Turku
2 - 1
EIF
finland: YKKöNEN
80
´
JJK
3 - 0
EPS
finland: SUOMEN CUP
82
´
TuWe
0 - 9
Musa
HT
Fish United
1 - 1
TPV
finland: KAKKONEN - LOHKO A
FT
MyPa
3 - 1
Reipas
17:00
Atlantis II
-
Futura
80
´
PPJ
2 - 2
GrIFK
france: LIGUE 1
20:00
Montpellier
-
Nantes
france: NATIONAL 1
49
´
Niort
1 - 2
Martigues
7
´
Nancy
0 - 1
Le Mans
8
´
Dijon
0 - 0
Chasselay MDA
6
´
Versailles
0 - 0
Orleans
6
´
Villefranche
0 - 0
Avranches
4
´
Chateauroux
0 - 1
Epinal
7
´
Cholet
0 - 0
Rouen
5
´
Marignane
0 - 0
Sochaux
gambia: GFA LEAGUE
47
´
Real de Banjul
2 - 0
TMT
georgia: EROVNULI LIGA
FT
Kolkheti Poti
2 - 0
Samtredia
76
´
Dinamo Tbilisi
0 - 1
Telavi
germany: BUNDESLIGA
19:30
Vfl Bochum
-
1899 Hoffenheim
germany: 2. BUNDESLIGA
HT
Hertha Berlin
1 - 0
Hannover 96
46
´
FC St. Pauli
0 - 0
Hansa Rostock
germany: 3. LIGA
36
´
Arminia Bielefeld
0 - 0
VfB Lubeck
germany: REGIONALLIGA - BAYERN
36
´
Bayreuth
3 - 0
Türkgücü-Ataspor
35
´
Memmingen
1 - 0
Greuther Fürth II
35
´
Illertissen
0 - 0
Ansbach
germany: REGIONALLIGA - NORD
36
´
Weiche Flensburg
0 - 0
SV Meppen
2
´
SV Drochtersen/assel
0 - 0
BW Lohne
7
´
Spelle-Venhaus
0 - 0
Hannover 96 II
germany: REGIONALLIGA - NORDOST
35
´
Altglienicke
1 - 1
Eilenburg
37
´
Hansa Rostock II
1 - 1
BFC Dynamo
34
´
BSG Chemie Leipzig
0 - 0
SV Babelsberg 03
germany: REGIONALLIGA - SUDWEST
35
´
Balingen
0 - 0
Barockstadt Fulda-Lehn.
germany: REGIONALLIGA - WEST
5
´
SSVg Velbert
0 - 0
Wegberg-Beeck
18:30
FC Gutersloh
-
Schalke 04 II
2
´
Fortuna Koln
0 - 0
Wuppertaler SV
germany: OBERLIGA - BAYERN NORD
66
´
Fortuna Regensburg
3 - 1
Jahn Regensburg II
58
´
Abtswind
2 - 1
Kornburg
34
´
1. SC Feucht
0 - 2
Hankofen-Hailing
ghana: PREMIER LEAGUE
TBD
Aduana Stars
-
Karela
TBD
Samartex
-
Great Olympics
TBD
Bechem United
-
Heart of Lions
TBD
Nations
-
Bibiani Gold Stars
PST
Dreams
-
Real Tamale
TBD
Nsoatreman
-
Bofoakwe Tano
TBD
Hearts of Oak
-
Accra Lions
FT
Legon Cities
3 - 2
Berekum Chelsea
gibraltar: PREMIER DIVISION
20:00
Mons Calpe
-
Manchester 62
guatemala: LIGA NACIONAL
FT
Malacateco
3 - 2
Municipal
FT
Xinabajul
0 - 1
Antigua GFC
honduras: LIGA NACIONAL
FT
CD Motagua
3 - 0
CD Real Sociedad
FT
Victoria
1 - 0
CD Marathon
hungary: NB I
19:00
Zalaegerszegi TE
-
Puskas Academy
indonesia: LIGA 1
FT
Persis Solo
