HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (2)
algeria: LIGUE 1
16:00
El Bayadh
-
Khenchela
16:00
JS Saoura
-
US Souf
16:00
US Biskra
-
ES Setif
PST
Khenchela
-
MC Alger
PST
Paradou AC
-
ASO Chlef
PST
NC Magra
-
JS Saoura
PST
ES Setif
-
US Souf
PST
JS Kabylie
-
CS Constantine
PST
US Biskra
-
MC Oran
angola: GIRABOLA
17:00
Kabuscorp
-
1º de Agosto
armenia: PREMIER LEAGUE
16:00
Ararat
-
Van
australia: A-LEAGUE
10:45
Brisbane Roar
-
Adelaide United
australia: NEW SOUTH WALES NPL
10:30
Manly United
-
NWS Spirit
10:30
Sydney II
-
Sydney United
australia: SOUTH AUSTRALIA NPL
11:00
South Adelaide Panthers
-
Croydon Kings
11:00
Adelaide City
-
Adelaide United II
australia: VICTORIA NPL
10:30
Melbourne Knights
-
Oakleigh Cannons
australia: QUEENSLAND NPL
11:30
Redlands United
-
WDSC Wolves
austria: BUNDESLIGA
18:30
Austria Vienna
-
SCR Altach
austria: 2. LIGA
17:10
SV Lafnitz
-
Leoben
17:10
Ried
-
SKU Amstetten
17:10
SV Kapfenberg
-
SV Horn
austria: REGIONALLIGA - OST
18:00
Draßburg
-
Fach-Donaufeld
18:00
Mannsdorf-Großenzersdorf
-
Mauerwerk
18:30
Rapid Wien II
-
TWL Elektra
18:30
Traiskirchen
-
Favoritner AC
19:00
Ardagger
-
Oberwart / Rotenturm
austria: REGIONALLIGA - MITTE
17:00
Wallern / Marienkirchen
-
St. Anna
18:00
Voitsberg
-
ASK Klagenfurt
18:00
Weiz
-
WSPG Wels
18:00
LASK Juniors
-
Gurten
18:00
Gleisdorf 09
-
Deutschlandsberger SC
18:00
Bad Gleichenberg
-
Allerheiligen
18:00
SK Vorwarts Steyr
-
Union Vöcklamarkt
bangladesh: PREMIER LEAGUE
10:45
Rahmatgonj MFS
-
Fortis
10:45
Sheikh Russel
-
Abahani
barbados: PREMIER LEAGUE
00:00
Brittons Hill
-
Paradise
02:00
Empire Club
-
Weymouth Wales
belarus: PREMIER LEAGUE
16:30
FC Vitebsk
-
Bate Borisov
18:30
Dinamo Brest
-
Naftan
belarus: 1. DIVISION
15:30
Volna
-
ABFF U17
belarus: RESERVE LEAGUE
TBD
Dinamo Brest Res.
-
Naftan Res.
TBD
Gomel Res.
-
Minsk Res.
TBD
Torpedo Zhodino Res.
-
Smorgon Res.
TBD
Dnepr Mogilev Res.
-
Dinamo Minsk Res.
TBD
Vitebsk Res.
-
BATE Res.
TBD
Isloch Res.
-
Neman Grodno Res.
TBD
Shakhtyor Res.
-
Slutsk Res.
TBD
Slavia Res.
-
Arsenal Res.
