HOME
PREDICTIONS
ACCAS
LIVESCORES
CONTACT
Live Scores
Live (47)
albania: SUPERLIGA
14:00
Laci
-
Egnatia Rrogozhinë
17:00
Teuta Durrës
-
Vllaznia Shkodër
17:00
Partizani
-
Dinamo Tirana
albania: 1ST DIVISION
14:00
Korabi Peshkopi
-
Luzi 2008
algeria: LIGUE 1
16:00
Paradou AC
-
El Bayadh
algeria: LIGUE 2
15:00
Koléa
-
CR Méchria
15:00
Ghir Abadla
-
ASM Oran
15:00
WA Mostaganem
-
GC Mascara
15:00
Témouchent
-
Oued Sly
15:00
Hussein Dey
-
RC Arba
15:00
Tiaret
-
Wa Boufarik
15:00
SKAF Khémis Mélina
-
Mostaganem
15:00
Olympique Medea
-
RC Kouba
andorra: 1A DIVISIó
19:30
Carroi
-
Atlètic Amèrica
angola: GIRABOLA
15:00
Onze Bravos
-
Kabuscorp
15:00
União de Malanje
-
Recreativo do Libolo
15:30
Académica do Lobito
-
Petro de Luanda
16:00
Sagrada Esperança
-
CD Lunda-Sul
antigua-and-barbuda: PREMIER DIVISION
21:00
All Saints United
-
Pigotts Bullets
23:00
Garden Stars
-
SAP
argentina: COPA DE LA LIGA PROFESIONAL
19:30
Argentinos JRS
-
Defensa Y Justicia
22:30
Estudiantes L.P.
-
Barracas Central
argentina: TORNEO PROMOCIONAL AMATEUR
15:00
Ezeiza
-
Nautico Hacoaj
19:00
SAT Moreno
-
Provincial
19:30
Defensores Glew
-
Juventud de Bernal
argentina: PRIMERA NACIONAL
FT
San Martin Tucuman
0 - 0
Guillermo Brown
17:00
Deportivo Madryn
-
Chaco For Ever
17:35
Atlanta
-
Almagro
19:00
CA Estudiantes
-
All Boys
19:30
Defensores Unidos
-
Defensores De Belgrano
20:00
Talleres Remedios
-
Tristan Suarez
23:05
Colon Santa Fe
-
Temperley
argentina: PRIMERA B METROPOLITANA
19:30
Deportivo Armenio
-
Sportivo Italiano
19:30
Canuelas
-
UAI Urquiza
19:30
Deportivo Merlo
-
Acassuso
21:05
Comunicaciones
-
Argentino de Merlo
armenia: FIRST LEAGUE
13:00
Ararat II
-
Banants II
13:00
Shirak II
-
Mika
aruba: DIVISION DI HONOR
01:00
Britannia
-
RCA
23:30
River Plate
-
Dakota
australia: NNSW LEAGUE 1
05:30
Singleton Strikers
-
West Wallsend
05:30
Thornton Redbacks
-
Toronto Awaba Stags
07:00
Cessnock City Hornets
-
Belmont Swansea
australia: TASMANIA NORTHERN CHAMPIONSHIP
FT
Launceston U21
8 - 1
Burnie Utd.
05:30
Northern Rangers
-
Ulverstone
07:30
Riverside Olympic U21
-
Launceston United U21
07:30
Devonport U21
-
Somerset
australia: CAPITAL TERRITORY NPL 2
06:00
Queanbeyan City
-
Canberra White Eagles
06:00
Belconnen United
-
Woden Vellet
06:00
Canberra Juventus
-
Brindabella
06:15
ANU
-
Wagga City Wanderers
australia: TASMANIA SOUTHERN CHAMPIONSHIP
05:15
New Town
-
South East Utd.
05:30
Hobart City
-
Olympia Warriors
05:30
Glenorchy Knights II
-
Taroona
05:30
University of Tasmania
-
Clarence Zebras II
australia: WESTERN AUSTRALIA STATE LEAGUE 1
08:00
Gwelup Croatia
-
UWA Nedlands
08:00
Subiaco
-
Cockburn City
08:00
Rockingham City
-
ECU Joondalup
08:00
Gosnells City
-
Mandurah City
10:00
Dianella White Eagle
-
Murdoch Melville
australia: A-LEAGUE
FT
Western Sydney Wanderers
1 - 2
Melbourne City
HT
Melbourne Victory
0 - 0
Brisbane Roar
10:45
Macarthur
-
Sydney
australia: CAPITAL TERRITORY NPL
FT
Cooma Tigers FC
2 - 2
Canberra FC
FT
OConnor Knights
2 - 1
Tuggeranong United
australia: NEW SOUTH WALES NPL
FT
Sutherland Sharks
1 - 2
Manly United
10:00
St. George Saints
-
Hills Brumbies
10:15
St George City FA
-
Central Coast II
australia: SOUTH AUSTRALIA NPL
FT
Campbelltown City
0 - 4
Adelaide Comets
45
´
Adelaide Raiders
2 - 0
White City Woodville
australia: VICTORIA NPL
FT
Green Gully
1 - 2
Port Melbourne
FT
Manningham United Blues
1 - 3
Hume City
7
´
Altona Magic
0 - 0
Melbourne Knights
10:00
Dandenong Thunder
-
Avondale
australia: WESTERN AUSTRALIA NPL
63
´
Western Knights
3 - 2
Olympic Kingsway
59
´
Armadale
0 - 0
Perth
61
´
Bayswater City
2 - 2
Perth Glory II
62
´
Perth RedStar
2 - 1
Fremantle City
50
´
Floreat Athena
0 - 0
Stirling Lions
63
´
Balcatta
3 - 1
Inglewood United
australia: NORTHERN NSW NPL
PST
Edgeworth Eagles
-
Adamstown Rosebuds
PST
Cooks Hill United
-
Lake Macquarie
PST
Valentine
-
Hamilton Olympic
australia: QUEENSLAND NPL
18
´
Redlands United
0 - 0
Lions
3
´
WDSC Wolves
0 - 0
Moreton City Excelsior
09:30
Peninsula Power
-
SC Wanderers
australia: TASMANIA NPL
FT
Devonport City
1 - 1
South Hobart
75
´
Launceston City
2 - 1
Clarence Zebras
austria: BUNDESLIGA
16:00
Wolfsberger AC
-
Austria Lustenau
16:00
Austria Vienna
-
WSG Wattens
16:00
SCR Altach
-
FC BW Linz
austria: 2. LIGA
13:30
Stripfing
-
Dornbirn
austria: REGIONALLIGA - OST
15:00
Mauerwerk
-
Wiener Viktoria
austria: REGIONALLIGA - MITTE
15:00
Gurten
-
Weiz
18:00
St. Anna
-
LASK Juniors
austria: REGIONALLIGA - WEST
11:45
Rheindorf Altach II
-
Pinzgau Saalfelden
14:00
Wolfurt
-
Bischofshofen
15:00
Austria Salzburg
-
Röthis
16:00
Dornbirner SV
-
Silz / Mötz
16:00
Imst
-
Wals-Grünau
16:00
TSV St. Johann
-
Kufstein
16:00
Hohenems
-
Rot-Weiß Rankweil
azerbaidjan: PREMYER LIQA
13:30
Qarabag
-
Qabala
16:00
Zira
-
Neftchi Baku
bangladesh: PREMIER LEAGUE
10:45
Mohammedan Dhaka
-
Brothers Union
10:45
Abahani Chittagong
-
Rahmatgonj MFS
10:45
Fortis
-
Bashundhara Kings
belarus: PREMIER LEAGUE
12:10
FC Minsk
-
Naftan
14:00
Arsenal
-
Shakhter Soligorsk
16:00
Slavia Mozyr
-
Dinamo Brest
belarus: 1. DIVISION
11:00
BATE II
-
Ostrovets FC
13:00
Bumprom
-
Belshina
15:00
Slonim
-
Volna
17:00
Dinamo Minsk II
-
Baranovichi
belgium: JUPILER PRO LEAGUE
15:00
OH Leuven
-
St. Truiden
17:15
KVC Westerlo
-
Standard Liege
19:00
Gent
-
KV Mechelen
19:45
Genk
-
Anderlecht
belgium: CHALLENGER PRO LEAGUE
14:00
RSC Anderlecht II
-
Club Brugge II
bolivia: PRIMERA DIVISIóN
22:30
Universitario de Vinto
-
The Strongest
bosnia: PREMIJER LIGA
TBD
Sloga Doboj
-
Zrinjski
12:30
Siroki Brijeg
-
Igman Konjic
19:45
FK Sarajevo
-
Borac Banja Luka
bosnia: 1ST LEAGUE - RS
15:30
Famos Vojkovići
-
Radnik Bijeljina
15:30
BSK Banja Luka
-
Ljubić Prnjavor
15:30
Laktaši
-
Velež Nevesinje
15:30
Leotar
-
FK Romanija Pale
15:30
Drina Zvornik
-
Rudar Prijedor
15:30
Borac Kozarska Dubica
-
Slavija
15:30
Sloboda Mrkonjić Grad
-
Sutjeska Foča
brazil: PAULISTA - A4
19:00
Rio Branco SP
-
XV de Jau
