HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (7)
albania: SUPERLIGA
14:00
Erzeni Shijak
-
Tirana
14:00
FK Kukesi
-
Skenderbeu Korce
algeria: LIGUE 1
16:00
Khenchela
-
CS Constantine
16:00
NC Magra
-
MC Alger
16:00
US Souf
-
ASO Chlef
16:00
ES Setif
-
JS Saoura
PST
El Bayadh
-
Khenchela
PST
MC Alger
-
Paradou AC
PST
ASO Chlef
-
NC Magra
PST
JS Saoura
-
US Souf
PST
Ben Aknoun
-
JS Kabylie
PST
US Biskra
-
ES Setif
18:00
CR Belouizdad
-
US Biskra
algeria: LIGUE 2
15:00
RB Ouargla
-
CA Batna
15:00
El Eulma
-
USM Annaba
15:00
MO Constantine
-
Oued Magrane
15:00
Teleghma
-
JS Bordj Ménaïel
15:00
IB Khémis El Khechna
-
Khroub
15:00
AS AIN Mlila
-
E Sour El-Ghozlane
15:00
Usm El Harrach
-
HB Chelghoum Laïd
15:00
MSP Batna
-
Oued Akbou
armenia: PREMIER LEAGUE
16:00
Artsakh
-
BKMA
armenia: FIRST LEAGUE
13:00
Ararat-Armenia II
-
Pyunik II
australia: WESTERN AUSTRALIA STATE LEAGUE 1
12:15
Kingsley Westside
-
Sorrento
australia: A-LEAGUE
10:45
Newcastle Jets
-
Wellington Phoenix
australia: SOUTH AUSTRALIA NPL
11:00
Croydon Kings
-
Adelaide Olympic
11:00
Modbury Jets
-
Adelaide City
11:00
Para Hills Knights
-
MetroStars
australia: VICTORIA NPL
10:30
Heidelberg United
-
Moreland City
10:45
Dandenong City
-
South Melbourne
11:15
Oakleigh Cannons
-
St. Albans Saints
australia: NORTHERN NSW NPL
11:15
New Lambton
-
Weston Bears
australia: QUEENSLAND NPL
11:30
Gold Coast Knights
-
Brisbane City
australia: TASMANIA NPL
11:15
Glenorchy Knights
-
Kingborough Lions
11:15
Riverside
-
Launceston United
austria: BUNDESLIGA
18:30
Sturm Graz
-
Rapid Vienna
austria: 2. LIGA
17:10
Leoben
-
FC Liefering
17:10
Admira Wacker
-
SV Kapfenberg
17:10
SKU Amstetten
-
Sturm Graz II
17:10
First Vienna
-
SV Lafnitz
17:10
SV Horn
-
Ried
19:30
Schwarz-Weiß Bregenz
-
Floridsdorfer AC
austria: REGIONALLIGA - OST
18:00
Neusiedl
-
Traiskirchen
18:30
Rapid Wien II
-
Leobendorf
18:30
Krems
-
Draßburg
18:30
TWL Elektra
-
Fach-Donaufeld
18:30
Wiener SC
-
Mannsdorf-Großenzersdorf
18:30
Oberwart / Rotenturm
-
Austria Vienna (Am)
19:00
Favoritner AC
-
Ardagger
austria: REGIONALLIGA - MITTE
18:00
Deutschlandsberger SC
-
Wallern / Marienkirchen
18:00
Allerheiligen
-
Gleisdorf 09
18:00
WSPG Wels
-
Ried II
18:00
Union Vöcklamarkt
-
Bad Gleichenberg
azerbaidjan: PREMYER LIQA
13:30
Turan
-
Sumqayıt
bangladesh: PREMIER LEAGUE
10:45
Abahani
-
Sheikh Jamal
10:45
Bangladesh Police
-
Sheikh Russel
belarus: PREMIER LEAGUE
15:00
Smorgon
-
FC Gomel
17:30
Bate Borisov
-
FC Dnepr Mogilev
belarus: 1. DIVISION
17:15
ABFF U17
-
Torpedo BelAZ II
belarus: RESERVE LEAGUE
TBD
Slavia Res.