belgium: JUPILER PRO LEAGUE
19:45
AS Eupen
-
Charleroi
brazil: GOIANO U20
19:30
Royal U20
-
Cerrado EC U20
19:30
Guanabara City U20
-
Itaberai U20
19:30
Aparecidense U20
-
Vila Nova U20
19:30
Trindade U20
-
Aparecida EC U20
brazil: CATARINENSE U20
19:00
Brusque U20
-
Internacional SC U20
19:00
Joinville U20
-
Figueirense U20
brazil: PAULISTA - U20
19:00
Tanabi SP U20
-
Mirassol U20
19:00
Rio Preto U20
-
Jose Bonifacio EC U20
19:00
Fernandopolis U20
-
Olimpia U20
19:00
Francana U20
-
Inter de Bebedouro U20
19:00
Bandeirante U20
-
Sertãozinho U20
19:00
São Carlos U20
-
Ferroviária U20
19:00
XV de Jaú U20
-
Rio Claro SP U20
19:00
Velo Clube U20
-
CA Taquaritinga U20
19:00
Independente SP U20
-
Inter Limeira U20
19:00
XV de Piracicaba U20
-
Rio Branco U20
19:00
Cosmopolitano Sports U20
-
União São João U20
19:00
Itapirense U20
-
Ponte Preta U20
19:00
Guacuano U20
-
Brasilis U20
19:00
Porto Football U20
-
Aguai U20
19:00
Capivariano U20
-
Guarani U20
19:00
Paulinia FU U20
-
Metropolitano FC U20
19:00
União Mogi U20
-
Taubaté U20
19:00
União Suzano U20
-
São José EC U20
19:00
CA Joseense U20
-
Pinda U20
19:00
São Bento U20
-
Desportivo Brasil U20
19:00
Comercial de Tietê U20
-
Ituano U20
19:00
Sfera U20
-
Elosport U20
19:00
Osasco Audax U20
-
Oeste U20
19:00
Referencia U20
-
GE Osasco U20
19:00
Ibrachina U20
-
Flamengo SP U20
19:00
Guarulhos U20
-
Nacional SP U20
19:00
São Caetano U20
-
Água Santa U20
19:00
EC São Bernardo U20
-
Aster Brasil SP U20
19:00
Mauá U20
-
Jabaquara U20
19:00
Santo André U20
-
Mauaense U20
19:00
Marília U20
-
Presidente Prudente U20
19:00
Tupã U20
-
Novorizontino U20
19:00
Gremio Prudente U20
-
VOCEM U20
brazil: AMAPAENSE
00:00
Oratório
-
Trem
brazil: SERIE B
23:00
Ituano
-
Operario-PR
23:00
Sport Recife
-
Vila Nova
bulgaria: FIRST LEAGUE
18:00
Pirin Blagoevgrad
-
Botev Vratsa
bulgaria: SECOND LEAGUE
15:00
Marek
-
Septemvri Sofia
burkina-faso: LIGUE 1
PST
Rahimo
-
Sporting Cascades
PST
ASEC-K
-
Salitas
PST
Majestic
-
Etoile Filante
PST
USFA
-
RCK
PST
SONABEL
-
Royal
china: SUPER LEAGUE
11:00
Qingdao Youth Island
-
Nantong Zhiyun
12:00
Sichuan Jiuniu
-
Qingdao Jonoon
12:35
Shijiazhuang Y. J.
-
Henan Jianye
12:35
Changchun Yatai
-
Meizhou Kejia
12:35
Hangzhou Greentown
-
Beijing Guoan
12:35
Wuhan Three Towns
-
Tianjin Teda
13:00
Chengdu Better City
-
Shandong Luneng
colombia: PRIMERA B
21:30
Depor FC
-
Tigres FC
22:00
Orsomarso
-
Popayan
colombia: COPA COLOMBIA
FT
Quindio
2 - 3
Envigado
FT
Once Caldas
0 - 1
Fortaleza FC
congo: LIGUE 1
15:00