23:30
SKA Brasil
-
Francana
brazil: GOIANO U20
19:30
Jataiense U20
-
Goiás U20
brazil: PARANAENSE U20
19:30
Iraty U20
-
Batel U20
19:30
Operário PR U20
-
Rio Branco PR U20
19:30
Rolândia U20
-
Cambé U20
19:30
Andraus Brasil U20
-
Paraná U20
19:30
Coritiba U20
-
Patriotas U20
19:30
Apucarana Sports U20
-
Prudentópolis U20
19:30
Cianorte U20
-
Cascavel U20
19:30
Azuriz U20
-
Athletico PR U20
19:30
Arapongas U20
-
Independente FSJ U20
19:30
Parana S.T.C. U20
-
Araucaria U20
19:30
Gremio Maringa U20
-
AA Iguacu U20
19:30
Hope Internacional U20
-
Londrina U20
brazil: BAIANO U20
12:00
Vitória U20
-
Estrela De Marco U20
14:00
SSA U20
-
Jacobina U20
19:00
Grapiuna U20
-
Jequie U20
19:00
Barcelona BA U20
-
Conquista U20
19:00
Ypiranga BA U20
-
Bahia U20
19:00
Atlético Alagoinhas U20
-
Bahia de Feira U20
brazil: CATARINENSE U20
15:00
Nação U20
-
Avaí U20
19:00
Internacional SC U20
-
Joinville U20
brazil: COPA RIO U20
19:00
Flamengo U20
-
Vasco da Gama U20
brazil: PAULISTA - U20
19:00
Botafogo SP U20
-
Francana U20
19:00
Novorizontino U20
-
Gremio Prudente U20
19:00
RB Bragantino U20
-
Capivariano U20
19:00
São Paulo U20
-
Osasco Audax U20
19:00
Palmeiras U20
-
Ibrachina U20
19:00
Corinthians U20
-
São Caetano U20
19:00
Santos U20
-
Mauá U20
brazil: PERNAMBUCANO - U20
14:00
Ibis Sport Club U20
-
Serrano PE U20
14:00
Centro Limoeirense U20
-
Ipojuca U20
19:00
CA Porto U20
-
Nautico U20
19:00
Sete de Setembro U20
-
Aguia FC U20
19:00
Central SC U20
-
Petrolina U20
19:00
Atletico Torres U20
-
Sport Recife U20
19:00
Santa Fe U20
-
Jaguar U20
brazil: AMAPAENSE
20:00
Trem
-
Santos AP
brazil: SERIE A
20:00
Fluminense
-
Vasco DA Gama
PST
Criciuma
-
Fortaleza EC
22:30
Gremio
-
Cuiaba
22:30
RB Bragantino
-
Corinthians
brazil: SERIE B
FT
Operario-PR
1 - 0
Avai
19:30
Chapecoense-sc
-
Ituano
20:30
Santos
-
Paysandu
21:00
Amazonas
-
Sport Recife
22:00
Ceara
-
Goias
brazil: SERIE C
21:00
Tombense
-
Sao Jose
21:00
remo
-
Volta Redonda
23:30
Caxias
-
Athletic Club
23:30
Ypiranga-RS
-
CSA
bulgaria: FIRST LEAGUE
13:15
Pirin Blagoevgrad
-
Cherno More Varna
15:45
Hebar 1918
-
Ludogorets
18:15
Levski Sofia
-
Beroe
bulgaria: SECOND LEAGUE
15:00
Spartak Pleven
-
Sportist Svoge
15:00
Litex
-
Chernomorets 1919 Burgas
15:00
Chernomorets Balchik
-
Bdin
15:00
Montana
-
Belasitsa
15:00
Strumska Slava
-
Spartak Varna
15:00
Dobrudzha
-
Maritsa Plovdiv
burundi: LIGUE A
12:00
Magara Young Boys
-
Dynamik
14:00
Le Messager Ngozi
-
Musongati
14:00
Olympic Star
-
Flambeau du Centre
14:00
Telaviv
-
Kayanza United
14:00
Aigle Noir
-
Lydia Ludic
14:30
Bumamuru
-
Tigre Noir
cambodia: C-LEAGUE
10:00
Kirivong Sok Sen Chey
-
Phnom Penh Crown
12:00
Boeung Ket
-
Svay Rieng
cameroon: ELITE ONE
14:00
Fovu Club
-
APEJES Academy
16:00
Aigle Royal
-
Fortuna Mfou
canada: CANADIAN PREMIER LEAGUE
FT
Pacific FC
2 - 0
Valour
19:00
Atlético Ottawa
-
Cavalry FC
chile: PRIMERA DIVISIóN
FT
Union La Calera
0 - 1
Everton de Vina
20:00
Cobresal
-
Nublense
22:30
U. Catolica
-
Colo Colo
chile: PRIMERA B
17:30
Magallanes
-
San Marcos de Arica
20:00
Deportes Temuco
-
San Luis
chile: SEGUNDA DIVISIóN
FT
Fernández Vial
0 - 0
Real San Joaquín
17:30
Linares Unido
-
General Velásquez
20:00
D. Melipilla
-
D. Puerto Montt
22:30
Trasandino
-
San Antonio Unido
china: SUPER LEAGUE
45
´
Shandong Luneng
3 - 0
Shijiazhuang Y. J.
12:00
Chengdu Better City
-
Sichuan Jiuniu
12:35
Wuhan Three Towns
-
Changchun Yatai
13:00
Nantong Zhiyun
-
Shanghai Shenhua
china: LEAGUE ONE
62
´
Hebei Kungfu
1 - 0
Heilongjiang Lava Spring
58
´
Shenyang Urban
1 - 1
Jiangxi Liansheng
45
´
Shanghai Jiading
1 - 0
Qingdao Red Lions
china: FA CUP
FT
Jiangsu Nan Dongsheng
1 - 1
Langfang Glory City
FT
Changning Flying Lions
2 - 0
Yichun Grand Tiger
FT
Shanghai Segenda
1 - 1
Shangyu Pterosaur
88
´
Shanxi Xiangyu
0 - 4
BIT
60
´
Qianxinan Xu Fengtang
0 - 3
Shenzhen Juniors
62
´
Haishan
1 - 1
Taian Tiankuang
63
´
TBC KO
0 - 2
Shaanxi Union
63
´
Dalian Huayi
1 - 1
Quanzhou Yassin
HT
Xian Ronghai
0 - 2
Guangzhou E-Power
45
´
Shenzhen Jixiang
0 - 1
Guangxi Lanhang
12:30
Guangxi Bushan
-
Rizhao Yuqi
colombia: PRIMERA A
PST
Deportivo Cali
-
Junior
PST
Once Caldas
-
America de Cali
PST
Bucaramanga
-
Alianza Petrolera
PST
Jaguares
-
Santa Fe
PST
Rionegro Aguilas
-
Fortaleza FC
PST
Millonarios
-
Chico
PST
Patriotas
-
Deportivo Pasto
PST
La Equidad
-
Deportivo Pereira
PST
Atletico Nacional
-
Deportes Tolima
PST
Envigado
-
Independiente Medellin
FT
Bucaramanga
2 - 3
Chico
22:00
Deportivo Pereira
-
Millonarios
colombia: PRIMERA B
FT
Llaneros
1 - 0
Orsomarso
20:00
Real Soacha
-
Bogota FC
21:00
Leones FC
-
Real Cartagena
21:30
Huila
-
Barranquilla
21:30
Depor FC
-
Quindio
congo: LIGUE 1
15:00
Étoile du Congo
-
Nathalys
18:00
Kondzo
-
Cheminots
congo-dr: LIGUE 1
PST
Tshinkunku
-
Blessing
PST
Sanga Balende
-
Panda B5
costa-rica: PRIMERA DIVISIóN
23:00
Perez Zeledon
-
Municipal Grecia
costa-rica: LIGA DE ASCENSO
AET
Escorpiones Belén
4 - 4
Marineros de Puntarenas
21:00
AD Sarchí
-
CS Uruguay
croatia: HNL
16:00
NK Osijek
-
Istra 1961
18:10
NK Slaven Belupo
-
HNK Hajduk Split
croatia: FIRST NL
13:50
Dubrava Zagreb
-
Croatia Zmijavci
16:00
Sibenik
-
Solin
16:00
Vukovar
-
Dugopolje
croatia: SECOND NL
14:00
Mladost Ždralovi
-
Križevci
16:00
Grobničan Čavle
-
Belišće
16:00
Dugo Selo
-
Bjelovar
16:00
Hrvace
-
Kustosija
16:00
Krk
-
Opatija
16:00
Jadran LP
-
Marsonia
16:00
Trnje
-
Hrvatski Dragovoljac
cyprus: 1. DIVISION
17:00
AE Zakakiou
-
Karmiotissa
17:30
Apollon Limassol
-
AEL
cyprus: 2. DIVISION
14:30
ENAD
-
Ermis
14:30
Akritas
-
Ahironas / Onisilos
14:30
PAEEK
-
Digenis Morphou
14:30
Xylotympou
-
MEAP Nisou
14:30
ASIL Lysi
-
Ayia Napa
14:30
Peyia
-
Enosis
14:30
Digenis Ypsonas
-
Olympiakos
14:30
Omonia 29is Maiou
-
Omonia Aradippou
czech-republic: CZECH LIGA
14:00
Sparta Praha
-
Baník Ostrava
14:00
Karviná
-
Bohemians 1905
14:00
FK Jablonec
-
Zlin
17:00
Teplice
-
České Budějovice
czech-republic: FNL
5
´
Vyškov
