HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (1)
albania: 1ST DIVISION
14:00
Korabi Peshkopi
-
Luzi 2008
albania: CUP
14:00
Tirana
-
FK Kukesi
17:00
Vllaznia Shkodër
-
Egnatia Rrogozhinë
algeria: COUPE NATIONALE
20:45
CR Belouizdad
-
USM Alger
andorra: COPA CONSTITUCIó
19:30
Inter Club dEscaldes
-
Pas de la Casa
angola: GIRABOLA
16:00
Petro de Luanda
-
São Salvador
argentina: PRIMERA B METROPOLITANA
19:00
Acassuso
-
Sacachispas
australia: NNSW LEAGUE 1
11:00
Toronto Awaba Stags
-
Wallsend Red Devils
11:00
Belmont Swansea
-
Kahibah
11:00
Thornton Redbacks
-
West Wallsend
11:00
Singleton Strikers
-
Cessnock City Hornets
australia: QUEENSLAND NPL
11:30
SC Wanderers
-
Lions
11:30
Peninsula Power
-
Olympic
austria: BUNDESLIGA
17:30
Austria Klagenfurt
-
Red Bull Salzburg
17:30
TSV Hartberg
-
Lask Linz
19:30
Rapid Vienna
-
Sturm Graz
azerbaidjan: CUP
14:00
Qabala
-
Zira
17:00
Qarabag
-
Neftchi Baku
belgium: JUPILER PRO LEAGUE
19:30
Anderlecht
-
Cercle Brugge
19:30
Club Brugge KV
-
Genk
bosnia: PREMIJER LIGA
TBD
Zrinjski
-
FK Sarajevo
TBD
Velež
-
Sloga Doboj
TBD
Zeljeznicar Sarajevo
-
Siroki Brijeg
TBD
Igman Konjic
-
GOŠK Gabela
TBD
Zvijezda 09
-
Tuzla City
TBD
Borac Banja Luka
-
Posušje
bosnia: 1ST LEAGUE - RS
15:30
Kozara Gradiška
-
Sloboda Mrkonjić Grad
15:30
Slavija
-
Drina Zvornik
15:30
Rudar Prijedor
-
Leotar
15:30
FK Romanija Pale
-
Laktaši
15:30
Velež Nevesinje
-
BSK Banja Luka
15:30
Ljubić Prnjavor
-
Famos Vojkovići
15:30
Željezničar Banja Luka
-
Sutjeska Foča
17:30
Radnik Bijeljina
-
Omarska
19:00
Modriča
-
Borac Kozarska Dubica
brazil: COPA DO NORDESTE
TBD
Bahia
-
CRB
TBD
Sport Recife
-
Fortaleza EC
brazil: SERIE B
FT
Brusque
3 - 1
Mirassol
bulgaria: CUP
16:45
Ludogorets
-
Hebar 1918
cameroon: ELITE ONE
PST
APEJES Academy
-
Fortuna Mfou
PST
PWD
-
Fauve Azur Elite
PST
Avion Academy
-
UMS de Loum
PST
Union Douala
-
Les Astres
PST
Fovu Club
-
Bamboutos
14:00
Fauve Azur Elite
-
Aigle Royal
16:00
Bamboutos
-
APEJES Academy
canada: CANADIAN CHAMPIONSHIP
FT
Cavalry FC
1 - 0
Vancouver FC
colombia: COPA COLOMBIA
FT
Tigres FC
1 - 0
Cucuta
21:30
Real Cartagena
-
Huila
22:00
Jaguares
-
Llaneros
congo-dr: LIGUE 1
13:30
JSK
-
Lubumbashi Sport
14:00
Saint Eloi Lupopo
-
Dauphins Noirs
costa-rica: PRIMERA DIVISIóN
22:00
Municipal Grecia
-
AD Guanacasteca
cyprus: 1. DIVISION
16:00
Karmiotissa
-
Othellos
17:00
AEL
-
Nea Salamis
czech-republic: CUP