Jeunesse Unie de Kintélé
-
CARA Brazzaville
18:00
Étoile du Congo
-
Nouvelle Génération
congo-dr: LIGUE 1
14:30
Blessing
-
Groupe Bazano
15:00
Renaissance
-
Kuya Sport
croatia: HNL
17:00
Istra 1961
-
NK Slaven Belupo
croatia: FIRST NL
14:50
Jarun
-
Vukovar
16:00
Sesvete
-
Dubrava Zagreb
croatia: SECOND NL
16:00
Hrvatski Dragovoljac
-
Jadran LP
16:00
Kustosija
-
Karlovac 1919
cyprus: 2. DIVISION
15:00
Ermis
-
Xylotympou
czech-republic: 3. LIGA - MSFL
15:30
Uničov
-
Viktoria Otrokovice
denmark: SUPERLIGA
18:00
Lyngby
-
Vejle
denmark: 1. DIVISION
18:00
Hillerød
-
Naestved
18:00
B 93
-
AC Horsens
18:00
Kolding IF
-
Sonderjyske
denmark: 2ND DIVISION - GROUP 1
18:00
Fremad Amager
-
HIK
18:00
Thisted FC
-
Skive
18:00
Esbjerg
-
Aarhus Fremad
18:00
Nykobing FC
-
AB Copenhagen
denmark: DENMARK SERIES - PROMOTION ROUND
18:00
Kjellerup
-
Horsens II
18:00
Aarhus Fremad II
-
Vorup
18:00
Hørsholm-Usserød
-
Allerød
dominican-republic: LIGA MAYOR
22:00
Vega Real
-
Atlético Pantoja
ecuador: LIGA PRO SERIE B
FT
UT Cotopaxi
4 - 0
Cuniburo
el-salvador: PRIMERA DIVISION
02:30
Águila
-
Santa Tecla
england: CHAMPIONSHIP
20:00
QPR
-
Leeds
estonia: MEISTRILIIGA
17:00
Vaprus
-
Nõmme United
finland: VEIKKAUSLIIGA
16:00
Inter Turku
-
EIF
finland: YKKöNEN
17:00
JJK
-
EPS
finland: SUOMEN CUP
17:00
TuWe
-
Musa
17:45
Fish United
-
TPV
finland: KAKKONEN - LOHKO A
16:30
MyPa
-
Reipas
17:00
Atlantis II
-
Futura
17:00
PPJ
-
GrIFK
france: LIGUE 1
20:00
Montpellier
-
Nantes
france: NATIONAL 1
17:30
Niort
-
Martigues
18:30
Nancy
-
Le Mans
18:30
Dijon
-
Chasselay MDA
18:30
Versailles
-
Orleans
18:30
Villefranche
-
Avranches
18:30
Chateauroux
-
Epinal
18:30
Cholet
-
Rouen
18:30
Marignane
-
Sochaux
gambia: GFA LEAGUE
17:30
Real de Banjul
-
TMT
georgia: EROVNULI LIGA
16:00
Kolkheti Poti
-
Samtredia
17:00
Dinamo Tbilisi
-
Telavi
germany: BUNDESLIGA
19:30
Vfl Bochum
-
1899 Hoffenheim
germany: 2. BUNDESLIGA
17:30
Hertha Berlin
-
Hannover 96
17:30
FC St. Pauli
-
Hansa Rostock
germany: 3. LIGA
18:00
Arminia Bielefeld
-
VfB Lubeck
germany: REGIONALLIGA - BAYERN
18:00
Bayreuth
-
Türkgücü-Ataspor
18:00
Memmingen
-
Greuther Fürth II
18:00
Illertissen
-
Ansbach
germany: REGIONALLIGA - NORD
18:00
Weiche Flensburg
-
SV Meppen
18:30
SV Drochtersen/assel
-
BW Lohne
18:30
Spelle-Venhaus
-
Hannover 96 II
germany: REGIONALLIGA - NORDOST
18:00
Altglienicke
-
Eilenburg
18:00
Hansa Rostock II
-
BFC Dynamo
18:00
BSG Chemie Leipzig
-
SV Babelsberg 03
germany: REGIONALLIGA - SUDWEST
18:00
Balingen
-
Barockstadt Fulda-Lehn.
