HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (11)
albania: SUPERLIGA
15:00
FK Kukesi
-
Partizani
15:00
Skenderbeu Korce
-
Laci
15:00
Tirana
-
Vllaznia Shkodër
15:00
Dinamo Tirana
-
Egnatia Rrogozhinë
TBD
Erzeni Shijak
-
Teuta Durrës
albania: 1ST DIVISION
15:00
Kastrioti Krujë
-
Korabi Peshkopi
15:00
Tomori Berat
-
Lushnja
15:00
Besa Kavajë
-
Flamurtari
15:00
Burreli
-
Apolonia Fier
15:00
Luzi 2008
-
Vora
angola: GIRABOLA
15:00
Santa Rita
-
Wiliete
15:00
São Salvador
-
Desportivo Huíla
15:00
União de Malanje
-
Kabuscorp
15:00
CD Lunda-Sul
-
Interclube
15:30
Académica do Lobito
-
Recreativo do Libolo
16:00
1º de Agosto
-
Onze Bravos
16:00
Petro de Luanda
-
Sporting de Cabinda
argentina: PRIMERA NACIONAL
SUSP
Patronato
0 - 0
San Miguel
argentina: COPA ARGENTINA
19:05
Arsenal Sarandi
-
Estudiantes de Rio Cuarto
22:05
Colon Santa Fe
-
Los Andes
armenia: FIRST LEAGUE
13:00
Onor
-
Ararat II
australia: NNSW LEAGUE 1
11:00
Singleton Strikers
-
South Cardiff
11:00
Thornton Redbacks
-
Kahibah
11:00
West Wallsend
-
Belmont Swansea
austria: REGIONALLIGA - MITTE
18:30
Wallern / Marienkirchen
-
WSPG Wels
bahrain: PREMIER LEAGUE
17:00
Muharraq
-
East Riffa
17:00
Al Riffa
-
Al Ahli
17:00
Al Shabab
-
Khalidiya
bosnia: CUP
17:00
Zrinjski
-
Borac Banja Luka
brazil: BAIANO U20
19:00
Catuense U20
-
Juazeirense U20
19:00
Ypiranga BA U20
-
Bahia de Feira U20
brazil: CATARINENSE U20
19:00
Brusque U20
-
Nação U20
brazil: PERNAMBUCANO - U20
19:00
Petrolina U20
-
Atletico Torres U20
brazil: COPA ESPíRITO SANTO
23:00
Porto Vitória
-
Real Noroeste
brazil: BRASILIENSE U20
19:00
Real Brasília U20
-
Planaltina U20
brazil: SERIE B
FT
Botafogo SP
0 - 0
Mirassol
cambodia: C-LEAGUE
12:00
Boeung Ket
-
Phnom Penh Crown
12:00
Svay Rieng
-
Visakha
canada: CANADIAN CHAMPIONSHIP
HT
Cavalry FC
0 - 1
Vancouver Whitecaps
colombia: COPA COLOMBIA
22:00
Envigado
-
Real Cartagena
congo-dr: LIGUE 1
13:00
Céleste
-
Rangers
14:00
TP Mazembe
-
Dauphins Noirs
15:00
Renaissance
-
Etoile de Kivu
15:30
Vita Club
-
Maniema Union
costa-rica: PRIMERA DIVISIóN
49
´
San Carlos
0 - 2
Deportivo Saprissa
6
´
Municipal Liberia
0 - 0
Municipal Grecia
22:00
AD Guanacasteca
-
Perez Zeledon
cyprus: 1. DIVISION
17:00
AE Zakakiou
-
Apollon Limassol
czech-republic: FNL
09:30
Prostějov
-
Příbram
09:30
Sparta Praha II
-
Líšeň
16:00
Vyškov
-
Vysočina Jihlava
16:30
Táborsko
-
Opava
16:30
Varnsdorf
-
Hanácká
