HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (15)
argentina: COPA ARGENTINA
01:15
Union Santa Fe
-
Gimnasia M.
20:00
Deportivo Maipu
-
Juventud Unida Univ.
armenia: PREMIER LEAGUE
14:00
Alashkert
-
West Armenia
16:00
Shirak
-
Van
armenia: FIRST LEAGUE
PST
Lernayin Artsakh
-
Shirak II
PST
Mika
-
Andranik
PST
BKMA II
-
Syunik
PST
Onor
-
Alashkert II
PST
Gandzasar
-
Ararat-Armenia II
PST
Pyunik II
-
Ararat II
PST
Banants II
-
Noah II
bolivia: PRIMERA DIVISIóN
01:00
The Strongest
-
Gualberto Villarroel SJ
brazil: ACREANO
21:30
São Francisco
-
Rio Branco
23:30
Humaitá
-
Vasco da Gama AC
brazil: SERIE A
5
´
Atletico-MG
0 - 0
Criciuma
4
´
Palmeiras
0 - 0
Internacional
4
´
Fortaleza EC
0 - 0
Cruzeiro
3
´
Juventude
0 - 0
Corinthians
01:30
Flamengo
-
Sao Paulo
cameroon: ELITE ONE
14:00
Canon
-
Gazelle
14:00
Cotonsport
-
Dynamo de Douala
16:00
Young Sport Academy
-
Colombe
16:00
Stade Renard
-
Victoria United
colombia: PRIMERA A
00:10
Millonarios
-
Junior
02:20
Atletico Nacional
-
Deportivo Pereira
22:00
La Equidad
-
Fortaleza FC
congo-dr: LIGUE 1
PST
Céleste
-
Etoile de Kivu
PST
Groupe Bazano
-
Simba
PST
Motema Pembe
-
Etoile de Kivu
PST
Kuya Sport
-
Motema Pembe
costa-rica: PRIMERA DIVISIóN
01:00
Sporting San Jose
-
Santos DE Guapiles
03:00
LD Alajuelense
-
Municipal Grecia
denmark: 1. DIVISION
17:00
Sonderjyske
-
Vendsyssel FF
denmark: 2ND DIVISION - GROUP 1
18:00
Esbjerg
-
Middelfart
ecuador: LIGA PRO
01:00
Tecnico Universitario
-
Deportivo Cuenca
20:00
Imbabura
-
Universidad Catolica
22:30
Independiente del Valle
-
Mushuc Runa SC
egypt: PREMIER LEAGUE
15:00
Ceramica Cleopatra
-
Al Ittihad
18:00
Future FC
-
Pharco
18:00
Ismaily SC
-
Masr
england: NATIONAL LEAGUE
19:45
FC Halifax Town
-
Oldham
england: NATIONAL LEAGUE - SOUTH
19:45
Taunton Town
-
Weston-super-Mare
19:45
Truro City
-
Weymouth
england: NON LEAGUE PREMIER - ISTHMIAN
19:45
Potters Bar Town
-
Canvey Island
england: NON LEAGUE PREMIER - SOUTHERN SOUTH
19:45
Hanwell Town
-
Plymouth Parkway
19:45
Tiverton Town
-
Winchester City
england: NON LEAGUE DIV ONE - NORTHERN EAST
19:45
Liversedge
-
Carlton Town
19:45
Hebburn Town
-
Ashington AFC
faroe-islands: 1. DEILD
19:00
Hoyvík
-
HB II
finland: SUOMEN CUP
18:15
NoPS
-
P-Iirot
gambia: GFA LEAGUE
17:30
Brikama United
-
Real de Banjul
guatemala: LIGA NACIONAL
03:00
Comunicaciones
-
Municipal
guinea: LIGUE 1
TBD
CO Coyah
-
ASM Sangarédi
iran: PERSIAN GULF PRO LEAGUE
14:00
Paykan
-
Havadar
15:15
Gol Gohar
-
Esteghlal Khuzestan
16:30
Sanat Naft
-
Persepolis FC
iraq: IRAQI LEAGUE