germany: REGIONALLIGA - WEST
18:30
SSVg Velbert
-
Wegberg-Beeck
18:30
FC Gutersloh
-
Schalke 04 II
18:30
Fortuna Koln
-
Wuppertaler SV
germany: OBERLIGA - BAYERN NORD
17:15
Fortuna Regensburg
-
Jahn Regensburg II
17:15
Abtswind
-
Kornburg
18:00
1. SC Feucht
-
Hankofen-Hailing
ghana: PREMIER LEAGUE
TBD
Aduana Stars
-
Karela
TBD
Samartex
-
Great Olympics
TBD
Bechem United
-
Heart of Lions
TBD
Nations
-
Bibiani Gold Stars
PST
Dreams
-
Real Tamale
TBD
Nsoatreman
-
Bofoakwe Tano
TBD
Hearts of Oak
-
Accra Lions
TBD
Legon Cities
-
Berekum Chelsea
gibraltar: PREMIER DIVISION
20:00
Mons Calpe
-
Manchester 62
guatemala: LIGA NACIONAL
FT
Malacateco
3 - 2
Municipal
FT
Xinabajul
0 - 1
Antigua GFC
honduras: LIGA NACIONAL
FT
CD Motagua
3 - 0
CD Real Sociedad
FT
Victoria
1 - 0
CD Marathon
hungary: NB I
19:00
Zalaegerszegi TE
-
Puskas Academy
indonesia: LIGA 1
45
´
Persis Solo
0 - 1
Persita
27
´
PSIS Semarang
1 - 0
PS TIRA
13:00
Cilegon United
-
Persija
iran: HAZFI CUP
15:15
Mes Kerman
-
Chadormalu SC
15:30
Fajr Sepasi
-
Gol Gohar
15:45
Havadar
-
Mes Soongoun
15:45
Aluminium Arak
-
Persepolis FC
16:00
Tractor Sazi
-
ZOB Ahan
16:00
Malavan
-
Saipa
17:00
Esteghlal Mollasani
-
Sepahan FC
iraq: IRAQI LEAGUE
13:45
Al Karkh
-
Al Zawraa
13:45
Al-Qasim
-
Duhok
16:00
Naft Al-Wasat
-
Naft Maysan
PST
Al Hudod
-
Naft Al-Wasat
PST
Naft Maysan
-
Al-Qasim
PST
Al Zawraa
-
Erbil
PST
Zakho
-
Al Minaa Basra
PST
Al Talaba
-
Naft
ireland: PREMIER DIVISION
19:45
Drogheda United
-
Sligo Rovers
19:45
Dundalk
-
Bohemians
19:45
Shelbourne
-
St Patricks Athl.
19:45
Waterford
-
Derry City
20:00
Shamrock Rovers
-
Galway United
ireland: FIRST DIVISION
18:00
Finn Harps
-
Cork City
19:45
Athlone Town
-
Cobh Ramblers
19:45
Bray Wanderers
-
Kerry
19:45
Treaty United
-
UCD
israel: LIGA LEUMIT
14:00
Hapoel Nazareth Illit
-
Maccabi Herzliya
14:00
Hapoel Ramat HaSharon
-
Maccabi Kabilio Jaffa
14:00
Hapoel Umm al-Fahm
-
Ironi Tiberias
14:00
Bnei Yehuda
-
Ironi Kiryat Shmona
14:00
Sektzia Nes Tziona
-
Ihud Bnei Shfaram
14:00
Hapoel Kfar Saba
-
Hapoel Ramat Gan
14:00
Hapoel Afula
-
Hapoel Rishon LeZion
14:00
Hapoel Acre
-
Kafr Qasim
italy: SERIE A
19:45
Frosinone
-
Salernitana
italy: SERIE B
19:30
Pisa
-
Catanzaro
19:30
Venezia
-
Cremonese
jordan: LEAGUE
16:00
Shabab Al Ordon
-
Al Wihdat
18:45
Al Ramtha
-
Sahab
kazakhstan: 1. DIVISION
PST
Akzhayik
-
Arys
10:00
Okzhetpes
-
SD Family
12:00
Taraz
-
Altay
12:00
Kyran
-
Zhetisay
latvia: 1. LIGA
17:00
Rēzekne FA
-
Valmiera II
latvia: VIRSLIGA
16:00
Metta / LU
-
Auda