-
Dinamo Brest Res.
TBD
Arsenal Res.
-
Shakhtyor Res.
TBD
Slutsk Res.
-
Isloch Res.
TBD
Neman Grodno Res.
-
Vitebsk Res.
TBD
BATE Res.
-
Dnepr Mogilev Res.
TBD
Dinamo Minsk Res.
-
Torpedo Zhodino Res.
TBD
Smorgon Res.
-
Gomel Res.
TBD
Minsk Res.
-
Naftan Res.
belgium: CHALLENGER PRO LEAGUE
19:00
Zulte Waregem
-
Lierse Kempenzonen
19:00
Beerschot Wilrijk
-
Patro Eisden
19:00
Lommel United
-
Waasland-beveren
19:00
Oostende
-
Standard Liège II
19:00
Seraing United
-
Deinze
19:00
Liège
-
KRC Genk II
19:00
Francs Borains
-
Dender
bolivia: PRIMERA DIVISIóN
FT
Bolívar
1 - 1
San Antonio Bulo Bulo
P
Aurora
2 - 3
Independiente Petrolero
bosnia: PREMIJER LIGA
15:00
GOŠK Gabela
-
Tuzla City
17:00
Posušje
-
Zeljeznicar Sarajevo
19:00
Velež
-
Zvijezda 09
bosnia: 1ST LEAGUE - RS
15:30
Kozara Gradiška
-
Modriča
brazil: GOIANO U20
19:30
Guapo M19 U20
-
Aparecidense U20
19:30
Aparecida EC U20
-
Cerrado EC U20
19:30
Itaberai U20
-
Royal U20
19:30
Trindade U20
-
Guanabara City U20
brazil: PAULISTA - U20
19:00
Mirassol U20
-
Rio Preto U20
19:00
Olimpia U20
-
Tanabi SP U20
19:00
Fernandopolis U20
-
Jose Bonifacio EC U20
19:00
Sertãozinho U20
-
Comercial U20
19:00
Bandeirante U20
-
Inter de Bebedouro U20
19:00
Ferroviária U20
-
XV de Jaú U20
19:00
CA Taquaritinga U20
-
São Carlos U20
19:00
Velo Clube U20
-
Rio Claro SP U20
19:00
Inter Limeira U20
-
XV de Piracicaba U20
19:00
União São João U20
-
Independente SP U20
19:00
Cosmopolitano Sports U20
-
Rio Branco U20
19:00
Ponte Preta U20
-
Guacuano U20
19:00
Aguai U20
-
Itapirense U20
19:00
Porto Football U20
-
Brasilis U20
19:00
Metropolitano FC U20
-
SKA Brasil U20
19:00
Paulinia FU U20
-
Guarani U20
19:00
Taubaté U20
-
União Suzano U20
19:00
Pinda U20
-
União Mogi U20
19:00
CA Joseense U20
-
São José EC U20
19:00
Desportivo Brasil U20
-
Comercial de Tietê U20
19:00
Elosport U20
-
São Bento U20
19:00
Sfera U20
-
Ituano U20
19:00
GE Osasco U20
-
Clube Vital U20
19:00
Referencia U20
-
Oeste U20
19:00
Nacional SP U20
-
Portuguesa U20
19:00
Guarulhos U20
-
Flamengo SP U20
19:00
Aster Brasil SP U20
-
Juventus U20
19:00
EC São Bernardo U20
-
Água Santa U20
19:00
Mauaense U20
-
Portuguesa Santista U20
19:00
Santo André U20
-
Jabaquara U20
19:00
Marília U20
-
VOCEM U20
19:00
Presidente Prudente U20
-
Tupã U20
brazil: AMAPAENSE
FT
Independente AP
2 - 2
Oratório
brazil: SERIE A
76
´
Botafogo
1 - 0
Atletico Goianiense
brazil: SERIE B
23:00
Botafogo SP
-
America Mineiro
23:00
Novorizontino
-
CRB
bulgaria: FIRST LEAGUE
15:30
Botev Vratsa
-