17:00
Plzen
-
Zlin
denmark: DENMARK SERIES - RELEGATION ROUND
18:00
AB Tårnby
-
LSF
ecuador: LIGA PRO SERIE B
FT
Vargas Torres
2 - 1
Guayaquil City FC
21:00
9 de Octubre
-
Chacaritas
egypt: PREMIER LEAGUE
15:00
El Geish
-
Enppi
18:00
El Mokawloon
-
Zamalek SC
18:00
Pyramids FC
-
National Bank of Egypt
england: PREMIER LEAGUE
19:45
Wolves
-
Bournemouth
20:00
Crystal Palace
-
Newcastle
20:00
Everton
-
Liverpool
20:00
Manchester United
-
Sheffield Utd
england: CHAMPIONSHIP
19:45
Coventry
-
Hull City
england: NATIONAL LEAGUE
CANC
Altrincham
-
FC Halifax Town
england: NON LEAGUE PREMIER - SOUTHERN SOUTH
19:45
Plymouth Parkway
-
Hayes & Yeading United
england: NON LEAGUE DIV ONE - NORTHERN EAST
15:00
Sheffield
-
Grantham Town
england: NON LEAGUE DIV ONE - SOUTHERN CENTRAL
19:45
Biggleswade
-
Hertford Town
england: NATIONAL LEAGUE - NORTH - PLAY-OFFS
19:45
Chorley
-
Curzon Ashton
england: NATIONAL LEAGUE - SOUTH - PLAY-OFFS
19:45
Maidstone Utd
-
Aveley
faroe-islands: LøGMANSSTEYPID
16:30
Suduroy
-
TB
16:30
B71
-
AB
16:30
Hoyvík
-
Vikingur Gota
17:30
KI Klaksvik
-
HB
finland: YKKöSLIIGA
16:30
FF Jaro
-
KäPa
16:30
Kooteepee
-
SJK Akatemia
16:30
PK-35
-
Turku PS
16:30
JäPS
-
SalPa
16:30
MP
-
JIPPO
finland: VEIKKAUSLIIGA
17:00
SJK
-
HJK helsinki
finland: SUOMEN CUP
17:30
Kirkkonummi
-
PKKU
18:00
ToVe
-
Haka Juniorit
18:10
LPS
-
EPS II
finland: KAKKONEN - LOHKO B
16:30
SexyPöxyt
-
Tampere United
17:00
P-Iirot
-
HJS Akatemia
17:00
TPV
-
I-Kissat
17:00
Honka
-
EBK
france: LIGUE 1
18:00
Lorient
-
Paris Saint Germain
20:00
Marseille
-
Nice
20:00
Monaco
-
Lille
germany: 3. LIGA
18:00
FC Saarbrücken
-
Rot-weiss Essen
germany: REGIONALLIGA - BAYERN
18:00
Bayern München II
-
Buchbach
germany: REGIONALLIGA - NORD
18:00
SSV Jeddeloh
-
Phönix Lübeck
18:00
Hamburger SV II
-
VfB Oldenburg
germany: OBERLIGA - BAYERN NORD
17:30
Bayern Hof
-
Ammerthal
ghana: PREMIER LEAGUE
16:00
Dreams
-
Bechem United
gibraltar: PREMIER DIVISION
20:00
Europa Point
-
St Joseph S Fc
greece: SUPER LEAGUE 1
15:00
Lamia
-
PAOK
17:30
Aris Thessalonikis
-
Olympiakos Piraeus
18:30
AEK Athens FC
-
Panathinaikos
guatemala: LIGA NACIONAL
TBD
Antigua GFC
-
Xinabajul
TBD
Mixco
-
Achuapa
TBD
Cobán Imperial
-
Comunicaciones
22:00
Achuapa
-
Mixco
haiti: LIGUE HAïTIENNE
21:00
Racing Club Haitien
-
América des Cayes
honduras: LIGA NACIONAL
FT
Real Espana
2 - 1
Génesis
hungary: MAGYAR KUPA
19:00
