HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (0)
algeria: LIGUE 2
15:00
JS Bordj Ménaïel
-
USM Annaba
algeria: COUPE NATIONALE
20:45
MC Alger
-
CS Constantine
argentina: PRIMERA NACIONAL
FT
Quilmes
2 - 2
Patronato
23:00
Ferro Carril Oeste
-
Alvarado
argentina: PRIMERA B METROPOLITANA
19:30
Deportivo Laferrere
-
San Martín Burzaco
armenia: PREMIER LEAGUE
14:00
BKMA
-
Shirak
16:00
FC Urartu
-
Artsakh
armenia: FIRST LEAGUE
13:00
Alashkert II
-
Gandzasar
australia: QUEENSLAND NPL
11:30
Redlands United
-
Moreton City Excelsior
austria: BUNDESLIGA
17:30
Austria Lustenau
-
Wolfsberger AC
17:30
WSG Wattens
-
Austria Vienna
19:30
FC BW Linz
-
SCR Altach
bahrain: PREMIER LEAGUE
17:00
Sitra
-
Al-Hidd
17:00
East Riffa
-
Al Riffa
17:00
Al Hala
-
Al Shabab
belgium: JUPILER PRO LEAGUE
19:30
KVC Westerlo
-
OH Leuven
19:30
St. Truiden
-
Gent
19:30
Standard Liege
-
KV Mechelen
brazil: GOIANO U20
19:30
Royal U20
-
Trindade U20
brazil: SERIE B
FT
Vila Nova
2 - 0
Guarani Campinas
brazil: SERIE C
FT
Confiança
1 - 1
Londrina
FT
Ferroviária
1 - 1
ABC
burkina-faso: LIGUE 1
17:00
USFA
-
Vitesse
17:00
Rahimo
-
SONABEL
17:00
Majestic
-
RC Bobo-Dioulasso
17:00
Etoile Filante
-
ASFA-Yennenga
cameroon: ELITE ONE
14:00
Les Astres
-
Fovu Club
16:00
UMS de Loum
-
Union Douala
16:00
Fortuna Mfou
-
PWD
chile: PRIMERA B
FT
D. La Serena
2 - 1
Deportes Santa Cruz
FT
Universidad de Concepcion
2 - 0
Curico Unido
colombia: PRIMERA A
FT
Chico
1 - 2
Rionegro Aguilas
FT
Independiente Medellin
2 - 2
Atletico Nacional
FT
Deportivo Pasto
2 - 3
La Equidad
costa-rica: PRIMERA DIVISIóN
FT
AD Guanacasteca
1 - 2
CS Herediano
cyprus: 1. DIVISION
17:00
Ethnikos Achna
-
Apollon Limassol
17:00
AE Zakakiou
-
Doxa
ecuador: LIGA PRO SERIE B
21:00
Manta FC
-
Gualaceo SC
egypt: PREMIER LEAGUE
15:00
Smouha SC
-
Baladiyyat Al Mehalla
18:00
Pharco
-
AL Masry
18:00
Al Ahly
-
Ceramica Cleopatra
egypt: SECOND LEAGUE
14:30
Asyut Petrol
-
Aswan Sc
14:30
Makadi
-
Itesalat
14:30
Gomhoreyat Shebin
-
Dikernis
14:30
Abu Qair Semad
-
Misr EL Makasa
14:30
Al Nasr Taaden
-
Nogoom El Mostakbal FC
england: PREMIER LEAGUE
20:00
Arsenal
-
Chelsea
england: CHAMPIONSHIP
20:00
Leicester
-
Southampton
england: LEAGUE ONE
19:45
Cambridge United
-
Wycombe
19:45
Cheltenham
-
Peterborough
england: LEAGUE TWO
19:45
Barrow
-
Bradford
19:45
Colchester
-
Doncaster
england: NATIONAL LEAGUE
AWD
Solihull Moors
3 - 0
Gateshead
england: NON LEAGUE PREMIER - ISTHMIAN
19:45
Potters Bar Town
-
Hastings United
19:45
Concord Rangers
-
Bognor Regis Town
19:45
Whitehawk
-
Enfield Town
19:45
Cheshunt
-
Horsham
england: NON LEAGUE PREMIER - NORTHERN
19:45
Bamber Bridge
-
Macclesfield
19:45
Guiseley AFC
-
Worksop Town
england: NON LEAGUE DIV ONE - NORTHERN EAST
19:45
Carlton Town
-
Dunston UTS
19:45
Pontefract Collieries
-
Belper Town
19:45
Hebburn Town
-
Ossett United
england: NON LEAGUE DIV ONE - SOUTHERN CENTRAL
19:45
North Leigh