0 - 0
Zbrojovka Brno
16:00
Líšeň
-
Sigma Olomouc II
16:00
Příbram
-
Táborsko
czech-republic: 3. LIGA - CFL A
6
´
Motorlet Praha
0 - 0
Jiskra Domažlice
13:30
Přeštice
-
Králův Dvůr
17:00
Karlovy Vary
-
Sokol Hostouň
czech-republic: 3. LIGA - MSFL
4
´
Tatran Bohunice
0 - 0
Uherský Brod
15:00
Slovan Rosice
-
Frýdek-Místek
czech-republic: 3. LIGA - CFL B
09:30
Přepeře
-
Kolín
16:00
Slovan Velvary
-
Sokol Zápy
16:00
Arsenal Česká Lípa
-
Pardubice II
denmark: 1. DIVISION
13:00
Hobro
-
FC Fredericia
denmark: 2ND DIVISION - GROUP 1
13:00
HIK
-
Thisted FC
13:00
Skive
-
Brabrand
13:00
Aarhus Fremad
-
Nykobing FC
denmark: KVINDELIGA
12:00
Brøndby
-
Køge
denmark: 3. DIVISION
12:30
VSK Århus
-
Næsby
13:00
Frem
-
Avarta
13:00
SfB-Oure
-
Vejgaard B
13:00
Silkeborg KFUM
-
Holstebro
denmark: DENMARK SERIES - PROMOTION ROUND
12:00
OKS
-
Nørresundby
12:00
Allerød
-
Frederikssund
12:30
Marienlyst
-
Kjellerup
13:00
B 1909
-
Odder
13:00
Brønshøj
-
Karlslunde
denmark: DENMARK SERIES - RELEGATION ROUND
11:00
Ringsted
-
AB Tårnby
13:00
Hobro II
-
Dalum
14:00
Varde
-
B 1913
dominican-republic: LIGA MAYOR
21:00
Delfines Del Este
-
Moca
23:00
San Cristóbal
-
Cibao
el-salvador: PRIMERA DIVISION
22:30
Jocoro
-
Águila
england: PREMIER LEAGUE
15:00
Luton
-
Brentford
15:00
Sheffield Utd
-
Burnley
19:30
Wolves
-
Arsenal
england: CHAMPIONSHIP
12:30
Leicester
-
West Brom
15:00
Cardiff
-
Southampton
15:00
Huddersfield
-
Swansea
15:00
Norwich
-
Bristol City
15:00
Rotherham
-
Birmingham
15:00
Stoke City
-
Plymouth
15:00
Sunderland
-
Millwall
15:00
Watford
-
Hull City
17:15
QPR
-
Preston
england: LEAGUE ONE
14:00
Northampton
-
Exeter City
15:00
Blackpool
-
Barnsley
15:00
Bolton
-
Port Vale
15:00
Bristol Rovers
-
Peterborough
15:00
Burton Albion
-
Reading
15:00
Cambridge United
-
Derby
15:00
Carlisle
-
Wycombe
15:00
Charlton
-
Shrewsbury
15:00
Cheltenham
-
Lincoln
15:00
Leyton Orient
-
Fleetwood Town
15:00
Portsmouth
-
Wigan
england: LEAGUE TWO
12:30
Crewe
-
Wrexham
15:00
Doncaster
-
Barrow
15:00
Grimsby
-
Swindon Town
15:00
Harrogate Town
-
Milton Keynes Dons
15:00
Mansfield Town
-
Gillingham
15:00
Morecambe
-
Forest Green
15:00
Newport County
-
Salford City
15:00
Notts County
-
Colchester
15:00
Stockport County
-
Accrington ST
15:00
Sutton Utd
-
Crawley Town
15:00
Tranmere
-
AFC Wimbledon
15:00
Walsall
-
Bradford
england: NATIONAL LEAGUE
12:15
Altrincham
-
Oxford City
12:15
Barnet
-
Kidderminster Harriers
12:15
Boreham Wood
-
Ebbsfleet United
12:15
Chesterfield
-
Maidenhead
12:15
Dagenham & Redbridge
-
Aldershot Town
12:15
Dorking Wanderers
-
Hartlepool
12:15
Eastleigh
-
FC Halifax Town
12:15
Gateshead
-
Bromley
12:15
Oldham
-
Wealdstone
12:15
Solihull Moors
-
York
12:15
Southend
-
Rochdale
12:15
Woking
-
AFC Fylde
england: FA CUP
17:15
Manchester City
-
Chelsea
england: NATIONAL LEAGUE - NORTH
15:00
Banbury United
-
Tamworth
15:00
Bishops Stortford
-
Curzon Ashton
15:00
Blyth Spartans
-
Brackley Town
15:00
Chester
-
Darlington 1883
15:00
Farsley Celtic FC
-
Buxton
15:00
Gloucester City
-
Scunthorpe
15:00
Hereford
-
Boston United
15:00
Peterborough Sports
-
Chorley
15:00
Rushall Olympic
-
Warrington Town
15:00
Scarborough Athletic
-
Alfreton Town
15:00
South Shields
-
Southport
15:00
Spennymoor Town
-
Kings Lynn Town
england: NATIONAL LEAGUE - SOUTH
15:00
Aveley
-
Bath City
15:00
Braintree
-
Eastbourne Borough
15:00
Chippenham Town
-
Chelmsford City
15:00
Dartford
-
Truro City
15:00
Dover
-
Yeovil Town
15:00
Maidstone Utd
-
Hampton & Richmond
15:00
Slough Town
-
Welling United
15:00
Taunton Town
-
Hemel Hempstead Town
15:00
Tonbridge Angels
-
St Albans City
15:00
Torquay
-
Havant & Wville
15:00
Weymouth
-
Farnborough
15:00
Worthing
-
Weston-super-Mare
england: NON LEAGUE PREMIER - ISTHMIAN
15:00
Carshalton Athletic
-
Billericay Town
15:00
Chatham Town
-
Horsham
15:00
Cheshunt
-
Canvey Island
15:00
Concord Rangers
-
Whitehawk
15:00
Cray Wanderers
-
Bognor Regis Town
15:00
Folkestone Invicta
-
Dulwich Hamlet
15:00
Hastings United
-
Enfield Town
15:00
Kingstonian
-
Haringey Borough
15:00
Lewes
-
Hashtag United
15:00
Margate
-
Wingate & Finchley
15:00
Potters Bar Town
-
AFC Hornchurch
england: NON LEAGUE PREMIER - NORTHERN
15:00
Bamber Bridge
-
Whitby Town
15:00
Bradford (Park Avenue)
-
Gainsborough Trinity
15:00
Guiseley AFC
-
United of Manchester
15:00
Hyde United
-
Matlock Town
15:00
Ilkeston Town
-
Morpeth Town
CANC
Lancaster City
-
Marske United
15:00
Macclesfield
-
Workington
15:00
Marine
-
Atherton Collieries
15:00
Radcliffe
-
Basford United
15:00
Stafford Rangers
-
Ashton United
15:00
Worksop Town
-
Rylands
england: NON LEAGUE PREMIER - SOUTHERN SOUTH
15:00
AFC Totton
-
Merthyr Town
15:00
Basingstoke Town
-
Dorchester Town
15:00
Chesham United
-
Bracknell Town
15:00
Hanwell Town
-
Hungerford Town
15:00
Harrow Borough
-
Tiverton Town
15:00
Hayes & Yeading United
-
Salisbury
15:00
Hendon
-
Gosport Borough
15:00
Plymouth Parkway
-
Walton & Hersham
15:00
Poole Town
-
Didcot Town
15:00
Sholing
-
Swindon Supermarine
15:00
Winchester City
-
Beaconsfield Town
england: NON LEAGUE PREMIER - SOUTHERN CENTRAL
15:00
AFC Sudbury
-
Long Eaton United
15:00
AFC Telford United
-
Berkhamsted
CANC
Alvechurch
-
Nuneaton Town
15:00
Barwell
-
Redditch United
15:00
Halesowen Town
-
St Ives Town
15:00
Kettering Town
-
Coalville Town
15:00
Leiston
-
Leamington
15:00
Needham Market
-
Mickleover Sports
15:00
Stamford
-
Hitchin Town
15:00
Stourbridge
-
Royston Town
15:00
Stratford Town
-
Bromsgrove Sporting
england: NON LEAGUE DIV ONE - NORTHERN EAST
15:00
Bridlington Town
-
Ossett United
15:00
Carlton Town
-
Consett
15:00
Cleethorpes Town
-
Stocksbridge Park Steels
15:00
Dunston UTS
-
Winterton Rangers
15:00
Hebburn Town
-
Belper Town
15:00
Liversedge
-
Ashington AFC
15:00
North Ferriby
-
Sheffield
15:00
Pontefract Collieries
-
Grimsby Borough
15:00
Stockton Town
-
Brighouse Town
england: NON LEAGUE DIV ONE - SOUTHERN CENTRAL
15:00