Etar Veliko Tarnovo
18:00
Levski Krumovgrad
-
Slavia Sofia
burkina-faso: LIGUE 1
17:00
Vitesse
-
ASFA-Yennenga
canada: CANADIAN PREMIER LEAGUE
1
´
Vancouver FC
0 - 0
HFX Wanderers FC
china: SUPER LEAGUE
13:00
Hangzhou Greentown
-
Tianjin Teda
china: FA CUP
07:00
Hangzhou Wuyue Qiantang
-
Nantong Haimen Codion
colombia: PRIMERA A
FT
Patriotas
2 - 3
Independiente Medellin
45
´
America de Cali
0 - 0
Deportivo Pasto
colombia: PRIMERA B
22:00
Tigres FC
-
Cucuta
22:00
Cortulua
-
Union Magdalena
congo: LIGUE 1
15:00
Vegas
-
Jeunesse Unie de Kintélé
18:00
Inter Club
-
CARA Brazzaville
congo-dr: LIGUE 1
PST
Rangers
-
Renaissance
costa-rica: PRIMERA DIVISIóN
7
´
CS Herediano
0 - 0
CS Cartagines
croatia: FIRST NL
16:00
Sesvete
-
Jarun
16:00
Zrinski Jurjevac
-
Bsk Bijelo Brdo
croatia: SECOND NL
17:00
Karlovac 1919
-
Jadran Poreč
cyprus: 1. DIVISION
17:00
Othellos
-
Ethnikos Achna
17:00
Doxa
-
Nea Salamis
czech-republic: 3. LIGA - CFL A
17:00
Písek
-
České Budějovice II
czech-republic: 3. LIGA - MSFL
16:00
Viktoria Otrokovice
-
Blansko
16:00
Start Brno
-
Baník Ostrava II
17:00
Hranice
-
Znojmo
17:00
Hlučín
-
Třinec
denmark: SUPERLIGA
18:00
Randers FC
-
Odense
denmark: 1. DIVISION
18:00
Hillerød
-
HB Koge
18:00
B 93
-
Naestved
18:00
AC Horsens
-
FC Helsingor
denmark: 2ND DIVISION - GROUP 1
18:00
Fremad Amager
-
FA 2000
18:00
Roskilde
-
AB Copenhagen
denmark: DENMARK SERIES - PROMOTION ROUND
17:00
Gørslev
-
Glostrup
17:00
Tårnby FF
-
Skjold Sæby
17:30
Aarhus Fremad II
-
Viby
18:00
Sundby
-
Hørsholm-Usserød
18:30
Vorup
-
Horsens II
denmark: DENMARK SERIES - RELEGATION ROUND
17:30
VB 1968
-
Næstved II
18:00
Slagelse B&I
-
Herlev
18:00
B 1908
-
KFUM Roskilde
18:00
VRI
-
Fjordager
ecuador: LIGA PRO
FT
Barcelona SC
1 - 0
El Nacional
20:00
Delfin SC
-
Macara
22:30
Orense SC
-
LDU de Quito
egypt: PREMIER LEAGUE
15:00
Baladiyyat Al Mehalla
-
El Mokawloon
PST
AL Masry
-
Al Ahly
PST
Zamalek SC
-
Pyramids FC
england: LEAGUE ONE
20:00
Oxford United
-
Stevenage
england: PREMIER LEAGUE CUP
19:00
Chelsea U21
-
Fulham U21
estonia: ESILIIGA A
17:00
Flora II
-
Viimsi
faroe-islands: 1. DEILD
TBD
Víkingur II
-
KÍ II
faroe-islands: MEISTARADEILDIN
18:00
HB
-
EB / Streymur
finland: YKKöSLIIGA
16:30
KäPa
-
SalPa
finland: VEIKKAUSLIIGA
16:00
SJK
-
Ilves Tampere
16:00
Inter Turku
-
KuPS
finland: SUOMEN CUP
17:30
PoPo
-
Sexypöxyt II
france: LIGUE 1
20:00
Nice
-
Lorient
france: NATIONAL 1
18:30
Martigues
-
Cholet
18:30
Rouen
-
Nancy
18:30
Chasselay MDA
-
Marignane
18:30
Le Mans
-
Villefranche
