HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (17)
andorra: COPA CONSTITUCIó
19:30
Atlètic Club dEscaldes
-
UE Santa Coloma
antigua-and-barbuda: PREMIER DIVISION
01:00
Willikies
-
Ottos Rangers
argentina: TORNEO PROMOCIONAL AMATEUR
17:15
Deportivo Metalurgico
-
Estrella Del Sur
armenia: FIRST LEAGUE
FT
Pyunik II
2 - 0
Ararat II
40
´
Banants II
2 - 1
Noah II
australia: SOUTH AUSTRALIA NPL
FT
White City Woodville
2 - 2
Campbelltown City
australia: NORTHERN NSW NPL
FT
Adamstown Rosebuds
0 - 2
Weston Bears
austria: REGIONALLIGA - OST
18:30
Austria Vienna (Am)
-
Krems
belgium: JUPILER PRO LEAGUE
19:30
Antwerp
-
Union St. Gilloise
brazil: ACREANO
19:30
Galvez
-
Vasco da Gama AC
21:30
Rio Branco
-
Humaitá
23:30
Independência
-
São Francisco
brazil: SERIE C
FT
Aparecidense
2 - 0
Sampaio Correa
burkina-faso: LIGUE 1
PST
KOZAF
-
RC Bobo-Dioulasso
canada: CANADIAN CHAMPIONSHIP
FT
Toronto FC
5 - 0
Simcoe County Rovers
colombia: COPA COLOMBIA
ABD
Leones FC
1 - 1
Deportivo Pereira
FT
Santa Fe
1 - 0
Internacional Palmira
23:30
Patriotas
-
Bucaramanga
congo-dr: LIGUE 1
PST
Céleste
-
Kuya Sport
PST
Etoile de Kivu
-
Renaissance
costa-rica: PRIMERA DIVISIóN
FT
Municipal Liberia
3 - 3
San Carlos
denmark: 1. DIVISION
17:00
FC Fredericia
-
Aalborg
ecuador: LIGA PRO SERIE B
FT
Leones del Norte
0 - 1
San Antonio
el-salvador: PRIMERA DIVISION
FT
Alianza
6 - 1
Dragón
FT
Municipal Limeño
2 - 2
Firpo
FT
Isidro Metapán
2 - 0
Jocoro
england: PREMIER LEAGUE
20:00
Brighton
-
Manchester City
england: NON LEAGUE DIV ONE - NORTHERN EAST
19:45
Liversedge
-
Belper Town
faroe-islands: LøGMANSSTEYPID
45
´
B68
1 - 0
ÍF II
17:30
EB / Streymur
-
07 Vestur
19:00
B36 Torshavn
-
Skála
finland: SUOMEN CUP
18:15
NoPS II
-
VaKP
finland: KAKKONEN - LOHKO A
16:30
JäPS II
-
Kiffen
finland: KAKKONEN - LOHKO B
17:00
Ilves II
-
VJS
germany: OBERLIGA - BAYERN SüD
19:00
Kirchheimer SC
-
Kirchanschöring
guatemala: LIGA NACIONAL
FT
Comunicaciones
1 - 0
Cobán Imperial
guinea: LIGUE 1
17:00
Ashanti GB
-
Wakirya
honduras: LIGA NACIONAL
FT
Olancho
1 - 1
Vida
FT
Lobos Upnfm
1 - 0
CD Olimpia
iceland: CUP
43
´
Árbær
0 - 1
Fram Reykjavik
40
´
Haukar
2 - 2
Vestri
44
´
IBV Vestmannaeyjar
1 - 1
Grindavik
44
´
Höttur / Huginn
0 - 0
Fylkir
16:00
Vikingur Reykjavik
-
Vídir
16:00
KA Akureyri
-
IR Reykjavik
16:00
Grotta
-
Thor Akureyri
16:00
Afturelding
-
Dalvík / Reynir
16:00
IA Akranes
-
Tindastóll
17:30
ÍH
-
Hafnir
20:15
Keflavik
-
Breidablik
indonesia: LIGA 1
FT
Dewa United
2 - 2
Persepam Madura Utd
FT
Barito Putera
1 - 5
Bhayangkara FC
FT
Arema FC
3 - 2
PSM Makassar
FT
Persib Bandung
2 - 1
Pusamania Borneo
iran: HAZFI CUP
28
´
Mes Rafsanjan
0 - 0
Paykan
iraq: IRAQI LEAGUE
90
´
Al Kahrabaa
1 - 3
Zakho
16:00
Al Minaa Basra
-
Newroz
16:00
Al Quwa Al Jawiya
-
Karbala
PST
Baghdad
-
Duhok
PST
Karbala
-
Al Kahrabaa
PST
Al Najaf
-
Al Karkh
PST
Al Shorta
-
Al Quwa Al Jawiya
18:15
Naft
-
Al Shorta
italy: SERIE A