Hertford Town
-
Cirencester Town
15:00
AFC Kempston Rovers
-
Stotfold
15:00
Leighton Town
-
Bedford Town
15:00
North Leigh
-
Biggleswade Town
15:00
Thame United
-
Kings Langley
15:00
Ware
-
AFC Dunstable
15:00
Welwyn Garden City
-
Aylesbury United
15:00
Barton Rovers
-
Hadley
15:00
Biggleswade
-
Kidlington
estonia: MEISTRILIIGA
10:30
Nõmme United
-
Tallinna Kalev
12:30
Paide
-
Tammeka
15:00
FC Levadia Tallinn
-
Vaprus
faroe-islands: 1. DEILD
13:00
Suduroy
-
B71
15:00
AB
-
B36 II
16:00
NSÍ II
-
TB
faroe-islands: MEISTARADEILDIN
18:30
KI Klaksvik
-
B68
fiji: NATIONAL FOOTBALL LEAGUE
08:00
Lautoka
-
Rewa
finland: YKKöSLIIGA
14:00
JIPPO
-
Kooteepee
14:00
Turku PS
-
MP
14:00
SJK Akatemia
-
FF Jaro
14:00
JäPS
-
PK-35
finland: VEIKKAUSLIIGA
13:00
HJK helsinki
-
IFK Mariehamn
14:15
FC Lahti
-
haka
16:30
vaasa PS
-
IF Gnistan
finland: YKKöNEN
14:00
KPV-j
-
Vaajakoski
14:00
Rops
-
JJK
14:00
EPS
-
VIFK
finland: SUOMEN CUP
11:00
IPS Edustus
-
MiPK
12:30
KaPa Kajaani
-
KePS
finland: KAKKONEN - LOHKO A
13:00
MyPa
-
PPJ
14:00
Futura
-
PEPO
14:00
NJS
-
Reipas
15:30
Kiffen
-
Atlantis II
finland: KAKKONEN - LOHKO B
11:00
I-Kissat
-
SexyPöxyt
14:00
HJS Akatemia
-
TPV
15:00
EBK
-
Inter Turku II
15:00
VJS
-
Honka
17:30
Tampere United
-
Ilves II
finland: KAKKONEN - LOHKO C
12:00
OTP
-
Kuopion Elo
14:00
JBK
-
JS Hercules
15:00
JPS
-
GBK
16:00
OPS Oulu
-
Kraft
17:00
SJK-juniorit
-
TP-47
france: NATIONAL 3 - GROUP G
15:00
Chantilly
-
Lens II
17:00
Valenciennes II
-
Compiègne
17:00
St Ouen lAumône
-
Pays de Cassel
17:00
Lille II
-
Le Pays du Valois
19:00
Olympique Marcquois
-
Drancy
france: LIGUE 1
16:00
Nantes
-
Rennes
20:00
Lens
-
Clermont Foot
france: LIGUE 2
14:00
Rodez
-
Auxerre
18:00
Amiens
-
Dunkerque
18:00
Ajaccio
-
Caen
18:00
Annecy
-
Grenoble
18:00
PAU
-
Laval
18:00
Angers
-
Estac Troyes
18:00
Saint Etienne
-
Bordeaux
18:00
Guingamp
-
Bastia
18:00
Paris FC
-
Valenciennes
18:00
Concarneau
-
Quevilly
georgia: EROVNULI LIGA
12:00
Samtredia
-
Torpedo Kutaisi
13:00
Samgurali
-
Dinamo Tbilisi
18:00
Kolkheti Poti
-
Dinamo Batumi
germany: BUNDESLIGA
14:30
VfL Wolfsburg
-
Vfl Bochum
14:30
1.FC Köln
-
SV Darmstadt 98
14:30
1899 Hoffenheim
-
Borussia Monchengladbach
14:30
FC Heidenheim
-
RB Leipzig
17:30
Union Berlin
-
Bayern Munich
germany: 2. BUNDESLIGA
12:00
Fortuna Dusseldorf
-
SpVgg Greuther Furth
12:00
FC Kaiserslautern
-
SV Wehen
12:00
VfL Osnabruck
-
Eintracht Braunschweig
19:30
Hamburger SV
-
Holstein Kiel
germany: 3. LIGA
13:00
Erzgebirge AUE
-
SpVgg Unterhaching
13:00
TSV 1860 Munich
-
FC Saarbrücken
13:00
Dynamo Dresden
-
FC Viktoria Koln
13:00
VfB Lubeck
-
Borussia Dortmund II
13:00
Hallescher FC
-
Verl
15:30
FC Ingolstadt 04
-
MSV Duisburg
germany: REGIONALLIGA - BAYERN
13:00
Türkgücü-Ataspor
-
Nürnberg II
13:00
Aubstadt
-
Illertissen
13:00
Ansbach
-
Bayern München II
13:00
Greuther Fürth II
-
Vilzing
13:00
Eintracht Bamberg
-
Schalding-Heining
germany: REGIONALLIGA - NORD
12:00
Phönix Lübeck
-
Eintracht Norderstedt
13:00
Havelse
-
Weiche Flensburg
16:00
Kilia Kiel
-
Hamburger SV II
germany: REGIONALLIGA - NORDOST
12:00
Eilenburg
-
FSV Zwickau
12:30
ZFC Meuselwitz
-
Altglienicke
15:00
Greifswalder FC
-
BSG Chemie Leipzig
germany: REGIONALLIGA - SUDWEST
13:00
Kickers Offenbach
-
Balingen
13:00
FC 08 Homburg
-
TuS Koblenz
13:00
Barockstadt Fulda-Lehn.
-
Hoffenheim II
13:00
Bahlinger SC
-
VfR Aalen
13:00
FC Astoria Walldorf
-
FSV Mainz 05 II
13:00
SGV Freiberg
-
Hessen Kassel
germany: REGIONALLIGA - WEST
13:00
Paderborn II
-
Alemannia Aachen
13:00
Wegberg-Beeck
-
Wiedenbrück
13:00
FC Bocholt
-
Rot Weiss Ahlen
13:00
Düren Merzenich
-
Fortuna Koln
13:00
Wuppertaler SV
-
Fortuna Düsseldorf II
13:00
Borussia Mgladbach II
-
FC Gutersloh
13:00
Köln II
-
SSVg Velbert
germany: OBERLIGA - BAYERN NORD
13:00
Eichstätt
-
Bayern Hof
13:00
Gebenbach
-
Fortuna Regensburg
14:00
Würzburger FV
-
Eltersdorf
14:00
Donaustauf
-
ASV Neumarkt
15:00
Hankofen-Hailing
-
Ammerthal
15:00
Cham
-
Abtswind
15:00
Jahn Regensburg II
-
1. SC Feucht
germany: OBERLIGA - BAYERN SüD
13:00
Schwaben Augsburg
-
1860 München II
13:00
Rain / Lech
-
Deisenhofen
13:30
Ismaning
-
Dachau
14:00
Kirchanschöring
-
Nordlingen
14:30
Sonthofen
-
Türkspor Augsburg
15:00
Pipinsried
-
Kottern
ghana: PREMIER LEAGUE
16:00
Legon Cities
-
Hearts of Oak
16:00
Karela
-
Accra Lions
gibraltar: PREMIER DIVISION
18:30
Mons Calpe
-
St Joseph S Fc
greece: SUPER LEAGUE 1
16:30
OFI
-
Volos NFC
17:30
Asteras Tripolis
-
Panetolikos
17:30
Atromitos
-
Kifisia
greece: SUPER LEAGUE 2
13:00
Olympiakos Piraeus II
-
Diagoras
14:00
Larisa
-
Niki Volos
14:00
Levadiakos
-
Makedonikos Neapolis
guinea: LIGUE 1
17:00
Milo
-
CI Kamsar
17:00
Horoya
-
Loubha Télimélé
haiti: LIGUE HAïTIENNE
22:00
Rivartibonitienne
-
Tempête
honduras: LIGA NACIONAL
FT
Victoria
0 - 1
Lobos Upnfm
22:00
CD Marathon
-
Real Espana
hong-kong: PREMIER LEAGUE
63
´
Southern District
0 - 1
Sham Shui Po
62
´
Wofoo Tai Po
0 - 0
Kitchee
11:00
Warriors
-
Hong Kong FC
hungary: NB I
13:30
Puskas Academy
-
Paks
16:00
Ferencvarosi TC
-
Kisvarda FC
18:30
Diosgyori VTK
-
Debreceni VSC
hungary: NB II
11:30
Nyiregyhaza
-
Vasas
iceland: ÚRVALSDEILD
15:00
HK Kopavogur
-
FH hafnarfjordur
17:15
KR Reykjavik
-
Fram Reykjavik
india: INDIAN SUPER LEAGUE
15:00
Goa
-
Chennaiyin
indonesia: LIGA 1
22
´
Persik Kediri
0 - 0
Persita
22
´
Persib Bandung
0 - 0
Persebaya Surabaya
13:00
PSS Sleman
-
Dewa United
13:00
Bali United
-
Bhayangkara FC
iraq: IRAQI LEAGUE
PST
Naft
-
Al Shorta
PST
Naft Al-Wasat
-
Naft Maysan
ireland: FIRST DIVISION
19:30
Longford Town
-
Cork City
israel: LIGAT HAAL
15:00
Maccabi Tel Aviv
-
Hapoel Haifa
16:00
Bnei Sakhnin
-
Maccabi Bnei Raina
16:00
Maccabi Netanya
-
Hapoel Katamon
18:00
Maccabi Haifa
-
Hapoel Beer Sheva
18:00
Maccabi Petah Tikva
-
Hapoel Tel Aviv
italy: SERIE A
17:00
Empoli
-
Napoli
19:45
Verona
-
Udinese
italy: SERIE B
13:00
Ascoli
-
Modena
13:00
Bari
-
Pisa
13:00
Feralpisalo
-
Como
13:00