18:30
RED Star FC 93
-
Dijon
18:30
Epinal
-
Versailles
18:30
Avranches
-
Chateauroux
18:30
Orleans
-
Nimes
georgia: EROVNULI LIGA
17:00
Telavi
-
Saburtalo
germany: BUNDESLIGA
19:30
Eintracht Frankfurt
-
FC Augsburg
germany: 2. BUNDESLIGA
17:30
FC Nurnberg
-
SC Paderborn 07
17:30
SV Elversberg
-
FC Schalke 04
germany: 3. LIGA
18:00
SV Sandhausen
-
Arminia Bielefeld
germany: REGIONALLIGA - BAYERN
17:30
Wacker Burghausen
-
Bayreuth
18:00
Viktoria Aschaffenburg
-
Augsburg II
18:00
Buchbach
-
Memmingen
18:00
FC Wurzburger Kickers
-
FC Schweinfurt 05
germany: REGIONALLIGA - NORD
18:00
SV Meppen
-
Spelle-Venhaus
18:30
BW Lohne
-
Teutonia Ottensen
18:30
SSV Jeddeloh
-
Bremer Sv
germany: REGIONALLIGA - NORDOST
18:00
Luckenwalde
-
Viktoria Berlin
18:00
Lokomotive Leipzig
-
Hansa Rostock II
18:00
BFC Dynamo
-
Rot-weiss Erfurt
germany: REGIONALLIGA - WEST
18:30
Schalke 04 II
-
Rot-weiss Oberhausen
18:30
SV Rodinghausen
-
Lippstadt 08
germany: OBERLIGA - BAYERN NORD
18:00
ATSV Erlangen
-
Neudrossenfeld
18:00
Kornburg
-
Coburg
germany: OBERLIGA - BAYERN SüD
18:30
Heimstetten
-
Gundelfingen
18:30
Erlbach
-
Kirchheimer SC
ghana: PREMIER LEAGUE
PST
Great Olympics
-
Dreams
TBD
Bibiani Gold Stars
-
Aduana Stars
iceland: ÚRVALSDEILD
20:15
Stjarnan
-
Valur Reykjavik
india: INDIAN SUPER LEAGUE
15:00
Odisha
-
Kerala Blasters
iran: PERSIAN GULF PRO LEAGUE
14:00
Nassaji Mazandaran
-
Tractor Sazi
15:30
Esteghlal FC
-
Shams Azar Qazvin
15:40
Foolad FC
-
Mes Rafsanjan
iraq: IRAQI LEAGUE
PST
Erbil
-
Al Talaba
PST
Al Kahrabaa
-
Zakho
PST
Al Minaa Basra
-
Newroz
PST
Al Quwa Al Jawiya
-
Karbala
ireland: PREMIER DIVISION
19:45
Bohemians
-
Drogheda United
19:45
Derry City
-
Shamrock Rovers
19:45
Galway United
-
Shelbourne
19:45
St Patricks Athl.
-
Waterford
19:45
Sligo Rovers
-
Dundalk
ireland: FIRST DIVISION
19:45
Cobh Ramblers
-
Finn Harps
19:45
Bray Wanderers
-
Treaty United
19:45
Cork City
-
Longford Town
19:45
Kerry
-
Athlone Town
19:45
Wexford
-
UCD
israel: LIGA LEUMIT
14:00
Bnei Yehuda
-
Hapoel Nazareth Illit
14:00
Ironi Kiryat Shmona
-
Hapoel Umm al-Fahm
14:00
Ironi Tiberias
-
Hapoel Ramat HaSharon
14:00
Maccabi Kabilio Jaffa
-
Maccabi Herzliya
14:00
Hapoel Acre
-
Sektzia Nes Tziona
14:00
Kafr Qasim
-
Hapoel Afula
14:00
Hapoel Rishon LeZion
-
Hapoel Kfar Saba
14:00
Hapoel Ramat Gan
-
Ihud Bnei Shfaram
italy: SERIE A
17:30
Genoa
-
Lazio
19:45
Cagliari
-
Juventus
italy: SERIE B
19:30
Palermo
-
Parma
19:30
Reggiana
-
Cosenza
kazakhstan: 1. DIVISION
10:00
Akzhayik
-
Kaspiy
10:00