1 - 2
Persita
FT
PSIS Semarang
3 - 0
PS TIRA
FT
Cilegon United
0 - 1
Persija
iran: HAZFI CUP
ABD
Mes Kerman
1 - 1
Chadormalu SC
FT
Fajr Sepasi
0 - 3
Gol Gohar
FT
Havadar
3 - 1
Mes Soongoun
P
Aluminium Arak
4 - 4
Persepolis FC
116
´
Tractor Sazi
1 - 1
ZOB Ahan
119
´
Malavan
2 - 1
Saipa
76
´
Esteghlal Mollasani
0 - 1
Sepahan FC
iraq: IRAQI LEAGUE
FT
Al Karkh
0 - 3
Al Zawraa
FT
Al-Qasim
1 - 3
Duhok
FT
Naft Al-Wasat
0 - 2
Naft Maysan
PST
Al Hudod
-
Naft Al-Wasat
PST
Naft Maysan
-
Al-Qasim
PST
Al Zawraa
-
Erbil
PST
Zakho
-
Al Minaa Basra
PST
Al Talaba
-
Naft
ireland: PREMIER DIVISION
19:45
Drogheda United
-
Sligo Rovers
19:45
Dundalk
-
Bohemians
19:45
Shelbourne
-
St Patricks Athl.
19:45
Waterford
-
Derry City
20:00
Shamrock Rovers
-
Galway United
ireland: FIRST DIVISION
31
´
Finn Harps
0 - 0
Cork City
19:45
Athlone Town
-
Cobh Ramblers
19:45
Bray Wanderers
-
Kerry
19:45
Treaty United
-
UCD
israel: LIGA LEUMIT
FT
Hapoel Nazareth Illit
5 - 0
Maccabi Herzliya
FT
Hapoel Ramat HaSharon
4 - 2
Maccabi Kabilio Jaffa
FT
Hapoel Umm al-Fahm
0 - 2
Ironi Tiberias
FT
Bnei Yehuda
0 - 0
Ironi Kiryat Shmona
FT
Sektzia Nes Tziona
2 - 2
Ihud Bnei Shfaram
FT
Hapoel Kfar Saba
2 - 2
Hapoel Ramat Gan
FT
Hapoel Afula
2 - 0
Hapoel Rishon LeZion
FT
Hapoel Acre
5 - 2
Kafr Qasim
italy: SERIE A
19:45
Frosinone
-
Salernitana
italy: SERIE B
19:30
Pisa
-
Catanzaro
19:30
Venezia
-
Cremonese
jordan: LEAGUE
FT
Shabab Al Ordon
0 - 3
Al Wihdat
18:45
Al Ramtha
-
Sahab
kazakhstan: 1. DIVISION
PST
Akzhayik
-
Arys
FT
Okzhetpes
4 - 1
SD Family
FT
Taraz
3 - 1
Altay
FT
Kyran
0 - 1
Zhetisay
latvia: 1. LIGA
79
´
Rēzekne FA
1 - 0
Valmiera II
latvia: VIRSLIGA
FT
Metta / LU
1 - 3
Auda
lebanon: PREMIER LEAGUE
FT
Racing
0 - 3
Al Nejmeh
lithuania: 1 LYGA
FT
Be1 NFA
1 - 0
BFA
FT
Nevėžis
1 - 2
Ekranas
FT
Babrungas
0 - 0
Minija
80
´
Neptūną Klaipėda
1 - 0
Garliava
macao: PRIMEIRA DIVISãO
14:00
CPK
-
Monte Carlo
mali: PREMIèRE DIVISION
49
´
Police
0 - 1
Bougouni
mexico: U23 LEAGUE
FT
Puebla U23
3 - 2
Club America U23
FT
Queretaro U23
1 - 4
U.N.A.M.- Pumas U23
mexico: LIGA DE EXPANSIóN MX
FT
Cancún
0 - 1
Atlante FC
FT
Mineros de Zacatecas
0 - 0
Leones Negros UDG
mexico: LIGA PREMIER SERIE A
74
´
Correcaminos UAT II
1 - 2
Orgullo Reynosa
23:00
Tecos
-
Coras
mongolia: PREMIER LEAGUE