Brescia
-
Ternana
15:15
Catanzaro
-
Cremonese
15:15
Lecco
-
Venezia
15:15
Spezia
-
Sampdoria
15:15
Sudtirol
-
Cittadella
italy: SERIE C - GIRONE A
17:30
Pergolettese
-
Albinoleffe
17:30
Legnago Salus
-
Alessandria
17:30
PRO Vercelli
-
Arzignano Valchiampo
17:30
Renate
-
Giana Erminio
17:30
Lumezzane
-
Mantova
17:30
Triestina
-
Novara
17:30
Fiorenzuola
-
Padova
17:30
Atalanta II
-
Pro Sesto
17:30
Vicenza Virtus
-
Trento
17:30
Pro Patria
-
Virtus Verona
ivory-coast: LIGUE 1
16:30
San-Pédro
-
Zoman
16:30
AFAD
-
Lys Sassandra
16:30
Mouna
-
Stella
18:45
Denguélé
-
Racing dAbidjan
japan: J3 LEAGUE
FT
Grulla Morioka
1 - 1
FC Ryukyu
FT
Matsumoto Yamaga
2 - 1
Kamatamare Sanuki
japan: J1 LEAGUE
FT
Consadole Sapporo
1 - 1
Sanfrecce Hiroshima
FT
Kyoto Sanga
0 - 1
Albirex Niigata
FT
Sagan Tosu
4 - 2
Kashima
FT
Shonan Bellmare
0 - 1
Vissel Kobe
FT
Avispa Fukuoka
2 - 2
Jubilo Iwata
59
´
Urawa
0 - 0
Gamba Osaka
59
´
Kawasaki Frontale
0 - 0
Tokyo Verdy
japan: J2 LEAGUE
FT
Montedio Yamagata
2 - 1
Ehime FC
FT
Ventforet Kofu
4 - 1
Thespakusatsu Gunma
FT
Shimizu S-pulse
3 - 2
Vegalta Sendai
FT
Fujieda MYFC
0 - 1
Tokushima Vortis
FT
Fagiano Okayama
2 - 0
Roasso Kumamoto
kazakhstan: PREMIER LEAGUE
10:00
Zhenys
-
Turan Turkistan
10:00
Kaisar
-
Atyrau
12:30
Ordabasy
-
Kyzyl-Zhar
15:00
Kairat Almaty
-
Aktobe
kenya: FKF PREMIER LEAGUE
11:00
Kariobangi Sharks
-
Nzoia Sugar
11:00
Bidco United
-
Posta Rangers FC
13:00
Talanta
-
Nairobi City Stars
13:00
Shabana
-
Homeboyz
13:00
Bandari
-
KCB
14:00
Police
-
Sofapaka
kenya: SUPER LEAGUE
11:00
Luanda Villa
-
Gusii
11:00
Naivas
-
Kibera Black Stars
13:00
Darajani Gogo
-
Mara Sugar
13:00
Assad
-
Mombasa Elite
13:00
Kajiado
-
Migori Youth
kosovo: SUPERLIGA
14:00
Ballkani
-
Drita
14:00
Gjilani
-
Feronikeli
14:00
Liria Prizren
-
Dukagjini
latvia: 1. LIGA
10:00
Ogre United
-
JDFS Alberts
13:00
Riga FC II
-
Rēzekne FA
14:00
Leevon / PPK
-
Mārupe
17:00
Skanste
-
Super Nova
lebanon: CUP
14:00
Al Ahli Nabatiya
-
Tripoli SC
libya: PREMIER LEAGUE
15:00
Al Sadaqa
-
Al Morooj
15:00
Al-Anwar
-
Al-Suqoor
18:00
Al-Madina
-
Al Ahli Tripoli
lithuania: A LYGA
13:00
Kauno Žalgiris
-
Suduva Marijampole
16:00
Šiauliai
-
Dainava
luxembourg: NATIONAL DIVISION
17:00
Mondercange
-
Progres Niederkorn
17:00
US Mondorf-les-bains
-
Union Titus Petange
17:00
FC Differdange 03
-
Swift Hesperange
17:00
AS Jeunesse Esch
-
Marisca Mersch
macao: PRIMEIRA DIVISãO
12:00
Benfica
-
Lun Lok
14:00
Jia Hua
-
Monte Carlo
macedonia: FIRST LEAGUE
15:00
Bregalnica Štip
-
FK Rabotnicki
malawi: SUPER LEAGUE
13:30
Moyale Barracks
-
CIVO United
13:30
Baka City
-
MAFCO
13:30
Kamuzu Barracks
-
FOMO
13:30
Be Forward Wanderers
-
Creck
mali: PREMIèRE DIVISION
17:30
Bakaridjan
-
US Bougouba
17:30
Afrique Football Élite
-
Onze Créateurs
17:30
Bougouni
-
Réal Bamako
19:30
COB
-
USFAS Bamako
malta: PREMIER LEAGUE
13:00
Hamrun Spartans
-
Santa Lucía
13:00
Gzira United
-
Birkirkara
15:15
Marsaxlokk
-
Floriana
15:15
Sliema Wanderers
-
Naxxar Lions
mexico: U23 LEAGUE
16:00
Club León U23
-
Monterrey U23
16:00
Tigres UANL U23
-
Necaxa U23
16:00
Guadalajara U23
-
Queretaro U23
16:00
U.N.A.M.- Pumas U23
-
Club America U23
mexico: LIGA MX
FT
Mazatlán
0 - 2
FC Juarez
FT
Atletico San Luis
1 - 5
Toluca
FT
Club Tijuana
3 - 1
Puebla
mexico: LIGA DE EXPANSIóN MX
TBD
CA La Paz
-
Alebrijes de Oaxaca
mexico: LIGA PREMIER SERIE A
FT
Inter Playa del Carmen
1 - 0
Lobos ULMX
FT
Sporting Canamy
0 - 2
CDS Tampico Madero
FT
Orgullo Reynosa
1 - 1
Gavilanes FC Matamoros
FT
Petroleros de Salamanca
1 - 0
Tapachula
FT
Cimarrones de Sonora II
3 - 0
Leones Negros
FT
Calor de San Pedro
2 - 0
Colima
CANC
Chihuahua FC
-
UA Zacatecas
FT
Durango
4 - 1
Mineros de Fresnillo
18:00
Deportiva Venados
-
Montañeses
23:00
Pioneros de Cancún
-
San Juan de Aragón
CANC
Yalmakan
-
Deportivo Zap
23:00
Inter de Querétaro
-
Reboceros La Piedad
23:00
Aguacateros de Peribán
-
Racing Porto Palmeiras
mexico: LIGA PREMIER SERIE B
FT
FC Santiago
0 - 0
Artesanos Metepec
17:00
Cañoneros Marina
-
Chilpancingo
23:00
Ciervos
-
Atlético Pachuca
23:00
Aguacateros CDU
-
Huracanes Izcalli
moldova: SUPER LIGA
14:00
Gagauziya-Oguzsport
-
Saxan
14:00
Speranța Drochia
-
Floreşti
14:00
Spartanii Selemet
-
Victoria Bardar
16:00
CSF Bălți
-
Petrocub
mongolia: PREMIER LEAGUE
3
´
Bayanzürkh Sporting
0 - 0
Erchim
12:15
Khovd
-
Tuv Azarganuud
montenegro: SECOND LEAGUE
15:30
Igalo
-
Kom
15:30
Lovćen
-
Berane
15:30
Grbalj
-
Otrant-Olympic
16:00
Internacional Podgorica
-
Mladost Lješkopolje
17:00
Iskra
-
Bokelj
morocco: BOTOLA PRO
17:00
Ittihad Tanger
-
FUS Rabat
19:00
Mouloudia Oujda
-
Chabab Mohammédia
21:00
Wydad AC
-
Hassania Agadir
morocco: BOTOLA 2
17:00
AS Salé
-
Rapide Oued ZEM
17:00
Chabab Ben Guerir
-
Chabab Atl. Khenifra
17:00
Wydad Fès
-
Racing de Casablanca
19:00
Olympique Khouribga
-
Stade Marocain
netherlands: TWEEDE DIVISIE
13:30
SVV Scheveningen
-
HHC
13:30
GVVV Veenendaal
-
Noordwijk
13:30
Koninklijke HFC
-
Excelsior Maassluis
14:00
AFC Amsterdam
-
Katwijk
14:00
Rijnsburgse Boys
-
ACV
14:00
Quick Boys
-
Kozakken Boys
14:30
Sparta Rotterdam II
-
Spakenburg
17:00
De Treffers
-
FC Lisse
netherlands: EERSTE DIVISIE
15:30
ADO Den Haag
-
FC Eindhoven
17:45
MVV
-
Willem II
20:00
Groningen
-
Cambuur
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - CENTRAL
02:00
Wellington Phoenix II
-
Napier City Rovers
03:30
Miramar
-
Petone
03:30
Stop Out
-
Wellington Olympic
03:30
Western Suburbs
-
Waterside Karori
04:30
Island Bay United
-
North Wellington
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - NORTHERN
04:00
Manurewa
-
Bay Olympic
04:00
Auckland City
-
Melville United
04:00
Tauranga City United
-
West Coast Rangers
06:30
Hamilton Wanderers
-
Western Springs
06:45
Auckland United
-
Eastern Suburbs
new-zealand: NATIONAL LEAGUE - SOUTHERN
03:00
Christchurch United
-
Dunedin City Royals
03:00
Universities
-
Nelson Suburbs
03:45
Ferrymead Bays
-
Twenty 11
03:45
Cashmere Technical