lebanon: PREMIER LEAGUE
14:00
Racing
-
Al Nejmeh
lithuania: 1 LYGA
15:00
Be1 NFA
-
BFA
16:00
Nevėžis
-
Ekranas
16:00
Babrungas
-
Minija
17:00
Neptūną Klaipėda
-
Garliava
macao: PRIMEIRA DIVISãO
14:00
CPK
-
Monte Carlo
mali: PREMIèRE DIVISION
17:30
Police
-
Bougouni
mexico: U23 LEAGUE
16:00
Puebla U23
-
Club America U23
16:00
Queretaro U23
-
U.N.A.M.- Pumas U23
mexico: LIGA DE EXPANSIóN MX
FT
Cancún
0 - 1
Atlante FC
FT
Mineros de Zacatecas
0 - 0
Leones Negros UDG
mexico: LIGA PREMIER SERIE A
17:00
Correcaminos UAT II
-
Orgullo Reynosa
23:00
Tecos
-
Coras
mongolia: PREMIER LEAGUE
12:15
Deren
-
Khovd
morocco: BOTOLA PRO
19:00
Riadi Salmi
-
Mouloudia Oujda
netherlands: EERSTE DIVISIE
19:00
De Graafschap
-
MVV
19:00
Jong Ajax
-
Roda
19:00
Cambuur
-
Dordrecht
19:00
VVV Venlo
-
Den Bosch
19:00
Willem II
-
Groningen
19:00
FC OSS
-
Jong AZ
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - CENTRAL
08:15
North Wellington
-
Miramar
nicaragua: PRIMERA DIVISION
FT
Diriangén
1 - 0
Walter Ferretti
nigeria: NPFL
16:00
Remo Stars
-
Niger Tornadoes
northern-ireland: CHAMPIONSHIP
19:00
Knockbreda
-
Newington Youth
19:45
Portadown
-
Institute
19:45
Ballinamallard United
-
Ballyclare Comrades
19:45
Dergview
-
Ards
19:45
Annagh United
-
Bangor
19:45
Dundela
-
H&W Welders
paraguay: DIVISION INTERMEDIA
15:00
Sportivo Carapeguá
-
Rubio NU
22:15
Deportivo Santani
-
Fernando De La Mora
peru: PRIMERA DIVISIóN
21:00
Sport Huancayo
-
Carlos A. Mannucci
poland: EKSTRAKLASA
17:00
Piast Gliwice
-
Warta Poznań
19:30
Jagiellonia
-
Pogon Szczecin
poland: I LIGA
19:30
Wisla Krakow
-
Podbeskidzie
poland: II LIGA - EAST
18:30
Chojniczanka Chojnice
-
Sandecja Nowy Sącz
19:00
Pogoń Siedlce
-
Radunia Stężyca
poland: III LIGA - GROUP 1
18:45
Unia Skierniewice
-
Pelikan Łowicz
poland: III LIGA - GROUP 2
16:15
Pogoń Szczecin II
-
Świt Skolwin
poland: III LIGA - GROUP 3
14:30
Ślęza Wrocław
-
Carina Gubin
poland: III LIGA - GROUP 4
18:45
Wiązownica
-
Czarni Połaniec
portugal: JúNIORES U19
11:00
Benfica U19
-
Sporting Braga U19
portugal: PRIMEIRA LIGA
20:15
GIL Vicente
-
Arouca
qatar: EMIR CUP
15:15
Al-Khor
-
Lusail City
18:00
Al Shahaniya
-
Al Bidda SC
romania: LIGA I
18:00
Dinamo Bucuresti
-
FC Voluntari
rwanda: NATIONAL SOCCER LEAGUE
14:00
Police
-
Bugesera
saudi-arabia: PRO LEAGUE
16:00
Damac
-
Al Taawon
16:00
Al-Hilal Saudi FC
-
Al-Fateh
19:00
Al-Ittihad FC
-
Al Shabab
scotland: CHAMPIONSHIP
19:45
Airdrie United
-
Dundee Utd
serbia: SUPER LIGA
16:00
FK Vozdovac
-
FK Spartak Zdrepceva KRV
18:00