FT
Deren
3 - 2
Khovd
morocco: BOTOLA PRO
19:00
Riadi Salmi
-
Mouloudia Oujda
netherlands: EERSTE DIVISIE
19:00
De Graafschap
-
MVV
19:00
Jong Ajax
-
Roda
19:00
Cambuur
-
Dordrecht
19:00
VVV Venlo
-
Den Bosch
19:00
Willem II
-
Groningen
19:00
FC OSS
-
Jong AZ
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - CENTRAL
08:15
North Wellington
-
Miramar
nicaragua: PRIMERA DIVISION
FT
Diriangén
1 - 0
Walter Ferretti
nigeria: NPFL
FT
Remo Stars
3 - 0
Niger Tornadoes
northern-ireland: CHAMPIONSHIP
19:00
Knockbreda
-
Newington Youth
19:45
Portadown
-
Institute
19:45
Ballinamallard United
-
Ballyclare Comrades
19:45
Dergview
-
Ards
19:45
Annagh United
-
Bangor
19:45
Dundela
-
H&W Welders
paraguay: DIVISION INTERMEDIA
FT
Sportivo Carapeguá
1 - 1
Rubio NU
22:15
Deportivo Santani
-
Fernando De La Mora
peru: PRIMERA DIVISIóN
21:00
Sport Huancayo
-
Carlos A. Mannucci
poland: EKSTRAKLASA
80
´
Piast Gliwice
1 - 0
Warta Poznań
19:30
Jagiellonia
-
Pogon Szczecin
poland: I LIGA
19:30
Wisla Krakow
-
Podbeskidzie
poland: II LIGA - EAST
4
´
Chojniczanka Chojnice
0 - 0
Sandecja Nowy Sącz
19:00
Pogoń Siedlce
-
Radunia Stężyca
poland: III LIGA - GROUP 1
18:45
Unia Skierniewice
-
Pelikan Łowicz
poland: III LIGA - GROUP 2
16:15
Pogoń Szczecin II
-
Świt Skolwin
poland: III LIGA - GROUP 3
14:30
Ślęza Wrocław
-
Carina Gubin
poland: III LIGA - GROUP 4
18:45
Wiązownica
-
Czarni Połaniec
portugal: JúNIORES U19
FT
Benfica U19
4 - 1
Sporting Braga U19
portugal: PRIMEIRA LIGA
20:15
GIL Vicente
-
Arouca
qatar: EMIR CUP
FT
Al-Khor
2 - 1
Lusail City
37
´
Al Shahaniya
0 - 0
Al Bidda SC
romania: LIGA I
36
´
Dinamo Bucuresti
1 - 0
FC Voluntari
rwanda: NATIONAL SOCCER LEAGUE
FT
Police
1 - 2
Bugesera
saudi-arabia: PRO LEAGUE
FT
Damac
0 - 1
Al Taawon
FT
Al-Hilal Saudi FC
3 - 1
Al-Fateh
19:00
Al-Ittihad FC
-
Al Shabab
scotland: CHAMPIONSHIP
19:45
Airdrie United
-
Dundee Utd
serbia: SUPER LIGA
FT
FK Vozdovac
0 - 0
FK Spartak Zdrepceva KRV
37
´
Cukaricki
1 - 1
Mladost Lucani
slovakia: SUPER LIGA
FT
Zemplín Michalovce
2 - 0
Dukla Banská Bystrica
slovenia: 2. SNL
FT
Ilirija
2 - 0
Tabor Sežana
south-africa: PREMIER SOCCER LEAGUE
7
´
Ajax Cape Town
0 - 0
Richards Bay
8
´
TS Galaxy
0 - 0
Moroka Swallows
south-africa: 1ST DIVISION
FT
Black Leopards