-
Selwyn United
03:45
Nomads United
-
Coastal Spirit
nicaragua: PRIMERA DIVISION
23:00
Orgánica Masachapa
-
Walter Ferretti
nigeria: NPFL
14:00
Kwara United
-
Akwa United
16:30
Abia Warriors
-
Bayelsa United
northern-ireland: CHAMPIONSHIP
14:00
Newington Youth
-
Ballyclare Comrades
15:00
H&W Welders
-
Annagh United
15:00
Institute
-
Bangor
15:00
Portadown
-
Dundela
15:00
Ballinamallard United
-
Ards
15:00
Dergview
-
Knockbreda
northern-ireland: PREMIERSHIP
15:00
Cliftonville FC
-
Glentoran
15:00
Coleraine FC
-
Crusaders FC
15:00
Ballymena United
-
Newry City AFC
15:00
Carrick Rangers
-
Loughgall
15:00
Dungannon Swifts
-
Glenavon FC
norway: 1. DIVISION
15:00
Egersund
-
Aalesund
15:00
Ranheim
-
Asane
15:00
Raufoss
-
Bryne
15:00
Levanger
-
Kongsvinger
15:00
Sogndal
-
Moss
15:00
Start
-
Sandnes ULF
17:00
Lyn
-
Valerenga
norway: 2. DIVISION - GROUP 1
12:00
Lysekloster
-
Arendal
13:00
Brattvåg
-
Notodden
13:00
Vard
-
Sotra
15:00
Flekkerøy
-
Kvik Halden
norway: 2. DIVISION - GROUP 2
13:00
Gjøvik-Lyn
-
Strindheim
14:00
Stjørdals-Blink
-
Follo
panama: LIGA PANAMEñA DE FúTBOL
02:00
UMECIT
-
Independiente de La Chorrera
22:00
Herrera
-
San Francisco FC
paraguay: DIVISION PROFESIONAL - APERTURA
FT
2 de Mayo
0 - 2
Cerro Porteno
22:30
Sportivo Ameliano
-
General Caballero
paraguay: DIVISION INTERMEDIA
FT
3 de Febrero
1 - 1
Martin Ledesma
14:30
Resistencia
-
Atlético Tembetary
14:30
Atlético Colegiales
-
Guairena FC
peru: PRIMERA DIVISIóN
FT
Cienciano
0 - 2
Deportivo Garcilaso
19:00
Cultural Santa Rosa
-
Sport Huancayo
21:30
Carlos A. Mannucci
-
UTC
21:30
ADT
-
Cesar Vallejo
philippines: PFL
52
´
Garelli United
3 - 0
Mendiola
10:30
Tuloy
-
Dynamic Herb Cebu
13:00
Philippine Army
-
Taguig
poland: EKSTRALIGA WOMEN
11:00
Slask Wroclaw W
-
Rekord Bielsko-Biala W
12:00
UJ Krakow W
-
Akademia Piłkarska LG
12:00
GKS Katowice W
-
Pogon Tczew W
13:30
Czarni Sosnowiec W
-
Medyk Konin W
poland: EKSTRAKLASA
14:00
Pogon Szczecin
-
Piast Gliwice
16:30
Ruch Chorzów
-
Widzew Łódź
19:00
Zaglebie Lubin
-
Jagiellonia
poland: I LIGA
14:00
Tychy 71
-
Resovia Rzeszów
16:30
Górnik Łęczna
-
Lechia Gdansk
19:00
Odra Opole
-
Chrobry Głogów
poland: II LIGA - EAST
11:30
Olimpia Grudziądz
-
Wisła Puławy
16:30
Sandecja Nowy Sącz
-
Hutnik Kraków
poland: III LIGA - GROUP 1
14:00
Pogoń Grod. Mazowiecki
-
Olimpia Zambrów
15:00
Łomża
-
Bełchatów
15:00
Pilica Białobrzegi
-
Pelikan Łowicz
15:00
Mławianka Mława
-
Concordia Elbląg
16:00
Lechia T. Mazowiecki
-
Wikielec
16:00
Warta Sieradz
-
Legionovia Legionowo
16:00
Unia Skierniewice
-
Legia Warszawa II
16:00
Swit
-
Broń Radom
17:00
Victoria Sulejówek
-
Jagiellonia II
poland: III LIGA - GROUP 2
11:00
Luzino
-
Solec K.
11:00
Gedania Gdansk
-
Unia Swarzędz
13:00
Vineta Wolin
-
Starogard Gdański
14:00
Zawisza Bydgoszcz
-
Pogoń Nowe Skalmierzyce
14:00
Stargard Szczeciński
-
Stolem Gniewino
14:00
Noteć Czarnków
-
Flota Świnoujście
15:00
Sokół Kleczew
-
Elana Toruń
16:00
Świt Skolwin
-
Cartusia Kartuzy
16:00
Polonia Środa
-
Pogoń Szczecin II
poland: III LIGA - GROUP 3
11:00
Śląsk Wrocław II
-
Górnik Zabrze II
11:30
Raków Częstochowa II
-
Odra Bytom Odrzański
13:00
Rekord Bielsko-Biała
-
Ślęza Wrocław
13:00
Pawłowice Śląskie
-
Warta Gorzów
14:00
Górnik Polkowice
-
Gwarek Tarnowskie Góry
15:00
Stilon Gorzów
-
Starowice Dolne
16:00
Karkonosze Jelenia Góra
-
Unia Turza Śląska
16:00
Lechia Zielona Góra
-
Goczałkowice Zdrój
poland: III LIGA - GROUP 4
11:00
Wieczysta Kraków
-
KSZO 1929
12:00
Świdniczanka Świdnik
-
Podlasie Biała Podlaska
12:00
Podhale Nowy Targ
-
Orlęta Radzyń Podlaski
14:00
Czarni Połaniec
-
Avia Świdnik
15:00
Sokół Sieniawa
-
Wiślanie Jaśkowice
15:00
Siarka Tarnobrzeg
-
Wiązownica
15:30
Star Starachowice
-
Chełmianka Chełm
16:00
Wisłoka Dębica
-
Unia Tarnow
portugal: JúNIORES U19
11:00
Sporting Braga U19
-
Famalicão U19
12:00
Lusitânia U19
-
Beira Mar U19
16:00
SC Farense U19
-
Sporting CP U19
16:00
Benfica U19
-
Vitoria Guimaraes U19
16:00
Maritimo U19
-
Lusitania FC U19
16:00
Gil Vicente U19
-
Rio Ave U19
16:00
Chaves U19
-
Pacos Ferreira U19
16:00
Vizela U19
-
Boavista U19
16:00
Vitoria Setubal U19
-
Torreense U19
16:00
Academica U19
-
Estoril U19
16:00
Belenenses U19
-
Alverca U19
portugal: LIGA 3
11:00
SC Covilha
-
SC Braga B
15:00
Academica
-
Lusitânia Lourosa
17:00
Alverca
-
Felgueiras 1932
19:00
Varzim
-
Atlético CP
portugal: PRIMEIRA LIGA
15:30
Moreirense
-
GIL Vicente
18:00
Boavista
-
Estrela
20:30
SC Braga
-
Vizela
portugal: SEGUNDA LIGA
11:00
Penafiel
-
Pacos Ferreira
14:00
Torreense
-
União de Leiria
15:30
Santa Clara
-
Tondela
romania: LIGA I
13:00
Politehnica Iasi
-
FC Voluntari
15:30
U Craiova 1948
-
Dinamo Bucuresti
18:30
FCSB
-
Rapid
romania: LIGA II
22
´
Ceahlăul Piatra Neamţ
0 - 0
Alexandria
20
´
Arges Pitesti
0 - 0
CSM Reşiţa
20
´
Metaloglobus
0 - 0
Unirea Dej
23
´
Tunari
1 - 1
Concordia
23
´
Slatina
0 - 0
ACS Sirineasa
21
´
Chindia Targoviste
0 - 0
CSA Steaua Bucureşti
10:30
Corvinul Hunedoara
-
CS Mioveni
russia: SECOND LEAGUE A - SPRING SEASON GOLD
10:00
FC UFA
-
Krasnodar 2
11:00
Novosibirsk
-
Rotor Volgograd
12:00
Veles
-
Metallurg Lipetsk
13:00
Rodina Moskva II
-
Chayka
15:00
Murom
-
Chelyabinsk
russia: SECOND LEAGUE A - SPRING SEASON SILVER
12:00
Volga Ulyanovsk
-
Tekstilshchik
12:00
Kaluga
-
Irtysh Omsk
12:30
Spartak Kostroma
-
Mashuk-KMV
14:00
Dinamo Bryansk
-
Torpedo Miass
14:00
Avangard Kursk
-
Khimik Dzerzhinsk
russia: PREMIER LEAGUE
12:00
Rubin
-
Lokomotiv Moscow
14:30
Baltika
-
Krylya Sovetov
17:30
CSKA Moscow
-
Akhmat Grozny
russia: FIRST LEAGUE
FT
Ska-khabarovsk
3 - 0
Enisey
09:30
Tyumen
-
FK Neftekhimik
14:00
Akron
-
Urozhay
14:00
Leningradets
-
FK Sokol Saratov
15:00
Alaniya Vladikavkaz
-
Volgar Astrakhan
15:00
Shinnik Yaroslavl
-
Makhachkala
15:00
KAMAZ
-
Chernomorets
16:00
Torpedo Moskva
-
Arsenal Tula
russia: SECOND LEAGUE - GROUP 1
12:00
Astrakhan
-
Alaniya Vladikavkaz II
13:00
Dynamo Makhachkala II
-
Stroitel Kamensk-Shakht.