16:30
Chrudim
-
Dukla Praha
17:00
Zbrojovka Brno
-
Viktoria Žižkov
17:00
Vlašim
-
Sigma Olomouc II
denmark: DENMARK SERIES - PROMOTION ROUND
18:00
Nørresundby
-
Aarhus Fremad II
denmark: DENMARK SERIES - RELEGATION ROUND
18:00
AB Tårnby
-
B 1908
dominican-republic: LIGA MAYOR
21:00
Delfines Del Este
-
Cibao
22:00
Vega Real
-
Atlético Pantoja
ecuador: LIGA PRO SERIE B
FT
Manta FC
1 - 1
San Antonio
01:00
Guayaquil City FC
-
Cuniburo
egypt: SECOND LEAGUE
14:30
Asyut Petrol
-
Al Nasr Taaden
14:30
Makadi
-
Nogoom El Mostakbal FC
14:30
Abu Qair Semad
-
Itesalat
14:30
Proxy
-
Ghazl El Mehalla
14:30
Wadi Degla
-
Raya Ghazl
14:30
El Seka El Hadid
-
Petrojet
14:30
Haras El Hodood
-
Olympic El Qanah
14:30
La Viena FC
-
Tanta SC
el-salvador: PRIMERA DIVISION
22:00
Once Municipal
-
Alianza
england: LEAGUE ONE
20:00
Peterborough
-
Oxford United
estonia: CUP
16:00
Paide
-
Kalju Nomme
18:30
FC Levadia Tallinn
-
Viimsi
faroe-islands: LøGMANSSTEYPID
18:00
Vikingur Gota
-
AB
finland: SUOMEN CUP
16:00
Atlantis
-
JäPS
16:00
OLS
-
SJK
16:30
Honka
-
PK-35
16:30
SalPa
-
EIF
16:30
Kultsu
-
FC Lahti
16:30
MP II
-
MP
16:30
Vaajakoski
-
Kooteepee
16:30
VIFK
-
SJK Akatemia
16:30
GBK
-
AC oulu
16:30
KaPa Kajaani
-
JBK
17:00
VJS
-
IF Gnistan
17:00
Ilves II
-
Inter Turku
17:00
Reipas
-
haka
17:30
Musa
-
TPV
18:00
EBK
-
PKKU
18:10
Töölön Taisto
-
KäPa
18:30
NJS
-
EPS
18:45
MiPK
-
PEPO
finland: KAKKONEN - LOHKO B
16:30
SexyPöxyt
-
Tampere United
germany: REGIONALLIGA - NORD
17:30
Phönix Lübeck
-
Hamburger SV II
18:00
Havelse
-
Kilia Kiel
18:30
Weiche Flensburg
-
Bremer Sv
ghana: PREMIER LEAGUE
16:00
Dreams
-
Bechem United
16:00
Berekum Chelsea
-
Hearts of Oak
gibraltar: PREMIER DIVISION
20:00
Magpies
-
Manchester 62
greece: SUPER LEAGUE 2
14:00
Giouchtas
-
Panathinaikos II
14:00
Egaleo
-
Olympiakos Piraeus II
14:00
Kozani
-
PAOK II
14:00
Aiolikos
-
Kampaniakos Chalastra
14:00
Iraklis 1908
-
Anagennisi Karditsas
iran: AZADEGAN LEAGUE
14:45
Ario Eslamshahr
-
Darya Babol
15:00
Mes Soongoun
-
Saipa
15:00
Mes Shahr-e Babak
-
Mes Kerman
15:30
Shahre Raz
-
Fajr Sepasi
15:30
Chadormalu SC
-
Khooshe Talaee Saveh
16:00
Kheybar Khorramabad
-
Shahrdari Astara
16:00
Esteghlal Mollasani
-
Shahin Bandar Ameri
16:00
Naft Masjed Soleyman
-
Damash Gilanian
16:30
Pars Jonoubi JAM
-
Naft Gachsaran
iraq: IRAQI LEAGUE
13:45
Al Karkh
-
Erbil
13:45
Newroz
-
Al-Qasim
16:00
Naft Al-Janoob
-
Naft Al-Wasat