-
Hadley
england: NATIONAL LEAGUE - NORTH - PLAY-OFFS
19:45
Alfreton Town
-
Boston United
england: NATIONAL LEAGUE - SOUTH - PLAY-OFFS
19:45
Braintree
-
Bath City
finland: SUOMEN CUP
17:00
Kypärämäki Rangers
-
PEPO
17:30
MP II
-
KeuPa
18:00
NuPS II
-
PPS / Old Stars
france: LIGUE 2
19:45
Bordeaux
-
Dunkerque
19:45
Bastia
-
Concarneau
19:45
Auxerre
-
Laval
19:45
Caen
-
Annecy
19:45
Valenciennes
-
Ajaccio
19:45
Guingamp
-
Angers
19:45
Estac Troyes
-
PAU
19:45
Grenoble
-
Saint Etienne
19:45
Quevilly
-
Amiens
19:45
Rodez
-
Paris FC
germany: OBERLIGA - BAYERN NORD
17:15
ASV Neumarkt
-
Eltersdorf
guinea: LIGUE 1
17:00
Flamme Olympique
-
Renaissance
hungary: MAGYAR KUPA
19:00
Paks
-
Kisvarda FC
iceland: CUP
20:15
Fjolnir
-
Selfoss
india: INDIAN SUPER LEAGUE
15:00
Odisha
-
ATK Mohun Bagan
iraq: IRAQI LEAGUE
13:45
Al Karkh
-
Al-Qasim
16:15
Al Zawraa
-
Naft Al-Janoob
18:30
Al Najaf
-
Baghdad
italy: COPPA ITALIA
20:00
Lazio
-
Juventus
jamaica: PREMIER LEAGUE
FT
Arnett Gardens
1 - 1
Portmore United
kyrgyzstan: PREMIER LEAGUE
12:00
OshMU Aldier
-
Talant
latvia: VIRSLIGA
15:30
FK Liepaja
-
FS Jelgava
lithuania: A LYGA
17:00
Šiauliai
-
Suduva Marijampole
malawi: SUPER LEAGUE
13:30
Nyasa Big Bullets
-
Baka City
northern-ireland: CHAMPIONSHIP
19:00
Knockbreda
-
H&W Welders
norway: NM CUPEN
17:00
Skeid
-
Raufoss
oman: PROFESSIONAL LEAGUE
14:40
Al Wehda
-
Al-Shabab
14:50
Ibri
-
Dhofar
paraguay: DIVISION INTERMEDIA
FT
Deportivo Santani
0 - 1
Sportivo Carapeguá
peru: SEGUNDA DIVISIóN
21:30
Deportivo Municipal
-
Deportivo Coopsol
poland: I LIGA
17:00
Zaglebie Sosnowiec
-
Stal Rzeszów
17:00
Podbeskidzie
-
Tychy 71
19:30
Resovia Rzeszów
-
Wisla Krakow
romania: LIGA I
15:00
FC Voluntari
-
U Craiova 1948
17:30
FC Botosani
-
Dinamo Bucuresti
saudi-arabia: DIVISION 1
16:50
Al-Adalah
-
Al Jandal
17:30
Al Orubah
-
Al Kholood
18:45
Al-Faisaly FC
-
Al Arabi SC
south-africa: PREMIER SOCCER LEAGUE
18:30
Mamelodi Sundowns
-
Sekhukhune United
sweden: SUPERETTAN
18:00
Degerfors IF
-
Helsingborg
switzerland: CHALLENGE LEAGUE
18:30
Bellinzona
-
FC Schaffhausen
18:30
Neuchatel Xamax FC
-
FC WIL 1900
19:15
Baden
-
FC Aarau
tanzania: LIGI KUU BARA
14:00
JKT Tanzania
-
Young Africans
17:00
Dodoma Jiji
-
Simba
turkey: CUP
18:30
Ankaragucu
-
Besiktas
turkmenistan: ÝOKARY LIGA
TBD
Merw
-
Balkan
usa: MLS NEXT PRO
FT
Chicago Fire II
2 - 1
Carolina Core
uganda: PREMIER LEAGUE
17:00
Vipers
-
Maroons
world: CONMEBOL U20 FEMENINO
TBD
Paraguay U20 W
-
Venezuela U20 W
TBD
Colombia U20 W
-
Peru U20 W
TBD
Argentina U20 W
-
Brazil U20 W
world: CONMEBOL SUDAMERICANA
23:00
Union La Calera
-
Cruzeiro
world: CONMEBOL LIBERTADORES
23:00
Estudiantes L.P.
-
Gremio
23:00
Caracas FC
-
Rosario Central
world: AFC CHAMPIONS LEAGUE
19:00
Al-Hilal Saudi FC
-
Al Ain
world: AFC CUP
17:00
Al-Nahda
-
Al Ahed
world: AFC U23 ASIAN CUP
16:30
Kuwait U23
-
Malaysia U23
16:30
Uzbekistan U23
-
Vietnam U23