13:00
Dinamo Stavropol
-
Druzhba
13:30
Pobeda
-
Nart Cherkessk
14:00
Kuban Kholding
-
Angust Nazran
14:00
Sevastopol
-
Legion Dynamo
14:00
Biolog
-
Spartak Nalchik
15:00
Rostov II
-
Rubin Yalta
russia: SECOND LEAGUE - GROUP 2
13:00
Zvezda St. Petersburg
-
Chertanovo Moscow
13:00
Luki-Energiya
-
Torpedo Vladimir
russia: SECOND LEAGUE - GROUP 4
19
´
Ural II
1 - 0
Akron II
11:00
Krylya Sovetov II
-
Volna Nizhegorodskaya
12:00
Nizhny Novgorod II
-
Nosta
12:00
Dinamo Kirov
-
Orenburg II
13:00
Rubin Kazan 2
-
Lada Tolyatti
rwanda: NATIONAL SOCCER LEAGUE
14:00
Marines
-
Police
14:00
Amagaju
-
Etoile de lEst
14:00
APR
-
Kiyovu Sports
14:00
Bugesera
-
Rayon Sports
san-marino: CAMPIONATO
14:00
Faetano
-
Cosmos
14:00
Murata
-
Fiorentino
14:00
Cailungo
-
La Fiorita
14:00
Tre Penne
-
Virtus
14:00
Domagnano
-
Tre Fiori
saudi-arabia: PRO LEAGUE
16:00
Al Akhdoud
-
Damac
19:00
Al-Hazm
-
Al-Ittihad FC
19:00
Al-Ettifaq
-
Al Wehda Club
scotland: CHAMPIONSHIP
15:00
Arbroath
-
Morton
15:00
Dundee Utd
-
Ayr Utd
15:00
Dunfermline
-
Queens Park
15:00
Partick
-
Airdrie United
scotland: FA CUP
12:30
Aberdeen
-
Celtic
scotland: LEAGUE ONE
15:00
Edinburgh City
-
Annan Athletic
15:00
Falkirk
-
Kelty Hearts
15:00
Montrose
-
Hamilton Academical
15:00
Stirling Albion
-
Queen of the South
17:30
Cove Rangers
-
Alloa Athletic
scotland: LEAGUE TWO
15:00
Bonnyrigg Rose Athletic
-
Spartans
15:00
Clyde
-
Stenhousemuir
15:00
Elgin City
-
Peterhead
15:00
Forfar Athletic
-
East Fife
15:00
Stranraer
-
Dumbarton
serbia: SUPER LIGA
13:00
Radnicki 1923
-
Cukaricki
14:00
TSC Backa Topola
-
Vojvodina
17:00
FK Crvena Zvezda
-
FK Partizan
serbia: PRVA LIGA
15:00
Semendrija 1924
-
Radnički Sr. Mitrovica
15:00
Indjija
-
Tekstilac Odžaci
slovakia: SUPER LIGA
14:30
Podbrezová
-
Žilina
17:00
Dunajska Streda
-
Ružomberok
17:00
Zemplín Michalovce
-
Skalica
17:00
Zlaté Moravce
-
Dukla Banská Bystrica
slovakia: 2. LIGA
13:00
Spišská Nová Ves
-
Slavoj Trebišov
14:00
Komárno
-
Šamorín
15:30
Humenné
-
Petržalka
15:30
Liptovský Mikuláš
-
Púchov
15:30
Tatran Prešov
-
Považská Bystrica
15:30
Malženice
-
Dolný Kubín
slovakia: 3. LIGA - WEST
15:30
Nové Mesto nad Váhom
-
Galanta
15:30
Hamsik Academy
-
Baník Lehota p.Vtáčnikom
15:30
Fomat Martin
-
Lokomotíva Zvolen
15:30
Častkovce
-
Beluša
15:30
Jednota Bánová
-
Rača
slovakia: 3. LIGA - EAST
15:30
Partizán Bardejov
-
Oravské Veselé
15:30
Námestovo
-
Vranov nad Topľou
slovenia: 1. SNL
14:00
Radomlje
-
Mura
16:30
Olimpija Ljubljana
-
Aluminij
slovenia: 2. SNL
16:00
Bilje
-
Nafta
16:00
Fužinar
-
Gorica
south-africa: PREMIER SOCCER LEAGUE
14:00
Golden Arrows
-
Royal AM
16:00
Sekhukhune United
-
Ajax Cape Town
16:30
Orlando Pirates
-
Amazulu
19:00
Supersport United
-
Chippa United
south-africa: 1ST DIVISION
14:00
University of Pretoria
-
Magesi
14:00
Baroka FC
-
Casric Stars
14:00
JDR Stars
-
Venda FC
14:00
Platinum City Rovers
-
Milford FC
14:00
Upington City
-
Black Leopards
south-africa: DISKI CHALLENGE
20
´
Polokwane City U23
1 - 0
TS Galaxy U23
22
´
SuperSport United U23
1 - 0
Royal AM U23
south-korea: K LEAGUE 1
FT
Suwon City FC
2 - 1
Jeju United FC
HT
Pohang Steelers
0 - 0
Gimcheon Sangmu FC
HT
FC Seoul
2 - 2
Jeonbuk Motors
south-korea: K LEAGUE 2
FT
Bucheon FC 1995
1 - 3
Busan I Park
HT
Seongnam FC
1 - 0
Cheongju
south-korea: K3 LEAGUE
FT
Busan Transportation
2 - 3
Gimhae City
FT
Chuncheon
2 - 0
Ulsan Citizen
FT
Daegu II
1 - 4
Siheung Citizen
spain: LA LIGA
13:00
Celta Vigo
-
Las Palmas
15:15
Rayo Vallecano
-
Osasuna
17:30
Valencia
-
Real Betis
20:00
Girona
-
Cadiz
spain: SEGUNDA DIVISIóN
13:00
Amorebieta
-
Valladolid
15:15
Villarreal II
-
Racing Ferrol
15:15
Racing Santander
-
Levante
17:30
Elche
-
Sporting Gijon
20:00
Huesca
-
Zaragoza
spain: PRIMERA DIVISIóN RFEF - GROUP 1
15:00
Real Sociedad II
-
Fuenlabrada
16:00
Sabadell
-
Cornellà
17:00
Teruel
-
Sestao River
18:00
Deportivo La Coruna
-
Cultural Leonesa
19:00
Rayo Majadahonda
-
Tarazona
spain: PRIMERA DIVISIóN RFEF - GROUP 2
17:00
Algeciras
-
Antequera
19:00
Real Madrid II
-
Alcoyano
19:00
Sanluqueño
-
Recreativo Huelva
spain: SEGUNDA DIVISIóN RFEF - GROUP 1
15:00
Real Oviedo II
-
Compostela
16:00
Coruxo
-
Deportivo La Coruña II
spain: SEGUNDA DIVISIóN RFEF - GROUP 2
16:00
San Juan
-
Mutilvera
18:00
Real Sociedad III
-
Athletic Club II
spain: SEGUNDA DIVISIóN RFEF - GROUP 3
14:30
Andratx
-
Formentera
17:00
La Nucía
-
Manresa
19:00
Alzira
-
Valencia II
spain: SEGUNDA DIVISIóN RFEF - GROUP 5
17:00
Guadalajara
-
Villanovense
sweden: ALLSVENSKAN
14:00
IFK Goteborg
-
IFK Norrkoping
14:00
Sirius
-
IFK Varnamo
16:30
Malmo FF
-
Vasteras SK FK
sweden: SUPERETTAN
12:00
Skövde AIK
-
trelleborgs FF
12:00
Sandviken
-
Osters IF
14:00
Utsikten
-
GIF Sundsvall
14:00
Ostersunds FK
-
Orgryte IS
sweden: ETTAN - NORRA
11:00
Friska Viljor
-
United Nordic
12:00
AFC Eskilstuna
-
Assyriska FF
15:00
IF Karlstad
-
Stockholm Internazionale
15:00
Sollentuna
-
FBK Karlstad
sweden: ETTAN - SöDRA
12:00
Rosengård
-
Onsala
15:00
Eskilsminne
-
Jonkopings Sodra
15:00
Lund
-
Trollhättan
15:00
Oskarshamns AIK
-
Torslanda
sweden: DIVISION 2 - NORRA GöTALAND
12:00
Lidköping
-
Vänersborgs IF
12:00
Stenungsund
-
Ahlafors
sweden: DIVISION 2 - NORRA SVEALAND
12:00
IFK Österåker
-
dalkurd FF
15:00
Franke
-
Kungsängen
15:00
Farsta
-
Falu BS
16:00
Gute
-
Viggbyholms IK