Ulytau
-
Zhetisay
12:00
Yassy Turkistan
-
Taraz
12:00
Sport Academy Kairat
-
SD Family
kyrgyzstan: PREMIER LEAGUE
PST
Muras United
-
Abdish-Ata
TBD
Ilbirs
-
Alay
latvia: 1. LIGA
17:00
Tukums II
-
Progress / AFA Olaine
libya: PREMIER LEAGUE
15:30
Abu Salim
-
Al-Ittihad
15:30
Asswehly
-
Al Malaab El Libby
lithuania: 1 LYGA
17:00
FK Trakai
-
Banga II
macao: PRIMEIRA DIVISãO
14:00
Universidade de Macau
-
Cheng Fung
mexico: U23 LEAGUE
16:00
Atlético San Luis U23
-
Toluca U23
17:00
Mazatlan FC U23
-
Juarez U23
23:45
Club Tijuana U23
-
Puebla U23
mexico: LIGA PREMIER SERIE B
19:00
Deportivo Dongu
-
Zitacuaro
23:00
Chilangos
-
CDM
morocco: BOTOLA PRO
20:00
Youssoufia Berrechid
-
Olympique Safi
netherlands: EERSTE DIVISIE
19:00
Den Bosch
-
NAC Breda
19:00
Dordrecht
-
FC OSS
19:00
Roda
-
De Graafschap
19:00
Telstar
-
Emmen
19:00
Helmond Sport
-
Jong Ajax
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - NORTHERN
08:00
Birkenhead United
-
East Coast Bays
nicaragua: PRIMERA DIVISION
FT
Walter Ferretti
1 - 1
Real Estelí
6
´
Managua
0 - 0
UNAN Managua
nigeria: NPFL
16:00
Heartland
-
Shooting Stars
norway: 2. DIVISION - GROUP 2
17:00
Skeid
-
Kjelsås
oman: PROFESSIONAL LEAGUE
14:45
Al-Shabab
-
Dhofar
paraguay: DIVISION PROFESIONAL - APERTURA
FT
Nacional Asuncion
1 - 1
Libertad Asuncion
23:00
SOL DE America
-
Sportivo Luqueno
paraguay: DIVISION INTERMEDIA
22:15
Rubio NU
-
Deportivo Recoleta
peru: PRIMERA DIVISIóN
48
´
Alianza Lima
1 - 0
Sport Boys
21:00
Union Comercio
-
Universitario
poland: EKSTRALIGA WOMEN
10:00
Górnik Łęczna W
-
UKS Łódź
poland: EKSTRAKLASA
17:00
Korona Kielce
-
Radomiak Radom
19:30
Raków Częstochowa
-
Gornik Zabrze
poland: I LIGA
17:00
Stal Rzeszów
-
Podbeskidzie
17:00
Polonia Warszawa
-
Zaglebie Sosnowiec
19:30
Znicz Pruszków
-
Wisla Krakow
poland: II LIGA - EAST
18:00
SKRA Częstochowa
-
Pogoń Siedlce
19:30
Polonia Bytom
-
Kalisz
poland: III LIGA - GROUP 4
16:00
Karpaty Krosno
-
Garbarnia Kraków
portugal: PRIMEIRA LIGA
20:15
Rio Ave
-
Arouca
portugal: SEGUNDA LIGA
18:00
Feirense
-
Leixoes
romania: LIGA I
15:30
AFC Hermannstadt
-
FC Botosani
18:30
Farul Constanta
-
CFR 1907 Cluj
russia: PREMIER LEAGUE
17:00
Krasnodar
-
Fakel Voronezh
russia: FIRST LEAGUE
19:00
Rodina Moskva
-
Khimki
russia: SECOND LEAGUE - GROUP 4
14:30
Amkar
-
Sokol Kazan
rwanda: NATIONAL SOCCER LEAGUE
14:00
Gasogi United
-
Sunrise
saudi-arabia: PRO LEAGUE
16:00
Al-Nassr
-
Al-Fayha
16:00
Al Riyadh
-
Al Taee
19:00
Al-Ahli Jeddah
-
Al-Hilal Saudi FC
scotland: CHAMPIONSHIP
19:45