Nyiregyhaza
-
Ferencvarosi TC
iceland: CUP
20:15
KÁ Hafnarfjördur
-
KR Reykjavik
20:15
Valur Reykjavik
-
FH hafnarfjordur
20:15
Throttur Reykjavik
-
HK Kopavogur
21:00
Augnablik
-
Stjarnan
india: INDIAN SUPER LEAGUE
15:00
Goa
-
Mumbai City
indonesia: LIGA 1
12
´
Persebaya Surabaya
0 - 0
Bali United
13:00
Persik Kediri
-
PSS Sleman
israel: STATE CUP
18:30
Hapoel Beer Sheva
-
Maccabi Netanya
italy: COPPA ITALIA
20:00
Atalanta
-
Fiorentina
japan: J-LEAGUE CUP
11:00
Nara Club
-
Sanfrecce Hiroshima
11:00
Thespakusatsu Gunma
-
Kashiwa Reysol
11:00
Fagiano Okayama
-
Yokohama FC
11:00
FC Ryukyu
-
Gamba Osaka
11:00
Blaublitz Akita
-
Shonan Bellmare
11:00
Azul Claro Numazu
-
Kyoto Sanga
11:00
Kataller Toyama
-
Shimizu S-pulse
11:00
Roasso Kumamoto
-
Sagan Tosu
11:30
Gainare Tottori
-
Urawa
kenya: SUPER LEAGUE
13:00
Coastal Heroes
-
Darajani Gogo
13:00
Migori Youth
-
Mara Sugar
kosovo: CUP
14:00
Ballkani
-
Suhareka
14:00
Drita
-
Prishtina
lithuania: A LYGA
16:00
Panevėžys
-
Džiugas Telšiai
16:00
TransINVEST Vilnius
-
Hegelmann Litauen
17:00
Kauno Žalgiris
-
Banga
18:00
FK Zalgiris Vilnius
-
Dainava
luxembourg: CUP
19:00
US Hostert
-
US Mondorf-les-bains
19:00
Progres Niederkorn
-
FC Differdange 03
19:00
AS Jeunesse Esch
-
Swift Hesperange
19:00
Yellow Boys Weiler
-
UNA Strassen
mexico: LIGA DE EXPANSIóN MX
TBD
Cancún
-
Atlante FC
TBD
Celaya
-
Tapatío
TBD
Mineros de Zacatecas
-
Leones Negros UDG
TBD
CA La Paz
-
Venados FC
mexico: LIGA PREMIER SERIE A
22:00
Colima
-
Mexicali FC
mexico: LIGA PREMIER SERIE B
TBD
CDM
-
FC Santiago
TBD
Aguacateros CDU
-
Pachuca Premier
TBD
Artesanos Metepec
-
Chilpancingo
21:00
Pachuca Premier
-
Aguacateros CDU
21:00
Chilpancingo
-
Artesanos Metepec
moldova: CUPA
17:00
Milsami Orhei
-
Sheriff Tiraspol
17:00
Petrocub
-
CSF Bălți
montenegro: SECOND LEAGUE
16:00
Internacional Podgorica
-
Igalo
16:00
Mladost Lješkopolje
-
Grbalj
16:00
Bokelj
-
Kom
16:00
Otrant-Olympic
-
Lovćen
16:00
Berane
-
Iskra
netherlands: EREDIVISIE
17:45
Twente
-
Almere City FC
20:00
Ajax
-
Excelsior
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - NORTHERN
08:30
Auckland City
-
Bay Olympic
nicaragua: PRIMERA DIVISION
22:00
Matagalpa
-
Managua
norway: NM CUPEN
17:00
Skjervøy
-
Alta
17:00
Fløya
-
Tromso
17:00
Junkeren
-
Bodo/Glimt
17:00
Melhus
-
Ranheim
17:00
Stjørdals-Blink
-
Levanger
17:00
Træff
-
Kristiansund BK
17:00
Strindheim
-
Molde
17:00
hodd
-