SUSP
Udinese
1 - 1
AS Roma
ivory-coast: LIGUE 1
17:00
Korhogo
-
ASEC Mimosas
jordan: LEAGUE
16:00
Al Salt
-
Maan
kazakhstan: 1. DIVISION
FT
Yassy Turkistan
0 - 0
Kaisar II
FT
Ekibastuz
3 - 0
Aktobe Jas
FT
Kaspiy
3 - 2
Ulytau
FT
Khan Tengri
0 - 3
Sport Academy Kairat
lebanon: PREMIER LEAGUE
FT
Al Hikma
1 - 0
Tripoli SC
mexico: LIGA DE EXPANSIóN MX
FT
Celaya
4 - 3
Tapatío
FT
CA La Paz
3 - 1
Venados FC
mexico: LIGA PREMIER SERIE B
FT
FC Santiago
3 - 1
CDM
netherlands: EREDIVISIE
17:45
Heerenveen
-
PSV Eindhoven
20:00
GO Ahead Eagles
-
Feyenoord
nicaragua: PRIMERA DIVISION
00:00
Jalapa
-
UNAN Managua
FT
Orgánica Masachapa
1 - 5
Real Estelí
FT
Deportivo Ocotal
3 - 0
H&H Export
nigeria: NPFL
16:00
Rivers United
-
Katsina United
norway: NM CUPEN
16:00
Oppsal
-
Valerenga
17:00
Eik-Tønsberg
-
Fredrikstad
17:00
Hønefoss
-
Sarpsborg 08 FF
peru: SEGUNDA DIVISIóN
FT
Deportivo Binacional
2 - 3
Ayacucho FC
poland: I LIGA
17:00
Nieciecza
-
Odra Opole
17:00
Motor Lublin
-
Chrobry Głogów
19:30
GKS Katowice
-
Górnik Łęczna
portugal: SEGUNDA LIGA
18:00
União de Leiria
-
Penafiel
romania: LIGA I
HT
Uta Arad
0 - 0
Oţelul
17:00
AFC Hermannstadt
-
Petrolul Ploiesti
19:45
Universitatea Craiova
-
CFR 1907 Cluj
romania: LIGA II
17:00
SCM Gloria Buzău
-
Corvinul Hunedoara
russia: PREMIER LEAGUE
85
´
Ural
0 - 1
FC Rostov
16:15
Fakel Voronezh
-
Krylya Sovetov
18:30
CSKA Moscow
-
Spartak Moscow
18:30
Akhmat Grozny
-
PFC Sochi
rwanda: NATIONAL SOCCER LEAGUE
86
´
Kiyovu Sports
1 - 0
Mukura
san-marino: COPPA TITANO
19:45
Virtus
-
La Fiorita
saudi-arabia: PRO LEAGUE
16:00
Al-Fayha
-
Al Taee
19:00
Al Wehda Club
-
Al-Hazm
19:00
Al Riyadh
-
Al-Ahli Jeddah
slovenia: CUP
19:00
Mura
-
Rogaška
sweden: ALLSVENSKAN
18:00
Djurgardens IF
-
Malmo FF
18:00
IFK Norrkoping
-
IF elfsborg
18:00
Halmstad
-
Hammarby FF
18:00
kalmar FF
-
Gais
18:00
Vasteras SK FK
-
Mjallby AIF
switzerland: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 1
18:30
La Chaux-de-Fonds
-
Coffrane
usa: MLS NEXT PRO
FT
Atlanta United II
1 - 0
Chattanooga
uganda: PREMIER LEAGUE
86
´
Gaddafi
0 - 1
SC Villa
86
´
Bright Stars
2 - 2
KCCA
ukraine: U19 LEAGUE
FT
LNZ Cherkasy U19
1 - 4
Shakhtar Donetsk U19
world: CONMEBOL SUDAMERICANA
FT
RB Bragantino
2 - 1
Sportivo Luqueno
FT
Real Tomayapo
0 - 2
Belgrano Cordoba
FT
Rayo Zuliano
0 - 4
Sportivo Ameliano
23:00
Nacional Asuncion
-
Racing Montevideo
23:00
Metropolitanos FC
-
Lanus
world: CONMEBOL LIBERTADORES
FT
Libertad Asuncion
1 - 2
River Plate
FT
Bolívar
2 - 1
Flamengo
FT
Independiente del Valle
2 - 3
Palmeiras
23:00
Cobresal
-
Talleres Cordoba
23:00
Cerro Porteno
-
Fluminense
world: CONCACAF CHAMPIONS LEAGUE
FT
Columbus Crew
2 - 1
Monterrey
world: AFC U23 ASIAN CUP
45
´
Qatar U23
1 - 1
Japan U23
18:30
Korea Republic U23
-
Indonesia U23
zimbabwe: PREMIER SOCCER LEAGUE
87
´
Chegutu Pirates
0 - 0
Dynamos
86
´
CAPS United
3 - 0
Green Fuel
88
´
Arenel Movers
0 - 1
Manica Diamonds