Inverness CT
-
Raith Rovers
slovakia: SUPER LIGA
16:30
AS Trencin
-
FK Košice
slovakia: 2. LIGA
17:00
Pohronie
-
Slovan Bratislava II
slovenia: 2. SNL
16:00
Tolmin
-
Dravinja
16:00
Beltinci
-
Krka
18:00
Triglav
-
Rudar
south-africa: 1ST DIVISION
18:30
Maritzburg Utd
-
Marumo Gallants
south-korea: K3 LEAGUE
07:00
Daejeon Korail
-
Paju Citizen
spain: LA LIGA
20:00
Athletic Club
-
Granada CF
spain: SEGUNDA DIVISIóN
19:30
Tenerife
-
Leganes
sweden: ETTAN - NORRA
18:00
Stocksund
-
Vasalund
sweden: ETTAN - SöDRA
18:00
Ariana
-
Angelholms FF
sweden: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
17:30
Vänersborgs FK
-
Gauthiod
18:00
IFK Skövde
-
Grebbestad
18:00
Motala
-
Forward
18:15
Herrestads
-
Kongahälla
sweden: DIVISION 2 - NORRA SVEALAND
18:00
Enköping
-
Skiljebo
sweden: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
18:00
Lindome
-
Landvetter IS
sweden: DIVISION 2 - ÖSTRA GöTALAND
17:30
Nosaby
-
Lödde
18:00
IFK Hässleholm
-
Högaborg
switzerland: CHALLENGE LEAGUE
18:30
Bellinzona
-
Baden
18:30
FC Schaffhausen
-
Neuchatel Xamax FC
19:15
FC Aarau
-
FC Thun
19:15
FC Sion
-
Stade Nyonnais
syria: PREMIER LEAGUE
14:00
Tishreen
-
Al Karama
14:00
Wathba
-
Hottin
14:00
Jabala
-
Foutoua
tajikistan: VYSSHAYA LIGA
14:00
Khosilot Farkhor
-
Eskhata
14:00
Panjsher
-
Istaravshan
thailand: THAI LEAGUE 1
13:00
Port FC
-
Chiangrai United
thailand: THAI LEAGUE 2
13:00
Suphanburi
-
Customs United
tunisia: CUP
14:30
AS Soliman
-
AS Gabes
14:30
Hamma
-
EGS Gafsa
14:30
Mohammedia
-
CA Bizertin
14:30
Alaouite
-
Korba
14:30
CS Chebba
-
Jerba
17:30
CS Sfaxien
-
AS Marsa
turkey: SüPER LIG
18:00
Besiktas
-
Ankaragucu
turkey: 1. LIG
18:00
Altay
-
Manisa BBSK
uganda: PREMIER LEAGUE
14:00
Kitara
-
Vipers
ukraine: U19 LEAGUE
09:00
Chornomorets U19
-
Kryvbas 2020 U19
10:00
Vorskla U19
-
Kolos Kovalivka U19
ukraine: PERSHA LIGA
10:00
Prykarpattia
-
SK Poltava
11:00
Karpaty
-
Inhulets
uruguay: PRIMERA DIVISIóN - APERTURA
17:30
Racing Montevideo
-
Cerro
19:30
Liverpool Montevideo
-
Defensor Sporting
uruguay: SEGUNDA DIVISIóN
23:00
Plaza Colonia
-
Rentistas
world: CONMEBOL U20 FEMENINO
00:30
Venezuela U20 W
-
Brazil U20 W
22:00
Argentina U20 W
-
Paraguay U20 W
world: UEFA YOUTH LEAGUE
13:00
Olympiakos Piraeus U19
-
Nantes U19
17:00
Porto U19
-
Milan U19
world: AFC U23 ASIAN CUP
14:00
China PR U23
-
Korea Republic U23
16:30
UAE U23
-
Japan U23
16:30
Thailand U23
-
Saudi Arabia U23
19:00
Tajikistan U23
-
Iraq U23
world: FRIENDLIES CLUBS
12:45
Balestier Khalsa
-
Young Lions
Advertising