18:15
Al Najaf
-
Al Talaba
20:30
Al Kahrabaa
-
Al Shorta
kenya: SUPER LEAGUE
11:00
Vihiga United
-
Rainbow
13:00
Kisumu All Stars
-
Assad
kyrgyzstan: PREMIER LEAGUE
12:30
Alay
-
Muras United
malta: FA TROPHY
18:00
Birkirkara
-
Sliema Wanderers
mauritius: MAURITIAN LEAGUE
15:30
Pamplemousses
-
Grande Riviere Sud Est
mexico: U23 LEAGUE
TBD
Necaxa U23
-
U.N.A.M.- Pumas U23
TBD
Atlético San Luis U23
-
Pachuca U23
mexico: LIGA MX
TBD
Tigres UANL
-
Monterrey
TBD
U.N.A.M. - Pumas
-
Cruz Azul
TBD
Pachuca
-
Club America
mexico: LIGA DE EXPANSIóN MX
TBD
Atlante FC
-
Leones Negros UDG
mexico: LIGA PREMIER SERIE A
18:00
Deportiva Venados
-
CDS Tampico Madero
moldova: SUPER LIGA
15:00
Floreşti
-
Saxan
15:00
Victoria Bardar
-
Gagauziya-Oguzsport
15:00
Speranța Drochia
-
Spartanii Selemet
montenegro: SECOND LEAGUE
18:00
Mladost Lješkopolje
-
Kom
montenegro: CUP
15:00
Rudar
-
Buducnost Podgorica
16:00
Jezero
-
Dečić
morocco: CUP
18:00
FAR Rabat
-
CR Khemis Zemamra
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - CENTRAL
08:00
Wellington Phoenix II
-
Island Bay United
nigeria: NPFL
16:00
Kwara United
-
Rivers United
norway: NM CUPEN
17:00
Molde
-
Sarpsborg 08 FF
17:00
Lysekloster
-
KFUM Oslo
17:00
Eidsvold
-
Sandnes ULF
17:00
Stabaek
-
Bryne
17:00
Raufoss
-
Fredrikstad
17:00
Valerenga
-
Ham-Kam
18:05
Levanger
-
Viking
oman: PROFESSIONAL LEAGUE
14:45
Sur
-
Ibri
17:30
Sohar
-
Al-Shabab
philippines: PFL
08:00
Kaya
-
Philippine Air Force
qatar: EMIR CUP
15:15
Al-Gharafa
-
Al Ahli Doha
romania: LIGA II
15:00
Viitorul Şelimbăr
-
CS Mioveni
15:30
Corvinul Hunedoara
-
Csikszereda
russia: SECOND LEAGUE A - SPRING SEASON SILVER
14:00
Kaluga
-
Dinamo Bryansk
russia: FIRST LEAGUE
15:00
Alaniya Vladikavkaz
-
Rodina Moskva
16:00
FK Sokol Saratov
-
Chernomorets
17:00
KAMAZ
-
Enisey
17:30
Makhachkala
-
Khimki
russia: SECOND LEAGUE - GROUP 1
14:30
Angust Nazran
-
Dynamo Makhachkala II
saudi-arabia: DIVISION 1
16:55
Al Taraji
-
Al Jandal
17:40
Al Orubah
-
Al Arabi SC
18:50
Al Qaisoma
-
Al Baten
serbia: SUPER LIGA
15:00
TSC Backa Topola
-
Radnicki 1923
15:00
Napredak
-
FK Partizan
17:00
Vojvodina
-
Cukaricki
17:30
Mladost Lucani
-
FK Crvena Zvezda
serbia: PRVA LIGA
16:00
OFK Vršac
-
Metalac GM
16:00
Radnički Novi Beograd
-
Mladost Novi Sad
18:00
Kolubara
-
Dubočica
18:00
Sloboda Uzice
-
RFK Novi Sad
south-africa: PREMIER SOCCER LEAGUE
18:30
Stellenbosch
-
Amazulu