sweden: DIVISION 2 - NORRLAND
11:00
Kiruna FF
-
Sandviks
12:00
Frösö
-
Boden
13:00
Bergnäsets
-
Team Thoren
13:00
Skellefteå
-
Älgarna
13:00
Lucksta
-
Täfteå
13:00
Ytterhogdal
-
Gottne
sweden: DIVISION 2 - SöDRA SVEALAND
15:00
Nyköping
-
Haninge
sweden: DIVISION 2 - VäSTRA GöTALAND
12:00
Bergdalens
-
Jonsered
13:00
Husqvarna
-
Laholm
sweden: DIVISION 2 - ÖSTRA GöTALAND
13:00
Simrishamn
-
Österlen
13:00
IFK Trelleborg
-
Kristianstad
13:00
Räppe
-
Karlskrona
switzerland: SUPER LEAGUE
17:00
Servette FC
-
Grasshoppers
17:00
Yverdon Sport
-
Stade Lausanne-Ouchy
19:30
FC Lugano
-
Lausanne
switzerland: CHALLENGE LEAGUE
17:00
FC Vaduz
-
FC WIL 1900
switzerland: 1. LIGA PROMOTION
14:30
Young Boys II
-
Bulle
14:30
Basel II
-
Delémont
15:00
Zürich II
-
Bavois
15:00
Luzern II
-
Cham
15:00
Breitenrain
-
Étoile Carouge
15:00
Rapperswil
-
Paradiso
16:00
St. Gallen II
-
SC Kriens
switzerland: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 1
14:00
Lausanne Sport II
-
Portalban / Gletterens
16:00
Monthey
-
La Sarraz-Eclépens
16:00
Naters
-
Grand-Saconnex
16:00
Echallens
-
Chênois
16:30
Vevey Sports
-
Meyrin
16:30
Pully Football
-
Sion II
switzerland: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 2
15:00
Dietikon
-
Münsingen
15:00
FC Wohlen
-
Courtételle
15:00
Solothurn
-
Concordia Basel
15:00
Köniz
-
Black Stars
15:00
Schötz
-
Rotkreuz
15:00
Bassecourt
-
Thun II
17:00
Emmenbrücke
-
Muri
switzerland: 1. LIGA CLASSIC - GROUP 3
15:00
Linth
-
YF Juventus
15:00
Höngg
-
Wettswil-Bonstetten
15:00
Balzers
-
Taverne
16:00
Freienbach
-
Uzwil
16:00
Winterthur II
-
Mendrisio
17:00
Grasshopper II
-
Eschen / Mauren
17:00
Kosova
-
Tuggen
syria: PREMIER LEAGUE
14:00
Jaish
-
Al Sahel
14:00
Horriya
-
Al Wahda
14:00
Al Taliya
-
Al Ittihad
tajikistan: VYSSHAYA LIGA
14:00
Barki Tajik
-
Khatlon
14:00
CSKA Pomir
-
Ravshan
16:00
Istiqlol
-
Kuktosh
tanzania: LIGI KUU BARA
15:00
Young Africans
-
Simba
thailand: THAI LEAGUE 1
12:00
Bangkok Glass
-
Chonburi FC
12:30
Police Tero
-
Uthai Thani
13:00
Khon Kaen United
-
Trat FC
14:00
Ratchaburi
-
Buriram United
thailand: THAI LEAGUE 2
11:30
Phrae United
-
Ayutthaya FC
12:00
Esan Pattaya
-
Chanthaburi
12:30
Nakhon Ratchasima FC
-
Nong Bua Pitchaya
13:00
Nakhon Si Thammarat
-
Kasetsart FC
tunisia: CUP
14:30
ES Zarzis
-
Stade Tunisien
14:30
Ahly Sfaxien
-
Union Ksibet Mediouni
14:30
Progrès Sakiet Eddaïer
-
Tazarka
turkey: SüPER LIG
11:30
İstanbulspor
-
Fatih Karagümrük
14:00
Konyaspor
-
Alanyaspor
17:00
Samsunspor
-
Adana Demirspor
17:00
Kayserispor
-
Trabzonspor
turkey: 1. LIG
11:30
Bandırmaspor
-
Tuzlaspor
14:00
Giresunspor
-
Goztepe
17:00
Eyüpspor
-
Boluspor
turkmenistan: ÝOKARY LIGA
TBD
Köpetdag Aşgabat
-
Ahal
TBD
Energetik
-
Balkan
TBD
Merw
-
Altyn Asyr
TBD
Şagadam
-
Arkadag
usa: USL CHAMPIONSHIP
21:00
Loudoun United
-
Louisville City
21:00
Detroit City
-
Oakland Roots
22:00
Hartford Athletic
-
San Antonio
23:00
FC Tulsa
-
Charleston Battery
usa: USL LEAGUE ONE
20:00
Union Omaha
-
Charlotte Independence
23:00
Richmond Kickers
-
Spokane Velocity
usa: MLS NEXT PRO
ABD
Toronto II
1 - 1
New England II
FT
Crown Legacy
0 - 2
Orlando City II
FT
St. Louis City II
2 - 0
Real Monarchs
21:00
LA Galaxy II
-
Swope Park Rangers
uganda: PREMIER LEAGUE
14:00
BUL
-
Express
CANC
Wakiso Giants
-
Arua Hill
ukraine: U19 LEAGUE
10:00
Veres Rivne U19
-
Dnipro-1 U19
11:00
Dynamo Kyiv U19
-
Zhytomyr U19
12:00
Oleksandria U19
-
LNZ Cherkasy U19
ukraine: PREMIER LEAGUE
13:30
Chornomorets
-
Kryvbas KR
16:00
Vorskla Poltava
-
Kolos Kovalivka
ukraine: PERSHA LIGA
TBD
Dinaz Vyshhorod
-
Khust City
10:00
Metalurh Zaporizhya
-
Bukovyna
11:30
Hirnyk-Sport
-
Podillya Khmelnytskyi
12:30
Ahrobiznes Volochysk
-
Yarud Mariupol
united-arab-emirates: PRO LEAGUE
15:00
Hatta SC
-
Emirates Club
17:30
Al Wahda FC
-
Ajman
united-arab-emirates: DIVISION 1
14:55
Masafi
-
Masfut
14:55
Gulf United
-
Al Taawon
15:00
Gulf Heroes
-
Dubai United
15:05
Al-Dhafra
-
City
uruguay: PRIMERA DIVISIóN - APERTURA
14:00
Danubio
-
Cerro Largo
19:00
Boston River
-
Penarol
22:00
Club Nacional
-
Rampla Juniors
venezuela: PRIMERA DIVISIóN
FT
Carabobo FC
1 - 0
Caracas FC
FT
Zamora FC
0 - 2
Portuguesa FC
FT
Metropolitanos FC
2 - 0
Angostura FC
venezuela: SEGUNDA DIVISIóN
22:00
Marítimo
-
Atlético La Cruz
world: CONMEBOL U20 FEMENINO
00:30
Ecuador U20 W
-
Uruguay U20 W
22:00
Venezuela U20 W
-
Chile U20 W
world: CAF CHAMPIONS LEAGUE
14:00
TP Mazembe
-
Al Ahly
20:00
ES Tunis
-
Mamelodi Sundowns
world: UEFA CHAMPIONS LEAGUE WOMEN
12:30
Barcelona W
-
Chelsea W
18:00
Lyon W
-
Paris Saint Germain W
world: AFC U23 ASIAN CUP
14:00
Malaysia U23
-
Vietnam U23
16:30
Kuwait U23
-
Uzbekistan U23
world: FRIENDLIES CLUBS
11:00
Albirex Niigata S
-
Geylang International
zambia: SUPER LEAGUE
14:00
Nkwazi
-
Forest Rangers
14:00
Power Dynamos
-
Nkana
PST
NAPSA Stars
-
Green Eagles
PST
Zanaco
-
Kabwe Warriors
PST
Mufulira Wanderers
-
Prison Leopards
PST
Red Arrows
-
Kansanshi Dynamos
PST
Trident
-
Nkwazi
PST
Mutondo Stars
-
Green Buffaloes
PST
Forest Rangers
-
Konkola Blades
PST
Man Utd Zambia Academy
-
Power Dynamos
14:00
Green Eagles
-
Kabwe Warriors
14:00
Konkola Blades
-
Man Utd Zambia Academy
zimbabwe: PREMIER SOCCER LEAGUE
14:00
Platinum
-
Bikita Minerals
14:00
Kariba
-
Arenel Movers
14:00
Green Fuel
-
Herentals
14:00
Yadah
-
Chegutu Pirates