Cukaricki
-
Mladost Lucani
slovakia: SUPER LIGA
16:30
Zemplín Michalovce
-
Dukla Banská Bystrica
slovenia: 2. SNL
16:00
Ilirija
-
Tabor Sežana
south-africa: PREMIER SOCCER LEAGUE
18:30
Ajax Cape Town
-
Richards Bay
18:30
TS Galaxy
-
Moroka Swallows
south-africa: 1ST DIVISION
14:00
Black Leopards
-
Orbit College
14:00
Pretoria Callies
-
Upington City
spain: LA LIGA
20:00
Real Sociedad
-
Real Madrid
spain: SEGUNDA DIVISIóN
19:30
FC Andorra
-
Racing Santander
sweden: ETTAN - NORRA
18:00
Örebro Syrianska
-
AFC Eskilstuna
sweden: ETTAN - SöDRA
18:00
Torslanda
-
Trollhättan
18:00
Angelholms FF
-
Lund
sweden: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
18:00
IFK Skövde
-
Vänersborgs FK
18:00
Säffle SK
-
Herrestads
18:30
Kongahälla
-
Gauthiod
sweden: DIVISION 2 - NORRLAND
18:00
Boden
-
Kiruna FF
sweden: DIVISION 2 - SöDRA SVEALAND
18:30
Sleipner
-
Nyköping
18:30
Nacka Iliria
-
IFK Eskilstuna
sweden: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
18:00
Landvetter IS
-
Sävedalen
switzerland: CHALLENGE LEAGUE
19:15
FC Aarau
-
Bellinzona
switzerland: 1. LIGA PROMOTION
19:15
Delémont
-
Breitenrain
syria: PREMIER LEAGUE
14:00
Al Ittihad
-
Wathba
14:00
Hottin
-
Jabala
14:00
Al Karama
-
Horriya
14:00
Foutoua
-
Al Wahda
14:00
Al Sahel
-
Tishreen
tajikistan: VYSSHAYA LIGA
12:30
Istaravshan
-
CSKA Pomir
14:00
Kuktosh
-
Barki Tajik
tanzania: LIGI KUU BARA
16:00
Simba
-
Mtibwa Sugar
18:15
Dodoma Jiji
-
KMC
turkey: SüPER LIG
18:00
Adana Demirspor
-
Galatasaray
usa: MLS NEXT PRO
FT
Tacoma Defiance
3 - 2
San Jose Earthquakes II
uganda: PREMIER LEAGUE
14:00
Busoga United
-
Wakiso Giants
14:00
Mbarara City
-
UPDF
ukraine: U19 LEAGUE
10:00
Minaj U19
-
Chornomorets U19
10:00
Rukh Vynnyky U19
-
Veres Rivne U19
11:00
Dnipro-1 U19
-
Dynamo Kyiv U19
ukraine: PERSHA LIGA
10:30
Metal Kharkiv
-
Kremin
united-arab-emirates: PRO LEAGUE
15:05
Al Nasr
-
Al-Ittihad Kalba
15:05
Baniyas SC
-
Hatta SC
17:45
Emirates Club
-
Al Wahda FC
17:45
Al-Wasl FC
-
Al-Jazira
world: CONMEBOL U20 FEMENINO
22:00
Colombia U20 W
-
Venezuela U20 W
world: CONMEBOL SUDAMERICANA
FT
Fortaleza EC
4 - 2
Boca Juniors
FT
Always Ready
2 - 0
Cesar Vallejo
FT
Independiente Medellin
2 - 1
Defensa Y Justicia
FT
Delfin SC
1 - 2
Internacional
world: CAF CHAMPIONS LEAGUE
19:00
Mamelodi Sundowns
-
ES Tunis
20:00
Al Ahly
-
TP Mazembe
world: CONMEBOL LIBERTADORES
FT
Barcelona SC
0 - 2
Sao Paulo
FT
Palestino
3 - 1
Millonarios
world: AFC U23 ASIAN CUP
15:00
Uzbekistan U23
-
Saudi Arabia U23
18:30
Iraq U23
-
Vietnam U23