Aalesund
17:00
Stord
-
Lysekloster
17:00
Bjarg
-
Asane
17:00
Frøya
-
Sogndal
17:00
Askøy
-
Brann
17:00
Torvastad
-
Viking
17:00
Vard
-
Sandnes ULF
17:00
Mandalskameratene
-
Bryne
17:00
Flekkerøy
-
Egersund
17:00
Pors Grenland
-
ODD Ballklubb
17:00
Fram
-
Arendal
17:00
Elverum
-
Ham-Kam
17:00
Eidsvold
-
Mjondalen
17:00
Ull/Kisa
-
Rosenborg
17:00
Frigg
-
KFUM Oslo
17:00
Bærum
-
Stabaek
17:00
Kjelsås
-
Kongsvinger
17:00
Råde
-
Moss
18:00
Tromsdalen Uil
-
Lyn
18:00
jerv
-
Stromsgodset
18:05
Strommen
-
Lillestrom
peru: SEGUNDA DIVISIóN
21:30
Carlos Stein
-
Molinos El Pirata
poland: I LIGA
17:00
Znicz Pruszków
-
Arka Gdynia
17:00
Wisla Plock
-
Miedz Legnica
19:30
Lechia Gdansk
-
Polonia Warszawa
portugal: SEGUNDA LIGA
20:15
AVS
-
FC Porto B
qatar: STARS LEAGUE
16:30
UMM Salal
-
Al-Duhail SC
16:30
Al Shamal
-
Al Sadd
16:30
Al-Arabi SC
-
Al-Markhiya
16:30
Al Wakrah
-
Al-Gharafa
16:30
Al-Rayyan SC
-
Al Ahli Doha
16:30
Muaither SC
-
Qatar SC
romania: LIGA I
14:45
Universitatea Cluj
-
Politehnica Iasi
17:00
Farul Constanta
-
Rapid
19:45
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
-
FCSB
romania: LIGA II
15:00
Viitorul Şelimbăr
-
Csikszereda
17:00
CS Mioveni
-
Unirea Slobozia
russia: SECOND LEAGUE A - SPRING SEASON GOLD
12:30
Krasnodar 2
-
Murom
13:30
Novosibirsk
-
Rodina Moskva II
16:00
Metallurg Lipetsk
-
Chelyabinsk
16:30
Chayka
-
FC UFA
17:00
Rotor Volgograd
-
Veles
russia: SECOND LEAGUE A - SPRING SEASON SILVER
14:00
Mashuk-KMV
-
Dinamo Bryansk
14:00
Irtysh Omsk
-
Spartak Kostroma
15:00
Volga Ulyanovsk
-
Khimik Dzerzhinsk
16:00
Tekstilshchik
-
Torpedo Miass
16:00
Avangard Kursk
-
Kaluga
russia: PREMIER LEAGUE
14:00
Orenburg
-
Dinamo Moscow
16:15
Nizhny Novgorod
-
Lokomotiv Moscow
18:30
Zenit Saint Petersburg
-
Rubin
18:30
Krasnodar
-
Baltika
russia: FIRST LEAGUE
10:00
Ska-khabarovsk
-
Rodina Moskva
14:00
Tyumen
-
Chernomorets
15:00
Alaniya Vladikavkaz
-
Urozhay
15:00
Volgar Astrakhan
-
Torpedo Moskva
15:30
Akron
-
Leningradets
16:00
FK Neftekhimik
-
Shinnik Yaroslavl
16:00
FK Sokol Saratov
-
Enisey
17:00
Khimki
-
KAMAZ
17:30
Makhachkala
-
Arsenal Tula
russia: SECOND LEAGUE - GROUP 1
14:00
Kuban Kholding
-
Spartak Nalchik
14:00
Pobeda
-
Sevastopol
san-marino: CAMPIONATO
19:45
Juvenes / Dogana
-
Domagnano
19:45
Folgore
-
Fiorentino
saudi-arabia: DIVISION 1
17:15
Al Bukayriyah
-
Al-Qadisiyah FC
17:15
Al Jabalain
-
Al Najma
18:45
Jeddah Club