3 - 0
Orbit College
FT
Pretoria Callies
1 - 1
Upington City
spain: LA LIGA
20:00
Real Sociedad
-
Real Madrid
spain: SEGUNDA DIVISIóN
19:30
FC Andorra
-
Racing Santander
sweden: ETTAN - NORRA
37
´
Örebro Syrianska
1 - 1
AFC Eskilstuna
sweden: ETTAN - SöDRA
37
´
Torslanda
1 - 0
Trollhättan
37
´
Angelholms FF
1 - 0
Lund
sweden: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
37
´
IFK Skövde
0 - 1
Vänersborgs FK
18:15
Säffle SK
-
Herrestads
18:30
Kongahälla
-
Gauthiod
sweden: DIVISION 2 - NORRLAND
36
´
Boden
0 - 0
Kiruna FF
sweden: DIVISION 2 - SöDRA SVEALAND
18:30
Sleipner
-
Nyköping
18:30
Nacka Iliria
-
IFK Eskilstuna
sweden: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
36
´
Landvetter IS
2 - 0
Sävedalen
switzerland: CHALLENGE LEAGUE
19:15
FC Aarau
-
Bellinzona
switzerland: 1. LIGA PROMOTION
19:15
Delémont
-
Breitenrain
syria: PREMIER LEAGUE
FT
Al Ittihad
5 - 2
Wathba
FT
Hottin
1 - 0
Jabala
FT
Al Karama
0 - 0
Horriya
FT
Foutoua
0 - 1
Al Wahda
FT
Al Sahel
0 - 2
Tishreen
tajikistan: VYSSHAYA LIGA
12:30
Istaravshan
-
CSKA Pomir
FT
Kuktosh
2 - 1
Barki Tajik
tanzania: LIGI KUU BARA
FT
Dodoma Jiji
1 - 0
KMC
16:00
Simba
-
Mtibwa Sugar
turkey: SüPER LIG
32
´
Adana Demirspor
0 - 0
Galatasaray
usa: MLS NEXT PRO
FT
Tacoma Defiance
3 - 2
San Jose Earthquakes II
uganda: PREMIER LEAGUE
FT
Busoga United
2 - 1
Wakiso Giants
FT
Mbarara City
0 - 0
UPDF
ukraine: U19 LEAGUE
FT
Minaj U19
3 - 1
Chornomorets U19
FT
Rukh Vynnyky U19
3 - 4
Veres Rivne U19
FT
Dnipro-1 U19
1 - 6
Dynamo Kyiv U19
ukraine: PERSHA LIGA
FT
Metal Kharkiv
2 - 1
Kremin
united-arab-emirates: PRO LEAGUE
FT
Al Nasr
2 - 2
Al-Ittihad Kalba
FT
Baniyas SC
4 - 2
Hatta SC
HT
Emirates Club
0 - 0
Al Wahda FC
45
´
Al-Wasl FC
0 - 1
Al-Jazira
world: CONMEBOL U20 FEMENINO
22:00
Colombia U20 W
-
Venezuela U20 W
world: CONMEBOL SUDAMERICANA
FT
Fortaleza EC
4 - 2
Boca Juniors
FT
Always Ready
2 - 0
Cesar Vallejo
FT
Independiente Medellin
2 - 1
Defensa Y Justicia
FT
Delfin SC
1 - 2
Internacional
world: CAF CHAMPIONS LEAGUE
19:00
Mamelodi Sundowns
-
ES Tunis
20:00
Al Ahly
-
TP Mazembe
world: CONMEBOL LIBERTADORES
FT
Barcelona SC
0 - 2
Sao Paulo
FT
Palestino
3 - 1
Millonarios
world: AFC U23 ASIAN CUP
FT
Uzbekistan U23
2 - 0
Saudi Arabia U23
6
´
Iraq U23
0 - 0
Vietnam U23