16:00
Al Karkh
-
Al-Qasim
16:00
Al Najaf
-
Baghdad
16:00
Al Zawraa
-
Naft Al-Janoob
kazakhstan: 1. DIVISION
10:00
Altay
-
Arys
10:00
Okzhetpes
-
Khan Tengri
12:00
Aktobe Jas
-
Kyran
12:00
Kaisar II
-
Ekibastuz
latvia: VIRSLIGA
15:30
Grobiņa
-
FK Liepaja
17:30
FS Jelgava
-
Valmiera / BSS
libya: PREMIER LEAGUE
15:30
Alittihad Misurata
-
Al Bashaer Club
15:30
Asaria
-
Al-Khmes
mongolia: PREMIER LEAGUE
12:15
Tuv Azarganuud
-
Ulaanbaatar
nicaragua: PRIMERA DIVISION
00:00
Walter Ferretti
-
Real Estelí
02:00
Diriangén
-
H&H Export
02:00
Orgánica Masachapa
-
Jalapa
03:00
Managua
-
UNAN Managua
oman: PROFESSIONAL LEAGUE
14:45
Al Seeb
-
Al Wehda
17:10
Al-Rustaq
-
Ibri
panama: LIGA PANAMEñA DE FúTBOL
00:15
Herrera
-
UMECIT
02:30
Independiente de La Chorrera
-
Veraguas
paraguay: DIVISION PROFESIONAL - APERTURA
4
´
Nacional Asuncion
0 - 0
Libertad Asuncion
saudi-arabia: PRO LEAGUE
16:00
Al Taawon
-
Al Khaleej Saihat
19:00
Al-Fateh
-
Al-Raed
19:00
Al Shabab
-
Abha
slovenia: 1. SNL
15:00
NK Domzale
-
Koper
tanzania: LIGI KUU BARA
14:00
Ihefu
-
Singida Big Stars
thailand: THAI LEAGUE 1
13:00
Bangkok United
-
Lamphun Warrior
togo: CHAMPIONNAT NATIONAL
16:30
Entente II
-
ASKO de Kara
16:30
Doumbé de Mango
-
Espoir
16:30
Barracuda
-
Kakadl
usa: US OPEN CUP
1
´
Hartford Athletic
0 - 0
New York City II
00:00
Richmond Kickers
-
Loudoun United
00:00
North Carolina
-
Carolina Core
00:30
Miami FC
-
Tormenta
00:30
Memphis 901
-
Miami United
01:00
Birmingham Legion
-
Chattanooga Red Wolves
01:00
Chicago Fire II
-
Indy Eleven
01:00
FC Tulsa
-
Northern Colorado
01:00
Union Omaha
-
El Paso Locomotive
03:30
Las Vegas Lights
-
Spokane Velocity
03:30
Monterey Bay
-
Irvine Zeta
uganda: PREMIER LEAGUE
14:00
Maroons
-
Busoga United
17:00
KCCA
-
Mbarara City
ukraine: PREMIER LEAGUE
13:30
Zorya Luhansk
-
Shakhtar Donetsk
uruguay: COPA URUGUAY
00:30
Penarol
-
Atletico Torque
venezuela: PRIMERA DIVISIóN
23:00
Estudiantes de Merida FC
-
Rayo Zuliano
world: CONMEBOL U20 FEMENINO
00:30
Argentina U20 W
-
Ecuador U20 W
22:00
Colombia U20 W
-
Bolivia U20 W
world: UEFA EUROPA LEAGUE
20:00
AS Roma
-
AC Milan
20:00
Atalanta
-
Liverpool
20:00
West Ham
-
Bayer Leverkusen
20:00
Marseille
-
Benfica
world: AFC U23 ASIAN CUP
14:00
Indonesia U23
-
Australia U23
16:30
Jordan U23
-
Qatar U23
world: UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE
17:45
Fiorentina
-
Plzen
17:45
Lille
-
Aston Villa
20:00
Fenerbahce
-
Olympiakos Piraeus
20:00
PAOK
-
Club Brugge KV
zambia: SUPER LEAGUE
14:00
Red Arrows
-
ZESCO United
Advertising