-
Al Qaisoma
serbia: CUP
15:00
Radnicki 1923
-
Vojvodina
18:00
FK Crvena Zvezda
-
FK Partizan
slovakia: 2. LIGA
14:00
Slovan Bratislava II
-
Malženice
15:30
Liptovský Mikuláš
-
Slavoj Trebišov
15:30
Púchov
-
Tatran Prešov
15:30
Považská Bystrica
-
Komárno
15:30
Petržalka
-
Spišská Nová Ves
15:30
Dolný Kubín
-
Humenné
15:30
Šamorín
-
Žilina II
18:00
Spartak Myjava
-
Pohronie
slovenia: CUP
19:00
Gorica
-
Beltinci
sweden: ALLSVENSKAN
18:00
AIK stockholm
-
IFK Varnamo
18:00
IFK Goteborg
-
BK Hacken
18:00
IF Brommapojkarna
-
Sirius
switzerland: CHALLENGE LEAGUE
18:30
Stade Nyonnais
-
FC Vaduz
thailand: LEAGUE CUP
12:00
Chiangrai United
-
Port FC
12:30
Ratchaburi
-
Bangkok Glass
13:00
Buriram United
-
Lamphun Warrior
togo: CHAMPIONNAT NATIONAL
PST
Gbohloé-su des Lacs
-
Doumbé de Mango
PST
Barracuda
-
Entente II
15:00
Kara
-
OTR
15:00
Semassi
-
Dynamic Togolais
15:00
Kakadl
-
Binah
15:00
Gbikinti Bassar
-
Espoir
15:00
Tambo
-
Unisport
15:00
ASKO de Kara
-
Gomido
turkey: CUP
18:30
Trabzonspor
-
Fatih Karagümrük
turkmenistan: ÝOKARY LIGA
TBD
Energetik
-
Ahal
TBD
Köpetdag Aşgabat
-
Aşgabat
TBD
Şagadam
-
Altyn Asyr
uganda: PREMIER LEAGUE
14:00
Express
-
Kitara
CANC
Arua Hill
-
URA
17:00
NEC
-
BUL
uruguay: PRIMERA DIVISIóN - APERTURA
19:00
Rampla Juniors
-
Defensor Sporting
world: CONMEBOL U20 FEMENINO
00:30
Paraguay U20 W
-
Venezuela U20 W
03:00
Colombia U20 W
-
Peru U20 W
world: CONMEBOL SUDAMERICANA
FT
Deportivo Garcilaso
1 - 1
Cuiaba
FT
Sportivo Trinidense
2 - 0
Nacional Potosí
FT
Argentinos JRS
1 - 0
Corinthians
FT
Alianza Petrolera
1 - 3
Universidad Catolica
23:00
Danubio
-
Atletico Paranaense
23:00
Coquimbo Unido
-
Racing Club
world: CONMEBOL LIBERTADORES
FT
Atletico-MG
3 - 2
Penarol
FT
Liverpool Montevideo
1 - 0
San Lorenzo
FT
Colo Colo
0 - 0
Alianza Lima
FT
Junior
1 - 1
LDU de Quito
23:00
Botafogo
-
Universitario
23:00
Club Nacional
-
Deportivo Tachira FC
23:00
Huachipato
-
The Strongest
world: CONCACAF CHAMPIONS LEAGUE
FT
Club America
1 - 1
Pachuca
world: AFC CHAMPIONS LEAGUE
11:00
Yokohama F. Marinos
-
Ulsan Hyundai FC
world: AFC CUP
10:00
Central Coast Mariners
-
Abdish-Ata
zambia: SUPER LEAGUE
14:00
Man Utd Zambia Academy
-
Nkwazi
zimbabwe: PREMIER SOCCER LEAGUE
14:00
TelOne
-
Bulawayo Chiefs
14:00
Ngezi Platinum
-
Yadah
14:00
Chicken Inn
-
Hwange
14:00
Herentals
-
Highlanders
14:00
Platinum
-
Kariba
14:00
Bikita Minerals
-
Simba Bhora