18:30
Golden Arrows
-
Mamelodi Sundowns
18:30
Orlando Pirates
-
Chippa United
18:30
Polokwane City
-
Richards Bay
sweden: ETTAN - NORRA
18:00
AFC Eskilstuna
-
Stockholm Internazionale
18:00
FBK Karlstad
-
United Nordic
18:00
IF Karlstad
-
Karlberg
18:30
Täby
-
Hammarby Talang
19:00
Örebro Syrianska
-
Sollentuna
sweden: ETTAN - SöDRA
17:30
ljungSKile SK
-
Trollhättan
18:00
Ariana
-
Rosengård
switzerland: 1. LIGA PROMOTION
18:30
Cham
-
Rapperswil
switzerland: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 1
19:00
Terre Sainte
-
Lausanne Sport II
switzerland: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 3
18:30
Gossau
-
Kreuzlingen
tanzania: LIGI KUU BARA
14:00
Mashujaa
-
KMC
17:00
Young Africans
-
Kagera Sugar
tunisia: CUP
14:30
Kerkennah
-
ES Tunis
turkey: CUP
18:30
Fatih Karagümrük
-
Trabzonspor
turkmenistan: ÝOKARY LIGA
TBD
Köpetdag Aşgabat
-
Merw
TBD
Ahal
-
Arkadag
TBD
Balkan
-
Altyn Asyr
usa: US OPEN CUP
FT
Pittsburgh Riverhounds
0 - 1
FC Tulsa
FT
Atlanta United FC
3 - 0
Charlotte Independence
94
´
Houston Dynamo
3 - 3
Detroit City
77
´
FC Dallas
1 - 0
Memphis 901
6
´
San Jose Earthquakes
0 - 0
Oakland Roots
6
´
Orange County SC
0 - 0
Loudoun United
03:30
Sacramento Republic
-
Monterey Bay
usa: USL LEAGUE ONE
23:30
One Knoxville
-
Forward Madison
uganda: PREMIER LEAGUE
14:00
SC Villa
-
Wakiso Giants
17:00
Vipers
-
Express
vietnam: V.LEAGUE 1
11:00
Quang Nam
-
Công An Nhân Dân
12:00
Nam Dinh
-
Binh Duong
12:00
Sanna Khanh Hoa
-
Hai Phong
12:00
Binh Dinh
-
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
13:15
Ho Chi Minh City
-
Thanh Hóa
world: CONMEBOL SUDAMERICANA
FT
Cesar Vallejo
1 - 5
Independiente Medellin
PST
Real Tomayapo
-
Internacional
80
´
Alianza Petrolera
0 - 2
Cruzeiro
80
´
Sportivo Ameliano
2 - 1
Danubio
9
´
Always Ready
0 - 0
Defensa Y Justicia
23:00
Rayo Zuliano
-
Atletico Paranaense
23:00
Sportivo Luqueno
-
Coquimbo Unido
world: UEFA U17 CHAMPIONSHIP - WOMEN
14:30
Norway U17 W
-
France U17
17:30
Sweden U17 W
-
England U17
world: CONMEBOL LIBERTADORES
FT
Club Nacional
2 - 2
River Plate
FT
Palestino
1 - 0
Flamengo
FT
Deportivo Tachira FC
1 - 1
Libertad Asuncion
8
´
Universitario
0 - 1
Junior
PST
Huachipato
-
Gremio
23:00
Talleres Cordoba
-
Barcelona SC
world: UEFA CHAMPIONS LEAGUE
20:00
Real Madrid
-
Bayern Munich
world: UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE
17:45
Club Brugge KV
-
Fiorentina